Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

przemek173

OrEnReNIPs - spalony admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie po to go sprawdzaliśmy z @Malgoska. kilka rund, żeby sam sobie dał ub :m1

• Super! (+) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalezione obrazy dla zapytania cheater

Dobrze, że takiego odpała złapaliście bo tylko wstyd dla serwera. No i niestety trzeba dokładniej dobierać administrację. Prędzej czy później pewnie i tak by wpadł. Ale good job, a cziterom mówimy fuc*******

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt by się raczej nie spodziewał, że admin może być odpalony, a tu proszę :D

Dodam tak jeszcze od siebie, że dostał ode mnie bana za czitowanie na nicku "Kala". Nie wiem czy grał wtedy on czy jego brat, ale jakoś mało mnie to interesuje.

Następnym razem graliśmy na mapie fy_snow i coś mi nie pasowało w jego grze. Nie podobało mi się również jak przeskakiwał ze steama na non-steam, zmieniając przy tym nicki na "oen" lub "oens". Wtedy nie obchodziło mnie to, że banuję admina - raz się żyje, dam mu sski. No i tak zrobiłam. Od razu napisałam do Weroniki żeby przypilnowała, aby wyżej wymieniony admin wstawił te screeny. Z tego co wywnioskowaliśmy z Przemkiem, Oren sam sobie dał ub, a screenów nie ma do tej pory na forum.
Także przepraszam bardzo, co złego to nie ja!
Papa Oren, znajdź sobie inny serwer na czitowanie, tutaj to nie przeszło! Bez pozdrowień dla oszukistów! :hello2

PS. @Dzony dziękuję za współpracę <3

• Super! (+) 1
  • Dzięki! (+1) 1
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezu,nie spodziewałem się :( Jeszcze pamiętam jak mi pisał na [email protected] na ns że to ja oren i nie rób mi ss-ów a tu odpał,trzymaj się :) 

i oczywiście gratulacje , za złapanie :P 

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może ja napisze coś od siebie ale to jutro :) i nie będę wam obrabiał dupy bo nie jestem taki i to tylko gra i nie będę sie spuszczal na coś czegos nie zrobiłem i mimo tych screnow co są przeciwko mnie dalej ustanawiam ze nie grałem odpalony :) napewno nie ja :)

ale to już choć z tym , stało się wiec trudno :) tylko zadam jedno precyzyjne pytanie :) ale to niebawem : ) 

• Wnerw (neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oren spłoniesz, a tak swoja drogą, zawsze chciałem kogoś spalić, to było moje największe marzenie ;)

• Wnerw (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Crystal Lake napisał:

Oren spłoniesz, a tak swoja drogą, zawsze chciałem kogoś spalić, to było moje największe marzenie ;)

a dobry jesteś z pirotechniki? Bo ja się boje czy nic się z tobą nie stanie :e5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niezła ciekawostka na dobranoc hahaah

• Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba było w skrócie napisać ze typ sie odjebal, dostal degrada itd... Zresztą nie 1 i ostatni raz ^^ a nie taka lekturę rozpisywać... :bad 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo dla Opiekuna :) Krótka piłka z takimi adminami. Nie ma co trzymać takich osób w ekipie :))

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coooooo xDDDDDD Padam :,D GZ

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też dwóch odpalonych było. Bez nagłaśniania sprawa została załatwiona. ;p 

• Wow (+1) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu musiał nastać ten dzień .. Zastanawiam się jak on w ogóle dostał admina ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo dla Opiekuna :peace  ,jakoś nie jestem zdziwiony tą sytuacją.......od pewnego czasu obserwowałem cię @OrEnReNIPs a nawet chciałem rozpisać demko ,ale jak widać  już nie trzeba  :happy3

No cóż.... szukaj dalej forum ,które będziesz oszukiwał jako admin powodzenia :hello2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez zatanawialam sie nad jego gra ale nie mialam nigdy czasu wejsc z innego nicku bo on od razu wiedzial ze to ja i jeszcze teksty ' oldzia nie obserwuj mnie' 

Generalnie bardzo sie ciesze ze straciles Admina. Zycze powodzenia na innych serwerowniach ;) bayo :happy3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.