Skocz do zawartości

Szybka Kaska

Dziewczyny
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wpisów na Chatboxie

  13

Reputacja

74 Życzliwy

2 obserwujących

O Szybka Kaska

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Nick na serwerze:
  Szybka Kaska
 • Imię:
  Kasia
 • Serwer
  Kuleczky FFA

Ostatnie wizyty

767 wyświetleń profilu
 1. Fractal, trafiłeś momentami w mój gust w dziesiątkę! Masz ode mnie zaserduszkowane ile mogłam :-) Linkin park i lambada! Czekam aż wjadą na serwer :-D
 2. Wysyp adminów, myślę że jest to formalność. Dobrze bije, zna się na asminowaniu - na tak.
 3. I ponownie, temat wracający jak bumerang co kilka miesięcy. Mimo że osobiście jestem na tak, bo wolę granie 4fun, to jednak spora grupa graczy, gra tutaj właśnie dla standardowych map. Jesteśmy wyjątkowym serwerem, gdzie można zagrać kilka razy w miesiącu niestandardową mapę, chociażby ten rotterdam2. Dodatkowo, byłby problem w nocy, gdzie jest znacznie mniej map w mapcycle, co mogłoby spowodować że właśnie przez te dwie dodatkowe mapy ludzie uciekliby z serwera. Mamy naprawdę najlepszy mapcycle z szanujacych się serwerów FFA i między innymi dlatego jesteśmy najlepszym serwerem w Polsce. Dlatego jestem na nie.
 4. Czyli nie złapiesz mojego czita na latające noże, bo demek nie rozpisujesz, dlatego jak najbardziej na tak!
 5. Dobry czlowiek, słaby gracz, ale my go tu jeszcze wyrobimy :-) Podanie na plus, na serwerze rozpoznawalny, adminów brakuje, gra i jest widoczny, więc... Na tak!
 6. Wyręczył mnie :-D Oczywiście że tak, może lepiej spróbować z okresem próbnym, żeby właśnie zobaczyć czy tatkowi się to spodoba. Problemu z aktywnością na pewno nie będzie :-D
 7. Gratulacje! @Dark- możesz co najwyżej zająć miejsce w top 3, ale za mną, bo styczeń będzie mój. Postanowienia noworoczne zawsze się sprawdzają!
 8. Nie chcę się niepotrzebnie wtrącać, ale chciałabym jedynie sprostować @Dark- że nie chodziło mi o śpiewanie kolęd, ponieważ uważam że każdy może śpiewać, jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej... I mi to nie przeszkadza. Chodziło o proszenie o vote mojego ukochanego chateau i tu chodziło o zachowanie spokoju, bo tylko taką sytuację sobie przypominam :-)
×