Skocz do zawartości

uvzen.

Admin [PaintBall]
 • Zawartość

  2029
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Wpisów na Chatboxie

  146

Ostatnia wygrana uvzen. w dniu 26 Maj 2015

Użytkownicy przyznają uvzen. punkty reputacji!

Reputacja

749 Weteran

O uvzen.

 • Tytuł
  Mistrz PB
 • Inne grupy KuleczkoManiak, notatki, Użytkownicy

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Serwer
  PB/SP/GG/AWP/FFA

Ostatnie wizyty

2325 wyświetleń profilu
 1. UB T-ReX

  Zastosuj do wzoru
 2. Kupon #7

  1. Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen // Borussia Dortmund 2. Borussia Monchengladbach - Vfl Wolfsburg // Vfl Wolfsburg 3. Sevilla - Barcelona // Barcelona 4. Atletico Madryt - Villareal // Atletico Madryt 5. Espanyol - Huesca // Huesca 6. Man Utd - Liverpool // Man Utd 7. Leicester - Crystal Palace // Leicester 8. West Ham - Fulham // Fulham 9. AC Milan - Empoli // AC Milan 10. Torino - Atalanta // Atalanta
 3. Daffy

  sto lat
 4. odbanowany ab? :O

  Pewnie się pokryło ip, bo sprawdzałem na bansie i ip było zbanowane kilka krotnie. dlatego ban, nie wiem dlaczego zmieniasz nick i takie checy wychodzą.
 5. Opcja chatu

  Wszyscy admini gracze niech wypowiedzą się i zobaczymy na czym stoimy, dla mnie to będzie obojętnie.
 6. Opcja chatu

  Dlatego jak jest dobrze, można w regulaminie dodać informacje z tym infem czy nie
 7. To i ja się wypowiem, bo grałem co do worków jest tego zdania co @Freeze muszą być, bo nie raz nie da się lm zastawić kampy która ma szerokości 5 gości a to jest ostatnia kampa. A co do vipa i kupowania modów to jak pamiętam po crashu było zmniejszona cena moda z 1000 do 700 chyba coś takiego i kupowała się, a i tylko raz można kupić moda i beż zadnych złotych czy tam srebnym broni bez sensu,, vip i tak dużo ma a zm dostaje za deada chyba 5 ap jak dobrze pamiętam było to zachęcało ludzi do wbijania bo był z tym problem.
 8. A kiedy będą dodane nowe rs'y bo te już są stare i znane na pamieć. ??
 9. http://cssetti.pl/serwer/147.135.199.75:27015 Liczba głosów serwera: 2870
 10. Opcja chatu

  To samo jest na FFA że nie raz admin wgl nie słyszy, trzeba po prostu to przetestować. // https://amxx.pl/topic/149900-info-po-smierci-nowa-wersja/ tutaj info po śmierci https://amxx.pl/topic/3225-voices-management/ tutaj plugin który jest u nas zainstalowany +adminvoice Jako admin mówisz do wszystkich graczy, pozostali są uciszeni +adminlisten Jako admin słyszysz wszystkich graczy toggle_adminlisten Włączasz/wyłączasz ciągłe słyszenie wszystkich graczy w ten sposób mamy 3 bindy chyba że po prostu nie można dawać infa po śmierci po prostu, aby było to zakazane.
×