Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Kuleczky to stale rozwijający się projekt, którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone są z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike oraz głosowy serwer TeamSpeak3. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, typera, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Interesujesz się piłką nożna? W dziale "Liga Typera" znajdziesz coś dla siebie!

Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum.

Zagłosuj na nasze serwery!

Zagłosuj na nasze serwery: http://www.kuleczky.pl/zagłosuj-na-serwery

Cholo

POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam potrzebuję waszej pomocy w grupie siła a więc do tematu . 

Zajeb***** mi całe konto steam czy mogę to jakoś odzyskać ? problem w tym ze cs był kupiony przez allegro w formie klucza za 10 PLN . Typ musiał już wszystko pozmieniać bo nie mogę się zalogować ani nic może macie jakieś pomysły co zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

o kurrr  lipa :/

Edytowane przez vivor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@vivor tylko to ja wiem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj napisać do Suportu może oni ci pomogą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi udało się odzyskać konta steam 2 razy tym sposobem.

Napisz im, że skradziono Ci konto, w mailu dodaj im jaki był poprzedni adres e-mail przed kradzieżą oraz ten 1wszy jaki był przypisany do konta (jeżeli jest wciąż ten sam, to nie podawaj), możesz im też powysyłać screeny z poczty jak się logowałeś do steama + jak miałeś jakieś inne gry i klucze do nich to możesz też dodać. Mi się udało, powodzenia.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj brat ostatnio zepsuł telefon gdzie miał guarda. Chciał go zdjąć ale nie miał tego kodu takiego, nie pamietam nazwy. Wysłałam w jego imieniu wiadomość do supportu, wyjaśniłam cała sytuacje i jako dowody dałam wszystko co możliwe. Poprzednie nicki, logowanie, hasło wcześniejsze, wcześniejsze mejle, potwierdzenia płatności itp. Spróbuj wysłać im jak najwiecej i formacji, ktore wiesz tylko Ty, moze sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Aktywowałeś jakąkolwiek grę pudełkową na tym koncie?
Jest to bardzo ważne, ponieważ jak masz CD-Key'a z pudełkowej gry(na takiej kartce, z tyłu instrukcji czy coś), to odzyskasz konto w 100%, jest to system weryfikowania, czy konto nie było puszczone w obieg rynkowy.
A jak nie masz, to szanse są bardzo słabe, ponieważ kont z drugiej ręki Steam "nie pochwala", w ogóle jest zakaz handlowania kontami Steam, więc rzadko kiedy pomagają.
Bardziej szczegółowo masz opisane wszystko w moim poradniku na ten temat ---> http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/20953-jak-odzyskać-skradzione-konto-steam/

EDIT: Jeżeli nie masz CD-Key'a z pudełkowej gry, to możesz potwierdzić również screenami płatności za grę na rynku Steam, G2A i inne.

Edytowane przez LeiNad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na steam widziałem ze ostatnio byles zalogowany 2 dni temu. Steam guarda miales aktywnego ? 

Sprawdź czy możesz sie zalogować na konto z drugiego komputera/telefonu na przeglądarce np(najlepiej z zapisanym haslem w historii) . Jak nie masz guarda to sprawdź maila czy Ci przyszło jakieś powiadomienie o nowym urządzeniu czy cos "z kodem potwierdzajacym" (tutaj tez możesz zrobić screena z data i powiadomieniem) jeśli faktycznie by Ci ktoś zajumal to z ow kodem masz 15% szans ze Ci zwrócą (zawsze cos).

Ale sprawdź 2-3 razy czy dobrze wpisujesz hasło itd, powoli bez paniki :m1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra konto odzyskane lecz chujoza wlepił mi vaca na cs go ale będę się od tego odwoływać dzięki wam za rady :) . Temat do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszymy się, że udało Ci się odzyskać konto, lecz zmartwię Cię, od VAC Bana nie można się odwołać, Valve stosuje zasadę zerowej tolerancji.

//Zamykam na prośbę autora tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.