Skocz do zawartości

Nikola:)

Dziewczyny
 • Zawartość

  782
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10
 • Wpisów na Chatboxie

  30

Ostatnia wygrana Nikola:) w dniu 9 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Nikola:) punkty reputacji!

Reputacja

1304 Ekspert

O Nikola:)

 • Tytuł
  Naczelny spamer
 • Inne grupy Dziewczyny, Użytkownicy

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Nick na serwerze:
  Nikola:)
 • Serwer
  DD2+BF4 / FFA

Ostatnie wizyty

9649 wyświetleń profilu
 1. Zamykam temat i wyniki wyglądają następująco: Jako że zrezygnowałam z redaktora, to tą serię poprowadzi do końca @Atomówka
 2. Jako wielka fanka chateau, muszę jako zwycięzcę wybrać @Ted Bundy! Proszę o dodanie vipa na 5 dni - @Daffy_Fragers. / @moose` / @Adrri
 3. WALIZKI #6 VIP na forum – 1 tydzień 25 @Frij VIP na forum – 2 tygodnie 9 @Rodeo Rita -1 warn 6 @Atomówka brak warna = +10 reputacji +5 reputacji 11 @Kasztan. +10reputacji 8 @moose` +20 reputacji 26 @przemek173 VIP na DD2 – 1 tydzień 1 @skiba007 VIP na JB + 4FUN – 1 tydzień 13 @Polaczek31 VIP na CS:GO 4MAPS – 1 tydzień 15 @nacpana ?! Własna ranga – 1 tydzień 2 @pahin VIP na FFA - 1 tydzień 21 @Zielona. @Daffy_Fragers. lub @moose` proszę o dodanie reputek i vipów. Tradycyjnie po vipy na serwerach do opiekunów lub do mnie na priv. Własna ranga do @moose`. Gratulacje!
 4. Jaka jest Twoja ulubiona mapa w cs 1.6? Każda odpowiedź otrzyma plusa!
 5. Tutaj nie ma za co nagrodzić, więc temat po prostu zamykam.
 6. LottoMania #14

  3 8 14 23 29 32 37 42 50 57
 7. Dzisiaj dowiemy się jakie z Was stare tyłki! Ile masz LAT ? PS: do kobiet: ile WIOSEN przeżyłaś? Każda odpowiedź otrzyma plusa!
 8. Vipa na 5 dni wygrywa @KuloodpornyMaciej Kto dzisiaj wykaże się szybkością? @moose` / @Daffy_Fragers. / @Adrri?
 9. Trudny wybór, bo z chęcią z 5 głosów bym oddała. Ale poszły dwa! @pahin jest wielokrotny wybór?
 10. Ja to naprawdę jestem pechowcem. Nawet jednej liczby nie trafiłam!
 11. UWAGA! Do puli nagród zostaje dorzucony VIP na FFA na tydzień! (ukłony w stronę @Adrri) Spośród pustych walizek wylosuję (za pomocą generatora losowych liczb) jedną walizkę, w której znajdzie się ten vip.
 12. Po pierwszym i drugim odcinku tabela wygląda następująco: A więc w dzisiejszym odcinku głosujemy na: To niezwykła a zarazem bardzo brutalna adaptacja sagi George'a R.R. Martina, gdzie kilka rodzin szlacheckich prowadzi zaciekły bój o wpływy i panowanie w mistycznej krainie Westeros. Trzymająca w ciągłym napięciu fabuła uzupełniana jest genialną grą aktorską, a nieprzewidywalne zwroty akcji trzymają widza w napięciu do samego końca. Pojawia się pytanie: kto ostateczne zdobędzie mistyczny tron i ile to wymaga ofiar? Amerykański serial telewizyjny z elementami horroru, dreszczowca i dramatu. American Horror Story jest realizowany w formie antologii – każdy sezon stanowi odrębny miniserial, z własną historią, bohaterami i podtytułem. Antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości. W mroczny i satyryczny sposób skupia się na tematach, które dotyczą współczesnego społeczeństwa, szczególnie na negatywnych konsekwencjach rozwoju nowych technologii. Grupa lekarzy na czele z charyzmatycznym, acz aspołecznym doktorem House'em diagnozuje nietypowe choroby, niejednokrotnie ratując życie pacjentom. Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Głównym celem bohaterów serialu jest szukanie schronienia i ucieczka z dala od hord zombie, które atakują każdą żywą istotę, i których samo ugryzienie z czasem staje się śmiertelne i powoduje przemianę w zombie. Serial opowiada o losach więźniów więzienia stanowego Fox River. Lincoln Burrows, główny bohater zostaje skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Jego młodszy brat postanawia go uratować. Pozoruje napad na bank, by trafić do tego samego zakładu karnego.
×