Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

Twój Szef

[SEZON 5] P&O #3 Shut Up And Dance!

Rekomendowane odpowiedzi

P&O.png

P&O(czesc 2 napisu).png

P&O(Zasady).png

Jeśli nie wiesz, czym jest P&O przeczytaj wątek z zasadami.

Pytania poprzedzamy [P], a odpowiedzi [O].
Zakazane jest kopiowanie pytań innych użytkowników.
Zadajemy maksymalnie 15 pytań.

P&O(Bohater bohaterka).png

@Shut Up And Dance!

Macie czas, na zadawanie pytań, do soboty wieczorem.

@Shut Up And Dance! odpowie na Wasze pytania, najpóźniej do poniedziałku!

Przypominam o wytypowaniu, w swoich odpowiedziach, następnej osoby. 

• Wow (+1) 1
  • Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak długo grasz w cs?

Dlaczego wybrałaś naszą siec?

Co sprawiło, że zostałaś z nami na "dłużej"

Czemu ciągle grasz w nocy?

Masz dzieci?

Są osoby, które darzysz największym szacunkiem?

Jakimi zasadami kierujesz się w życiu?

Gdzie pracujesz?

Jaką szkołe ukończyłaś?

Lubisz gotować?

Ulubiona potrawa?

Ulubiona swoja przyżądzona potrawa?

Uprawiasz jakiś sport?

Jaki gatunek filmowy lubisz najbardziej?

Ulubiona książka?

Masz jakieś hobby?

Wymarzone wakacje? Gdzie?

Lepiej powiedzieć komuś szczerą prawdę, czy dopuścić się kłamstwa?

Masz pupila w domu?

Co najczęściej robisz po przyjscu z pracy?

Czekam za odpowiedziami :)

Edytowane przez roboo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolisz towarzystwo kobiet czy mężczyzn ? 

Pesymistka / Optymistka ( w paru zdaniach ) ?

Czy jesteś towarzyska czy raczej typ samotnika ?

Co chciałabyś w sobie zmienić, dlaczego ? 

Umysł czy Uroda ?

Lubisz ryzykować w życiu ? 

Pijesz Alkohol ? / Ulubiony trunek ? 

Jaki jest twój idealny weekend ? 

Z Jakiej rzeczy w żadnym wypadku nie jesteś w stanie zrezygnować ? 

Jakie jest Twoje największe osiągnięcie ?

Czego się boisz ?

Co Cię najbardziej denerwuje ?

Czym jest dla Ciebie miłość ?

Czy wierzysz w drugą szansę ? 

Jaką rolę w życiu odgrywa przyjaźń ?

Jak wyobrażasz sobie siebie za 20 lat ?

Co jest zbyt poważne , by z tego żartować ?

Jak myślisz czego w Tobie (twoim sposobie bycia) inni nie rozumieją ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy masz świadomość,że twój charakter i sposób bycia jest bardzo irytujący dla dużej części osób z FFA oraz forum?

Czy kiedykolwiek zamiast na kogoś napisać skargę zwróciłaś się do tej osoby bezpośrednio (nie przez czat na serwerze,ale steam lub PW forum)?

Jak myślisz,czy konflikt dyplomatyczny Polski z Izraelem doprowadzi do wojny?

Dlaczego nie potrafisz z siebie żartować i nie masz dystansu do środowiska w którym przebywasz,czyli środowiska gier,wirtualnych znajomości? 

Czy to prawda,że twój chłopak (czy mąż,bo nie wiem) grał u nas na FFA?

I tak w ogóle to "SZCZEROŚĆ TO NIE CHAMSTWO"- Cytat z twojego podpisu. Też tak kiedyś myślałem,dopóki nie uświadomiłem sobie,że sposób wyrażania tej szczerości może być chamski,także tego,zostawiam cię z tym przemyśleniem,pozdrawiam. 

Edytowane przez pahin
  • Super! (+) 3
  • Haha (neutral) 1
  • Wnerw (neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tak grzecznie xd

[P] A mnie zawsze ciekawiło ile masz lat? Jeśli to nie tajemnica, jak coś nie odpowiadaj :P 

[P] Pewnie gracze FFA wiedza, ja nie :P Jak Ci na imię? 

• Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewygodne pytania part1:

- Chodzisz do pracy? Bo ponoć całą noc grasz  w cs'a. :m1 

- Ile masz lat? (Wiem, że się kobiet o o nie pyta).

-  czy to prawda ze legia to stara kurwa legia jebana jest legie trzeba pierdolic legi cwks ?

