Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

moose`

Rekrutacja na redaktora fanpage!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wraz z moim asystentem do spraw rekrutacji i technikiem zapewniania rozrywki nowym pracownikom, czyli nasz niezastąpiony @pahin Nowak-Kowalski, otwieramy znów rekrutację na Redaktora Fanpage :D 

haha.jpg

Co musiałbyś/aś robić?

- dodawanie newsów z życia forum( Otwartych rekrutacji na forum, zmianach na forum, nowych serwerach, awansach, degradacjach itp)

- dodawanie newsów z życia serwerów ( tylko najważniejszych typu: konkursy na serwerach, zmiany modów, jakieś eventy np noc ffa czy jb )

- dodawanie informacji odnośnie konkursów na forum

- dodawanie informacji na temat premier "większych" (czyt. bardziej znanych) gier, dodatków, turniejów

- dodawanie informacji na temat wyprzedaży w popularnych sklepach z grami online( np. wyprzedaże na steam, kinguin, origin itp.)

- wrzucanie faili/filmów/fragmovie/gifów/zdjęć odnoszących się do większych wydarzeń w świecie esportu ale i nie tylko. Głównie chodzi mi o gry takie jak League of Legends, Overwatch, FIFA 17, Counter Strike 1.6 no i Counter Strike Global Offensive.

Nie trzeba wrzucać wpisy z każdej kategorii, wrzucaj to w czym czujesz się najlepiej ;) 

Wymagania? No jakieś tam są :D 

1. Przede wszystkim dobra znajomość ortografii i interpunkcji, nie popełnianie błędów w tworzeniu postów ;

2. Kulturalny język, porozumiewanie się bez wulgaryzmów i przekleństw

3. Kreatywność

4. Umiejętność przekazania informacji krótko zwięźle i na temat

5. Poczucie humoru

6. Minimum 16 lat- do przymknięcia oka

Wzór.

Cytat

Imię:

Doświadczenie:

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10):

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage:

Na czym się głównie skupisz?

Masz jakieś pomysły dotyczące prowadzenia fp?:

• Haha (neutral) 2
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to lecimy. :giggle:

Imię: Natalia

Doświadczenie:  No jakieś tam jest. :giggle:Mam redaktora na forum, więc wiadomo co i jak.

Znajomość ortografii i interpunkcji (1-10): No ciężko powiedzieć. :m1 8 można dać.

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: To już zależy od dnia. W tygodniu 2-3h, a w weekend o wiele więcej. :D

Na czym się głównie skupisz?: Głównie newsy z forum, serwerów, informacje na temat wszystkich konkursów. Może coś z czasem dojdzie. :)

Masz jakieś pomysły dotyczące prowadzenia fp?: Na chwilę obecną ciężko mi cokolwiek tu napisać, ale myślę, że jakiś pomysł szybko wpadnie. :giggle:

• Super! (+) 2
  • WTF? (neutral) 1
  • Wnerw (neutral) 1
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.10.2018 o 16:42, Sakura`, napisał:

No to lecimy. :giggle:

Imię: Natalia

Doświadczenie:  No jakieś tam jest. :giggle:Mam redaktora na forum, więc wiadomo co i jak.

Znajomość ortografii i interpunkcji (1-10): No ciężko powiedzieć. :m1 8 można dać.

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: To już zależy od dnia. W tygodniu 2-3h, a w weekend o wiele więcej. :D

Na czym się głównie skupisz?: Głównie newsy z forum, serwerów, informacje na temat wszystkich konkursów. Może coś z czasem dojdzie. :)

Masz jakieś pomysły dotyczące prowadzenia fp?: Na chwilę obecną ciężko mi cokolwiek tu napisać, ale myślę, że jakiś pomysł szybko wpadnie. :giggle:

Podanie przyjęte ;) 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi