Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Polaczek31 ('Sh'eenaz^

Nick oskarżonego: @Koles Git !.

IP/STEAMID oskarżonego (amx_ip w konsole): STEAM_0:0:19468495 31.1.240.59

Data/godzina/mapa: DD2 08.02.2019 Między 22:47 a 23:18

Powód skargi: Celowe utrudnianie gry innym (bugowanie paki na skrzyniach przy pochylni na respie TT)

Opis sytuacji: Więc zauważyłem że koleś siedzi na respie, napisałem mu na @ żeby z respa poszedł to mi pokazał pakę na skrzyniach, wkurzyłem się i na adminsay powiedziałem że ten kto to zrobił ma możliwość się przyznać i obędzie się bez konsekwencji, w innym wypadku pobiorę demko i znajdę tego żartownisia. Nikt się nie przyznał więc jak powiedziałem tak zrobiłem. Demko daję w załączniku. Minuta 8:10 widać wszystko. To jest jakiś żart żeby admin który powinien kurwa dawać przykład odpi*rdala taką manianę... Nie widzę w taryfikatorze banów takiego podpunktu jak bugowanie paki więc proponuję go dodać, wg mnie adekwatną karą powinien być ban na jeden dzień (za słaby przykład do naśladowania jako admin oraz za utrudnianie gry) oraz jeden punkt do ostrzeżeń admina.

Dowody:Demko w załączniku oraz @KasiaTwoja

@vivor @moose`

dd2.dem

• Super! (+) 1
  • Haha (neutral) 2
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuację znam, i czekałem aż się dowiem kto to...jak zobaczę go na serwerze to góry leci ban na 1 dzień. Vivor, mam nadzieję, że w końcu wyciągniesz prawdziwe konsekwencje temu adminowi bo to już jest przesada z tym co on robi. Chyba, że vivor doda bana szybciej przez bansa

Ps. Ban chyba został dodany na 1 dzień. Nie obchodzi mnie że to admin. Ban należy się tak samo jak dla zwykłego gracza. I biorąc pod uwagę jego zaangażowanie do pracy jako admin serwera, dla mnie powinien wylecieć ze stanowiska bez możliwości powrotu. Ale to już zostawiam opiekunowi do rozstrzygnięcia. 

I zapraszam także oskarżonego do wypowiedzenia się, bo właśnie był na forum i nawet nie raczył nic napisać. 

• Haha (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam, widziałam... sama nie spodziewalam sie, że mógł to zrobić admin. Dlatego też wkurzyłam się jak @Polaczek31 zaczął slapować @Koles Git !.... uważam, że skarga słuszna. 

• Haha (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga słuszna, dobrze by było gdyby opiekun to sprawdził.

• Haha (neutral) 1
  • WTF? (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ban dodany na okres tygodnia za:

Celowe utrudnianie rozgrywki. (Nie pierwszy raz) oraz flagi admina zabrane pozdrawiam. 

@moose` prośiłbym o zabranie rangi. 

• Super! (+) 2
  • Haha (neutral) 2
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skarga przyj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.