Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

ROGAL DDL

odbanowany ROGAL DDL BAN ZA WH

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:  ROGAL DDL

Steam ID/IP: STEAM_0:1:18839906

Data/Godzina: 11.02.2019 - 01:49:34

Mapa: de_train

Powód bana: "WH"

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę *.rar/*.zip i wrzucone na www.zippyshare.com lub www.hostuje.net):  - 

Opis sytuacji: Ban od Anonima za wh, bez żadnych screenshotów. Nawet nie wiem czy coś sprawdzał bo nie widziałem go na spectcie, natomiast grał w jednej z drużyn. Szkoda, że taka pomyłka u tak doświadczonego Admina. Proszę o rozpiskę demka lub wyjaśnień na jakiej podstawie dostałem bana i dlaczego ssy nie zostały wykonane. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SSy miałeś kiedyś były akurat czyste. Choć jak wiemu są ogulnosostepne anty ssy i praktycznie  u co 3 soby która miała czyste ssy okazywało się ze demko nie pozostawia wątpliwości. Dla tego postanowiłem dokładniej się przyjrzeć. Zaraz obadam demo w zwolnionym tepie i wszystko będzie jasne. 

Pierwsza akcja od 1:48 he prosto pod zawodnika z tt choć tu możesz sie wytłumaczyć że monia dała info 10 sek wczesniej u rzuciłeś z głupa.

2:04 bezbłędnie wiedziałeś gdzie akurat mnie szukać mimo iż siedziałem tam 20 sek na kucaka i nie strzelałem.

2:10 odrazu po zabiciu mnie czekałeś na god woman która wybiegnie z S

i 2:35 dalej biegniesz po fraga. ale tu juz widziałeś ze mase ludzi nie zyje więc wyszedłeś na wagon zeby sie nie spalić odrazu z nadzieją ze zacznie strzelać i sobie go na legalu zabijesz. I zeskakując z wagonu celownik odrazu dokłądnie w to miejsce gdzie siedzi zanim go jeszcze zobaczyłeś.

Ta runda bezbłędna.

5:13 tez ciekawe. w zwolnionym tępie owszem widać głowe i kawałek reki ale leży też tam ciało lecz nie celowałeś w ciało tylko w żyjący model zwłaszcza ze patrząc na dynamike gry bardzo łatwo można było się pomylić i ceować troszke niżej w ciało zamiast w model ty jednak strzelałeś w futryne właśnie w model a nie ciało. też jak dla mnie akcja na +

8:15 idealnie z awp w model przez sciane, choć to jeszcze mozna uznać za fart bo w miare standardowo, 

i 10:40 podskakujesz na ctrl bo widzisz na chaxe ze tam jest przez poręcz barierki ale nie \wystaje model z zadnej strony, i tym sie własnie mozesz wytłumaczyć ale dalej model zaczyna się poruszać, a ty idealnie za nim wodzisz celownikiem po czym oczywiscie go zabijaasz. bo w fazie koncowej juz mu nogi było widać.

Oczywiście to jest moje zdanie, Demko będzie oceniane również przez inne osoby. Po to aby nie było stonniczenia.

Również nioe można przeoczyć twojej dośc bogatej teczki banów :D

Aktywne bany (10)

11.02.2019 ROGAL DDL STEAM_0:1:18839906 An0n!m WH Na zawsze page.png
21.11.2018 ROGAL DLL VALVE_0:0:685777267 4 lata Comeback Wstaw screeny na kuleczky.pl Na zawsze page.png
02.09.2018 ROGAL DDL VALVE_0:0:583594741 Mazejon SSY NA KULECZKY.PL Na zawsze page.png
11.06.2018 rogal ddl ta VALVE_0:4:168714678 GTG SSY NA KULECZKY.PL Na zawsze page.png
10.06.2018 ROGAL DDL VALVE_0:4:1884400990 How deep is Your Love? SSY NA KULECZKY.PL Na zawsze page.png

15.07.2017 ROGAL DDL VALVE_0:4:1071447413 M!S!3K SSY NA KULECZKY.PL Na zawsze page.png
01.07.2017 rogal VALVE_0:4:716371061 fov na 5 Czitowanie Na zawsze page.png
21.06.2017 Rogal STEAM_0:0:33159535 roboo vac Na zawsze page.png
07.04.2017 ROGAL DDL VALVE_0:4:54837104 Adrri Czitowanie Na zawsze

Dla tego w zasadzie powinienneś dostać aktywnego bez mojej rozpiski. Choć nawet i na tym  demku widać twoją nie czystą gre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha : D ciekaw jestem tego co napisałeś. Wróce z roboty to sprawdzę i się odniosę do tego. A co do banow - jesteś pewien że to moje? Bo ja widzę różne sid przy każdym banie. Raczej pokazało ci bany sugerując się nickiem, którego używam nie tylko ja, a masa innych ludzi. Tymbardziej że na waszej serwerowni ssy miałem tylko raz robione i wrzuciłem je na forum. A tak przy okazji jak rozpisujesz demo to raczej się rozpisuje wszystkie fragi i podsumowuje pisząc +b/-B, a nie kilka wybranych akcji które są podejrzane, tudzież fartowne, bo takie pojedyncze 'perełki'  to można u każdego wyłapać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

02:04  - zbyt pewnie na tą miejscówke +

06:49 - pilnuje non stop zamku na górze, ale gdy tylko pojawia się model na schodkach, celownik schodzi na niego. Modelowo +

We wszystkich innych akcjach wyglądało to clear.

o AB nie ma mowy, bo zakresy znacznie się różnią

Z początku myślałem, że zbieżność nicków to nie przypadek, jednak wygooglowałem, że "ROGAL DDL" to jakiś groźny polski raper w masce i chyba część z graczy chce być jak on stosując takie ksywki.

Za mało na bana dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostajeszub.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.