Skocz do zawartości

An0n!m

Admin [FFA] #1
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

102 Pomocny

O An0n!m

 • Tytuł
  Aktywny
 • Inne grupy Użytkownicy

Metody Kontaktu

 • Steam:
  0:0:526987

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Rz
 • Nick na serwerze:
  Stary An0n!m
 • Imię:
  Bartosz
 • Serwer
  ffa
 1. zbanowany SS Mundek*

  w złym formacie ssy. Dopasuj się do wrozu. ip podaj, steam id
 2. spoko @IMPERATOR akurat tez nie pisałem do Ciebie Odnosząc się do słów kobietki tu obecnej, nigdy nie powiedziałem że w sobote mozna jak to ujełaś "pozwolić na wszystko" Była to informacja do Ciebie jako wątek który powinnaś wziąć pod uwagę w celu nastawienia psychicznego wchodząc w gre cs 1.6 Coś tu się kobietko nie dodaje. Przeanaluzuj proszę to jeszcze raz.
 3. Dokładnie też to zauważyłam, a dzisiaj w nocy dało się to odczuć - nie mówię tutaj akurat o Macieju. Nie mówiąc o Macieju mówisz o mnie, spokojnie da się to wyczytać z twojego opisu. Tak więc ja w tym momencie sprawdzałem zgłoszenie o czitowanie, więc co za tym idzie byłem nad tym skupiony, a odpisywanie tobie na say spadło na drugi plan. jeśli sądzisz ze odpisanie na "u" tobie jest wazniejsze niż natychmiastowe sprawdzanie oraz reakcja na czita to się grubo mylisz.
 4. Widze ze @Zujekamien i @Jarosław z Kotem mnie wyręczyli Tak więc nie musze opisywać ze nie które słowa mogą być dwuznaczne co również opisał @KuloodpornyMaciej , oraz te przewinienia nie noszą znamiona ciężkiego, kolejno żaden gracz nie zgłosił że czuje sięw jakim kolwiek stopniu urażony, co mówi jednoznacznie ze admin nie musiał uzywać środków zapobiegawczych w postaci bana. Bo jak wiemy reakcja była co można argumentować na podstawie dowodów, ponadto sama Pani dodaje iż faktycznie admin zareagował cytat "admin zareagował pisząc coś o kulturze" .Również daje nam to podstawę do odrzucenia Pani skargi. Ponadto Biorąc pod uwagę iż była to sobota "noc" można się spodziewać że takie czy inne małe wybryczki będą miały miejsce. Admin którego skarga dotyczy opisał juz sytuację dla czego najprawdopodobniej nie zauważył zgłoszenia na "u", lecz po niedługim czasie reakcja była, uznana w danym momęcie i czasie za odpowiednią przez admina. Dla tego też nie można obwiniać admina o niedopełnienie obowiązków związanych z opieką nad serverem. Idąc dalej nie można oskarżać o brak reakcji w momęcie gdy ona była. Najprawdopodobniej pomyliłaś się w działach "wiem ze ten to twój ulubiony" ale jeśli nie zgadzasz się z karą tzn "ostrzeżeniem" powinnaś napisać to w dziale gdzie są bany/unbany iż nie zgadzasz się na łagodne potraktowanie gracza formą "upomnienia, ostrzeżenia, oraz przypomnienia o kulturze" tylko prosisz o wyższą karę dla danych graczy na których wniosłaś dowody elektroniczne w postaci ssów z servera. Ewentualnie złożyć w tym dziale jednakże w całkiem innej formie tematycznej.
 5. Admin roku @Wietnamka Adminka roku @nacpana ?! Najlepszy gracz @Dark- (on sie nie boi ) Najlepsza zawodniczka @[email protected] i @Zielona. Bot roku @Shut Up And Dance! Przyjaciel FFa @Tata.koko Najzabawniejszy gracz @hitman po hitach
 6. odbanowany UB m1o2

  Pod Takim ip nie widnieje zaden ban. Więc skoro masz bana to złe ip podałeś. Nie ma daty bana, aby ustalić kto dawał bana oraz odnalezc demko. Dostosuj się do wzoru.
 7. odbanowany UB PanGie

  Z tego co widze masz bana o nazwie "aktywny" oznacza to ze juz wczesniej miałeś na kulkach bana i w trakcie jego trwania wszedłeś ponownie bo masz np zmienne ip. Fakt iż pod tym nickiem nie ma zadnych banów oraz pod tym IP prócz tego jednego. @tbj Był adminem banującym, więc myśle ze Ci więcej bedzie w stanie powiedziec.
 8. Jako iż miałeś ewidentnego laga podczas pierwszego ssa co sugeruje użycia antyss, będzie analizowane demo.
 9. Jako iż juz wrzucacie mapy przypominające zimowy klimat cs_alpin https://maps.cs-bg.info/maps/cs/2270/ stara znana mapa. Dość prosta. oczywiście survivor bym nadal zostawił.
 10. Osobisciej akoś nie mogę skojażyć. Jesli chodzi o ilośc godzin widać ze grasz jednakże widocznie w całkiem innych porach od moich. Dla tego całkowity Neutral. Decyzje pozostawiam osobom które Cię znają i poręczą za Ciebie
 11. HAHA Kaska miała fajny biust. Ogólnie mówiąc cwana blondyna która lubi mnie zaczepiać Doświadczenie w csa i admini\owaniu jest, cos tam na forum juz bazgrała A jeśli chodzi o gre to juz od dawna kaska jako kaska rzucała się w oczy. Moze i nie ma zbytnio godzin w ciągu ostatniego miesiące jednakże całkowity staż na servie jest dość długi dla tego nie widze zastrzeżeń zwłaszcza ze znam osobiscie. Mysle że się przyda. Tak
 12. NA obecna chwile jeśli chodzi oss czyste. Natomiast demo będzie sprawdzane.
×