Skocz do zawartości

Hrync2

Opiekun Serwera 1.6
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  0

Reputacja

43 Kumaty

3 obserwujących

O Hrync2

 • Tytuł
  Aktywny
 • Inne grupy Użytkownicy
 • Urodziny 03.06.1993

Metody Kontaktu

 • Steam:
  STEAM_0:0:5929340

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Rzeszów
 • Nick na serwerze:
  Hrync2
 • Imię:
  Rafał
 • Serwer
  IKS Zombie Plague mod [4.3]

Ostatnie wizyty

765 wyświetleń profilu
 1. 204, 205, 206, 207. http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.109:27125
 2. 156, 157, 158 http://cssetti.pl/serwer/145.239.237.109:27125
 3. Serwer wystartuje najprawdopodobniej dziś po południu / wieczorem. Do kwestii technicznych proszę tworzyć oddzielne tematy, w których dyskusja będzie toczyć się tylko na konkretny problem.
 4. Ranga dziewczyny.

  Obaj wiemy, że to nie prawda
 5. Za tamtego bana co ssy miałeś robione to dostałeś ub więc to mamy zamknięte. Oglądałem właśnie demo i stwierdzam, że grałeś pod swoim nickiem od początku i w pewnym momencie zmienił Ci się nick na ten Skilluj, najprawdopodobniej przywróciłeś ustawienia 'fabryczne' w czasie gry (sam nie wiem jak to możliwe) a admin zobaczył tylko komunikat jak w cytacie powyżej i najzwyczajniej w świecie nie wiedział, że Ty to Ty, bo miałeś inny nick, zatem dał słusznego bana. Co za tym idzie, skargę na admina Farendalf'a uważam za niesłuszną, a jeśli chcesz UB to złóż odwołanie od otrzymanego bana zamiast skargi na admina.
 6. skarga na kilku graczy

  Osobiście uważam, że takie łamanie regulaminu typu kampienie na modzie, nie są warte pisania skargi na forum, bo potem szukamy i czekamy na gracza aż wejdzie, żeby dać mu bana na 10 czy 15 minut z powodem 'kampiles na modzie na takiej mapie, o takiej godzinie, ban na podstawie skargi na forum'. Jest to dość czasochłonne i nie każdemu chce się wypatrywać każdego, kto kiedyś tam kampił. Co innego np obraza gracza, albo bugowanie workami przez całą mapę. To takie moje zdanie na przyszłość.
 7. Popraw reklamę nr 2, bo jest w dziale CS:GO, a nie w CS 1.6. Gdy to zrobisz, zgłoś się na priv po vipa. Zatwierdzam.
 8. Skarga nieznany nick

  Gracz został zbanowany na 1 godzinę.
 9. Ciała zm

  Czas, po jakim znikają ciała możesz ustawić wyłącznie lokalnie u siebie, ustawienia serwera nie mają na to wpływu. Ja mam ustawione 2 sekundy, polecam też zmienić.
 10. AP DLA ZM

  Aktualnie jest tak, że zombie po każdym odrodzeniu (lub zginięciu, nie pamiętam) dostaje 3 ap.
 11. Podkarpackie, póki co. *Ale pochodzę z Mazur!*
 12. Nad tym typem trzeba się mocno zastanowić.................................... Okej, już się zastanowiłem. Jestem na TAK oczywiście. Da się pograć, da się pożartować, a już nie raz widziałem, jak pomaga graczom.
 13. kamizelka vip

  W takim razie kamizelka dla vipa zostanie zmieniona, z opiekunami wspólnie ustalimy do jakiej wartości. Jutro zamknę temat, jeśli nie będzie więcej wypowiedzi.
 14. kamizelka vip

  Kamizelki podejrzewam, że póki co nie wprowadzimy do sklepu, z tego względu, że vip właśnie przede wszystkim tym się wyróżnia. Gdyby była w sklepie to podejrzewam, że wielu graczy rezygnowało by z kupowania vipa, a serwer za coś musi być na hostingu. Na wielu mapach jest kamizelka do zbierania i wtedy jest 100 + w skrzynkach często można znaleźć.
×