Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nazwa rangi:  Jäger von Natur aus

Kolor (numeryczna nazwa): #99FF00

Poświata czy zwykła?: Poświata

Ikona przed nickiem? Podaj nazwę: fa-bluetooth-b

Sposób płatności: kod sms

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo po co lepiej świecić kolorkiem...

@moose` Proszę o ogarnięcie tematu w wolnej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

prosiłam chłopaków o to, jak nie ogarną to jak wrócę z pracy to się tym zajmę a dla Panów [email protected] będą ostrzeżenia :/ @Adrri @przemek173

  • Wnerw (neutral) 1
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prawa reka Boga !. Ranga dodana, obrazek rangi zostanie dodany już przez [email protected], gdyż nie mam templatek do tej grafiki :) 

 

@Prawa reka Boga !. @vivor Wybaczcie moi mili że tyle to trwało i że @moose` wyciąga tutaj jakieś wewnętrzne sprawy administracyjne na światło dzienne, co jest bardzo nieprofesjonalne, no ale skoro jedna strona to i druga.

 

Brak przekazania nam informacji o tym na jakie konto przekazywać pieniądze z płatności sms mimo aktywnego udzielania się w temacie oraz na priv przez @moose` spowodowało to że nie chcieliśmy po prostu wykonywać tego co nie zostało nam do końca przekazane. Mimo że mamy dostęp do tworzenia rang, nie dostaliśmy nigdy informacji gdzie składować pieniądze przekazywane przez użytkownika, a wyraźnie osobą która zbiera fundusze jest tutaj Moose.
Podczas dodawania tej rangi ( 14.03.2019 godzina ok. 19:50 ) kod aktywujący sms dalej nie był wykorzystany, mimo trzykrotnego pojawiania się [email protected] w powiązanych do tej sprawy tematach/wiadomościach priv.

Prośba o rangę byłaby wykonana natychmiast jeśli dostalibyśmy od [email protected] informację typu "opłata pobrana, dodajcie rangę" albo "kasę weźcie na której ze swoich kont, dodajcie rangę" ... zamiast tego było tylko ogólne polecenie.


Jeśli należą nam się ([email protected]) ostrzeżenia za to że nie chcieliśmy wziąć kasy na swoje konto która do nas nie należy, to wezmę to ostrzeżenie z dumą :)
Pozdrawiam:bry

 @moose` Będę wdzięczny jeśli wszelkie pretensje do nas będziesz załatwiać z nami na priv - wydaję mi się że wszyscy jesteśmy już dorośli i nie musisz nas straszyć jakimiś durnymi ostrzeżeniami, go wpływa to znacznie na wizerunek administracji :) 
Nie chcemy żeby problemy administracji załatwiane były na forum publicznym.

  • Super! (+) 2
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×