Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

0ldzia ﺕ

Pauza w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkanko wszystkim :bry

Chcialabym wytlumaczyc sie po dlugiej nieobecnosci na serwerze jak i forum. Jak wiekszosc z Was wie, mam synka ktory caly czas rosnie i potrzebuje coraz to wiecej uwagi. Juz nie mam tak ze gdzie go poloze to lezy bo teraz urzadza sobie wędrowki :happy3 pozatym mialam okolo 2  miesiące braci na chacie woec tez nie bylo jak grac (chca ze mna a ja nie lubie grac po 20min). 

Mam wielka nadzieje ze juz bede miala czas wbic chociaz na godzinke dziennie bo na pewno kazdy tęskni za takim freefragiem jakim jestem :smiechawka

Teraz tylko kwestia mojego admina ktory sie skonczyl 17listopada. @przemek173 ? Moge dalej wykupic admina ? 

• Super! (+) 1
  • Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj z powrotem kochany fragu <3 

Cieszę się że do nas wracasz ^^ 

A co do admina, to prawdopodobnie tak samo jak ja, musisz przegrać sobie z tydzień i złożyć od nowa podanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo jak miło <3 w końcu wróciłaś, admin to nie problem napisz do przemcia i przedłużysz go zapewne bo nie widziałem żebyś zrezygnowała, ale miałaś "urlop" tak więc zapraszam i gramy jak wcześniej :)

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@uvzen. Ja też nie rezygnowałem :D Też miałem urlop xd Więc zapewne będzie tak samo jak w moim przypadku :P Ale raczej tydzień czekania to nie jest długo xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@0ldziana Hej, napisz do mnie na priv, wystarczy przedłużenie admina, nieobecność nie była na tyle długa żeby składać od nowa podanie :59abd2a054f0d_): 

@Freeze Doceniam że chciałeś pomoc ale pytania skierowane do mnie to pytania do mnie i serio, potrafię sam na nie odpowiedzieć i chyba lepiej i wydajniej będzie jeśli to właśnie ja będę to robił ;-) ale dzięki że próbujesz mnie zastępować ;-) 

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.