Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do naszych działów wstrefie użytkownika.
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

moose`

Prefixy oraz szablony moderacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym dodał jeszcze w działach przywitaj się/pożegnaj w stylu użytkownik przywitany/pożegnany :v

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus dla Cb ^^ Co do tych szablonów to pokombiuj tez z "okraglosciami" jak to bd wyglądało no bo w końcu kulki :giggle:.

Nie czytałem wszystkiego (przyznaje bez bicia) ale skoro sa juz nowe wzorki graficzne, to stare w unbanach i podaniach itd tez można podmienić ^^ no chyba ze juz są ^^

Good Job Puszek :giggle:

Edit:

Okey :m1 policzki byś wstawiła to bd cacy :giggle:

Edytowane przez BadLuck
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Dejmiś. napisał:

Ja tam bym dodał jeszcze w działach przywitaj się/pożegnaj w stylu użytkownik przywitany/pożegnany :v

Dodane :)  

pozegannyyyy.pnguzytkownik przywitanyyyyy.png

4 minuty temu, BadLuck napisał:

Plus dla Cb ^^ Co do tych szablonów to pokombiuj tez z "okraglosciami" jak to bd wyglądało no bo w końcu kulki :giggle:.

Nie czytałem wszystkiego (przyznaje bez bicia) ale skoro sa juz nowe wzorki graficzne, to stare w unbanach i podaniach itd tez można podmienić ^^ no chyba ze juz są ^^

Good Job Puszek :giggle:

To tak na próbę, może znajdzie się ktoś zdolniejszy. :love2  Jeśli nie będzie się nikomu chciało, to wykombinuje coś lepszego i wtedy zmienię tez tam. :) 

• Super! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie to wygląda,plusik leci 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisaliśmy wcześniej. Fajne arcydzieło w Twoim wykonaniu. Leci +  

A jest takie coś, ale chyba nie widziałem "Skarga przyjęta" "Skarga odrzucona" ??

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwiłem się w sumie że tego nie ma. Dodałbym też wyłączenie nabijania postów szablonami. By nie było wyścigów szczurów nagle. Nie wiem czy na tym silniku się w sumie da, czy prawa nie są ogólnie na dział. 

Mamy nowych grafików, jednego z prawdziwego zdarzenia, sądzę że mogą coś podziałać, lecz Twoje moose są dobre, proste i estetyczne, A takie mają być szablony. Sam coś może zrobię na próbę. Jedynie walne edita

• Super! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konkurs zakończony (kolor jakis szary może być żeby było widać że temat nie jest już ważny)

Przydałoby się żeby oddzielić konkurs trwający od zakończonego ;)

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł, ciekawie, estetycznie i kolorowo, a zarazem widać, że dany temat jest np. zamknięty/zakończony. Takiej osoby było nam trzeba na forum Kuleczek :) 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jednoczysz i motywujesz swoimi działaniami innych, żeby też coś od siebie wnieśli w życie forum ;) Tak trzymać:nyes:nyes:nyes

Edytowane przez Shut Up And Dance!
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozna zrobić poddziały w '' Chcesz dojść do sieci? Pisz tutaj'', np Serwery przyjęte i serwery odrzucone oraz lekko zmodyfikować szablony. W sensie nie przyjete/odrzucone tylko serwer przyjęty I serwer odrzucony 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej popieram i jestem w stanie pomóc jak znajdę chwilę wolnego czasu, który mam okrojony w tym tygodniu.

Ale jednak szablon z pożegnaniem i powitaniem bym wyrzucił, z resztą Dejman to napisał sakrastycznie :m1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

========================================================

Dodane wszystkie Wasze propozycje :)

Coś jeszcze widzicie na forum? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może w dziale z odpracowaniami dodać szablon z np ''Ostrzeżenie Odpracowane'', czy coś w tym stylu. 

@moose` nie będę pisał kolejnego posta, tylko edytuje. Można dodać w dziale ''Problemy/Błędy/Bugi'', '' Problem Rozwiązany'' czy coś. 

Edytowane przez kprosto49

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.