Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

przemek173

Druga szansa - OrEnReNIPs - Głosowanie

Druga szansa OrEnReNIPs?   

20 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy jesteś ZA daniem drugiej szansy zbanowanemu graczowi OrEnReNIPs? UNBAN?

• Tak, jestem za daniem drugiej szansy. Niech dostanie UB.
      6
    • Nie, jestem za podtrzymaniem aktualnego bana.
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:bry

Dziś chciałbym poprosić graczy PB o podjęcie decyzji w sprawie byłego admina tego serwera, @OrEnReNIPs.

Gracz ten został u nas złapany na używaniu wspomagaczy - Wallhack. Poprosił w temacie "Druga szansa" o UB, więc zgodnie z tym tworzę tą ankietę.

Jako, że to WY, gracze, jesteście głównym powodem dla którego serwer w ogóle istnieje, proszę Was o podjęcie decyzji, czy chcecie grać ponownie z tym graczem czy nie.

Ankieta jest anonimowa, ponieważ nie chcemy aby ktoś bał się zagłosować z różnych względów.

Link do tematu odnośnie jego bana: 

http://www.kuleczky.pl/topic/93602-orenrenips-spalony-admin/

Link do tematu druga szansa:

http://www.kuleczky.pl/topic/90890-druga-szansa-alternatywne-ub/

Głosowanie potrwa do 27.01.2019 r. 

Wszelkie multikonta będą banowane!

O głosowanie proszę TYLKO graczy serwera Paintball. Obecnych, adminów, stałych lub okazjonalnych, ale graczy tego serwera!

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, zachęcam do pisania ich poniżej. Wszelkie sugestie i wyjaśnienia dlaczego ZA/PRZECIW mile widziane.

Bardzo też proszę o powstrzymanie się od zbędnych uwag/wyzwisk itp. Kulturalnie zagłosuj lub opuść ten temat. Dziękuję.

Pozdrawiam :) 

• Dzięki! (+1) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem Za, gdyż sam takową szanse dostalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za NIE, przesadził a potem wypierał się ze to brat, żenada.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tego samego zdania do @uvzen. 

Pan przyłapany nawet w temacie "spalony admin" pisal 

Cytat

To może ja napisze coś od siebie ale to jutro :) i nie będę wam obrabiał dupy bo nie jestem taki i to tylko gra i nie będę sie spuszczal na coś czegos nie zrobiłem i mimo tych screnow co są przeciwko mnie dalej ustanawiam ze nie grałem odpalony :) napewno nie ja :)

ale to już choć z tym , stało się wiec trudno :) tylko zadam jedno precyzyjne pytanie :) ale to niebawem : )

Trzymal sie swojej niewinnosci. Nagle w temacie alternatywne ub przyznaje sie ze mial spalone ssy.

Wiec zastanowcie sie, czy takiego czlowieka mozna darzyc jakimkolwiek zaufaniem?

Wielkie NIE!

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.