Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

na starcie - nie ma mnie ostatnimi czasy, raz, że praca ( niestety Kuleczky.pl to nie jest moja praca ani firma a hobby i tak zostanie na zawsze ) uczelnia, pogoda też poniekąd rozpieszcza - za to przepraszam wszystkich bo wiem, że sporo osób coś ode mnie potrzebowało chciało, a ja odpisywalem po x czasu lub nie odpisywałem sprawdzając, ze juz sobie poradziliście beze mnie lub po prostu głupio było odpisać po 5 dniach.

Moją decyzją - o której niektórzy wiedzieli już trochę wcześniej - przechodzę w status 'właściciela'. Zastąpi mnie @moose` ( w sensie moje miejsce ). Decyzyjność zostawiam do dogadania całej administracji. Tego wyboru i tematu nie uzasadniam, po prostu stwierdzam, że jest to odpowiednia osoba na to stanowisko. 

Pozostaję jako bardziej support dla serwerów ( w szczególności tych w których są podpiete moje dane oraz ja zamawiam reklamy - to się nie zmienia ) oraz support dla forum, lecz stricte sprawy techniczne. Wszystkie sprawy związane ze społecznością forum ( np. skargi ) proszę o konsultowanie z administracją forum i to ich decyzje proszę uważać za wiążące.

Dlaczego tak?

Jestem w CS-ie ( o ile to można tak nazwać ) już jakieś 9 lat. Na początku też się podporządkowywałem komuś później razem z Kujawką zrobiłem swoje, by udowodnić, że możemy lepiej i więcej. Leci już 5 rok a chęci opadają, w planach miałem trochę inny obrót spraw, ale zostałem przekonany przez Natriosa i moose aby zostawić tak jak jest. Zmęczyłem się już prowadzeniem sieci, zwłaszcza, że nie jest to żadna firma i praca, tylko i wyłącznie hobby prowadzone ze środków zebranych przez serwery, dobrowolnych wpłat na forum ( za które z tego miejsca serdecznie dziękuje ponieważ ostatnimi czasy bardzo pomogły - opłacenie baz danych, hostingu forum, licencji IPB i aplikacji wzrasta z roku na rok jest to koszt jakieś 500-600 zł netto na bieżący rok ) czasem też należało poświęcić własne pieniążki żeby to dalej grało. 

Dlatego też, forum zostaje, ja zostaje i dziękuję wszystkim, którzy do tej pory mnie wspierali i poświęcali czas dla mnie i dla tego co zostało przeze mnie stworzone.

Będę na forum, na steam, będę się przewijał poprzez ts. Mam też jeszcze do wykonania parę aspektów technicznych, które obiecałem Natriosowi, także będzie można mnie złapać.

Jeżeli ktoś ma do mnie jakąś sprawę a pisał do mnie lub mu nie odpisałem to proszę o napisanie jeszcze raz - najlepiej PW na forum, bo tu mi nie zniknie. Na steam często zamknę system i potem już nie mam żadnych historii wiadomości.

Pozdrawiam, majkovsky. 

• Przykro mi (neutral) 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To cześć i gratuluję moose

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gratki, powodzonka i żebyś miała więcej czasu niż Mateusza na to forum :m1

Edytowane przez Hodun
  • Super! (+) 1
  • Haha (neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraź się @majkovsky, ale z czasem było widać, że nie masz czasu na zajmowanie się Kuleczkami, odnosiło się wrażenie, że masz już totalnie wywalone... Od razu Twoje zachowanie skojarzyło mi się z zachowaniem [email protected] serwera, na którym grałam zanim trafiłam na Kuleczki. Rozumiem, że masz swoje życie, swoje sprawy prywatne, a z czasem wiadomo, że wypalają się chęci robienia tego co się do tej pory robiło. Fajnie, że chociaż to wszystko zostaje i nadal będzie funkcjonowało. Już myślałam, że Twoje miejsce zajmie @Hodun ;) ( miałam taką cichutką nadzieje czytając Twój temat ). No, ale jego też rozumiem jeśli nie podjąłby się pełnienia funkcji zajmując Twoje miejsce.  

Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym ;) Trzymaj się! 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No my już rozmawialiśmy na ten temat, lepsze to niż miałbyś uciec całkowicie.  :aww

Postaram się pomóc jak tylko mogę, dziękuję za zaufanie.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo słuszna decyzja majki. Gratki @moose`, nadajesz się na to stanowisko jak mało kto, powodzenia w sterowaniu "tym wózkiem" :D.

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje moosik! 3maj się majk! 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, moose` napisał:

lepsze to niż miałbyś uciec całkowicie

:ok profesjonalne podejście

Pani moose` powodzenia  w nowych wyzwaniach :) i gratulacje

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powodzenia i gratulacje :)

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powodzenia i gratki 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratki

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda Majki :( 

kontakt dalej zostaje wariacik i mam nadzieje, ze będziesz mi szybciej odpisywał... albo Cię dojebie na tej Twojej wsi. :D 

PS

Gratki Moose!!!

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Sebix Patriotix napisał:

Szkoda Majki :( 

kontakt dalej zostaje wariacik i mam nadzieje, ze będziesz mi szybciej odpisywał... albo Cię dojebie na tej Twojej wsi. :D 

PS

Gratki Moose!!!

Dojebac to se mozesz pole kartofli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. @moose` jest odpowiednią osobą na to stanowisko. :polox 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak każdy musi w końcu zająć się własnym życiem bo przecież to jest najważniejsze. Także życzę powodzenia Majki i zaglądaj tu czasem :) i mam nadzieję, że moose się sprawdzi :D Graty :pies 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety każdy z nas tego czasu ma coraz mniej...Życzę Ci żebyś miał go jak najwięcej na przyjemności i hobby którym są KULECZKY. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to zgrywus, jak coś majki ja zawsze chętny na trochę wkurwiania się podczas gierek. Powodzonka.

Co do @moose` chyba już nieraz pokazała że jest pracowita. Tobie też powodzonka pupleciku :* 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.