• Super! (+) 1
  • WTF? (neutral) 1
  • Wnerw (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dostanę pewnie przestrogę, że to nie jest dział od tego, ale z pewnością też nie jest to dział poświęcony uwłaczaniu innym czy dział wypisywania tendencyjnych uogólnień na czyjś temat. Piszę tutaj by nie robić kolejnego wątku - reaguję wprost po przeczytaniu nie pierwszych tak prostackich wypocin.
Mam na myśli cały ogół ludzi, który sobie poklaskuje w tym, że lubią kpić z czyjejś przykładności, ale u Ciebie @pahin chyba jest taka największa zajadliwość pod tym względem w ostatnim czasie, a czytając te makiaweliczne pytania już mi się gorycz przelała i postanowiłem, że nie będę milczał. W każdej Twojej wypowiedzi w odniesieniu do Niepowtarzalnej jest spore ziarno tej nieuzasadnionej, niezrozumiałej dla mnie goryczy. Co więcej; w niemal każdym wątku znajdujesz miejsce w którym chciałbyś wytknąć, poruszyć jak bardzo Cię dotyka to, że ktoś ma tolerancyjne i obiektywne podejście do spraw, a nie patrzy tylko bliżej niż czubek własnego nosa. Teksty typu "Ona ciągle skarży, a przecież mi i innym to (m. in. podłe zachowanie wobec siebie) nie przeszkadza." to żaden argument. Wiesz, serwer nie kręci się tylko wokół Ciebie i "Twojej paczki" w której normalnym jest nabijanie się z innych o światopoglądach nieodpowiadających Waszym.
Przykładowo: To że dla Ciebie zabawnym jest powiedzenie "idź posprzątaj, zrób kanapki" nie oznacza, że jest to dopuszczalne na serwerze tylko dlatego, że znalazła się jeszcze sfora takich, którzy Ci przyklaskują i vice versa. 
To tylko pokazuje jak mało konstruktywnych argumentów masz posiłkując się tylko chamskimi tekstami poniżej pasa, dyskredytacjami czy przywołując zdania innych "urażonych". 
Powiedz mi szczerze co Cię boli w tym, że ktoś stara się - mimo, że nie ma tego w obowiązku - utrzymać przyzwoity poziom na forum i w trakcie gry, kiedy Ty - jeszcze do niedawna - mając admina nie reprezentowałeś sobą tego odpowiedniego, bezstronniczego i profesjonalnego podejścia do obowiązków. Dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś potrafi stanąć w obronie/wyegzekwować sprawiedliwość w sprawie kogoś pokrzywdzonego, zruganego? Bo jako czująca istota ciężko mi pojąć co kieruje ludźmi wytykającymi wrażliwość jako czyjąś słabość, tłumacząc się tym, że "to tylko gra", "wyciągnij kija z dupy". Pomyślałeś kiedyś, że nie wszyscy są tacy "pancerni" jak Ty i wychowywali się/obracają się w innych środowiskach, które nie tolerują przemocy słownej, seksizmu czy innych patologii społecznych? Nie każdy wchodzący na serwer gracz ma ochotę słuchać jak jeden jedzie po drugim - nie mówię tu o uszczypliwym powiedzeniu do swojego znajomego coś pokroju "Ty gnoju!", gdy zostaniesz przez niego zabity, przechytrzony - czy słuchać takiego rynsztokowego i ignoranckiego, nierzadko zgryźliwego wypowiadania się. 
Uważasz/uważacie (hejterzy "wiecznych skarg") iż ciągłe piętnowanie chamstwa psuje - jak to nazywacie - "normalną atmosferę serwera", a tak naprawdę spokój i reprezentatywność serwera zakłócają takie osobniki, które pod wpływem impulsu rzucą bezmyślnie mięsem w czyimś kierunku czy tak heheszkowo rzekną sobie "baba do kuchni, idź sprzątać w domu bo to nie Twoja pora" albo eufemistycznie mówiąc - "pijani" w kierunku kobiet walą świńskie teksty a la "pokaż cycki" (biały dzień dziś na serwerze) nalegając i uprzedmiotowiając dziewczynę jeszcze gorzej. Kwas, niechęć i zgorszenie. Nikt o minimalnej moralności nie chciałby się zadawać z  tak zachowującą się osobą, ale najwidoczniej nie przeszkadza to niektórym graczom bo potrafią tylko równie prześmiewczo rechotać na mikro lub głupio dokazywać na koszt innych. (Żeby nie było, nie mówię w tym konkretnym, ostatnim przypadku o Tobie, ale w innych wypowiedziach - przykładowo; parę dni temu na sb - pokazałeś jak bardzo męski jesteś, prawilny.) Zajmij się własnymi sprawami i daj żyć innym. Daj ludziom robić to co uważają za słuszne, a nie ciągle tylko osądzasz. Mamy od tego administrację forum i serwerów, w której zakresie obowiązków jest również rozpatrzenie stosowności takich skarg. Poradziłbym Ci to samo co radzisz innym, by odezwać się do konkretnej osoby na temat tego co myślisz i może postarać się dojść do konsensusu, a nie oczerniać ją publicznie na forum i wywlekać przy tym na wierzch swoje osobiste frustracje ponieważ przekonania innych nie pokrywają się z Twoimi własnymi. Chociaż sądzę, że @Shut Up And Dance! ma już po dziurki w nosie Twoich żalów i pojazdów, więc możesz sobie to odpuścić. Tyle mojej z mojej strony.

Edytowane przez Fractal
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

comment_pZcKk20vip0KYTJlRuUvZCwpXNN8AxFI,w400.jpg

• WTF? (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.