Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Czy pomysł się podoba?  

18 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy pomysł się podoba???

• Tak
      15
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema,proponuję w jakiś sposób zagospodarować banner powitalny na naszym forum. Jest bardzo duży i można umieścić tam ciekawie informacje wraz z fajną grafiką na temat tego co aktualnie dzieje się na kuleczkach. Np niedługo startuje konkurs na FFA z bardzo fajnymi nagrodami,fajnie by było dodać tam grafikę informacyjną. Chodzi o ten fragment zaznaczony czerwonym kwadratem. Oprócz przywitania nie ma tam nic więcej a szkoda marnować taką powierzchnię. 

https://www92.zippyshare.com/v/hoJU3BEn/file.html

Bez%c2%a0tytu%c5%82u.png

Edytowane przez pahin
  • Super! (+) 1
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, @moose` i reszta ekipy wstawia tam swoje pytania na dziś i lige. A spam tego i tak jest wystarczający. :P

• Przykro mi (neutral) 1
By pahin,

Tam nic nikt nie wstawia xD

By  vivor,

XDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Untitled.png

@NormiQ jemu mniejwięcej o coś takiego chodzi, aby do "headera" czy jak to się zwie dodać dodatkowe informacje lub w formacie takich zakładek, kiedyś tak było że było chyba 3 albo 4 zakładki z informacjami że najpierw witaj rudy geju, potem zagłosuj na serwery a na końcu dej donejta (joke). I Zamiast jednej tej kulki jak wyżej były 3 albo 4 :bad 

Dobrze zrozumiałem czy nie dobrze @pahin ? :m1 

• Haha (neutral) 1
  • Plus 1
By pahin,

Własnie o to chodziło,ale bez zbędnych pierdół typu: Zagłosuj na FFA,Dej piątaka,Przywiatj się z nami. Po prostu najwazniejsze informacje,max 3 takie strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz moje poparcie.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to dobry pomosl ;) 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem za tym pomysłem. Oczywiście zgodnie twierdze, by informacje zawarte w tym banerze były dość ważne i aktualizowane na bieżąco w związku z trwającymi konkursami, otwartymi rekrutacjami na forum itp.

• Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zajmuje sporo miejsca na górze, a tak na prawdę to te pole jest do szerokiej dyspozycji. Można by coś podziałać, jakieś najświeższe informacje albo wyniki konkursów itd. 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś pomoże mi to ogarnąć tak żebym nie rozwaliła forum, to możemy spróbować :D 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@moose` daj mi uprawnienia to pomogę :m1:pies 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to prostsze niż się spodziewałam :D Jest na razie z napisami TEST. Dajcie znać co chcecie tam wrzucić i czy zdjęcie ma być inne, żeby się zmieniało czy stale takie samo? Obecnie się zmienia.

cats.jpg

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, moose` napisał:

Jest to prostsze niż się spodziewałam :D Jest na razie z napisami TEST. Dajcie znać co chcecie tam wrzucić i czy zdjęcie ma być inne, żeby się zmieniało czy stale takie samo? Obecnie się zmienia.

cats.jpg

Fajnie to wygląda. Najlepiej jakby zdjęcie się zmieniało adekwatnie do wyświetlanej informacji,ale to dodatkowa robota bo trzeba grafiki robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie mam takie cuś. Muszę jeszcze zobaczyć w wolnej chwili czy da się jakoś podlinkować temat tam.

Jak macie pomysł na inną treść to zapraszam do dyskusji.

cats.jpg

• Super! (+) 1
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Treść jak najbardziej ok, czytelnie, składnie z naciskiem na najważniejsze informacje. No może z wyjątkiem informacji o shotboksie, przyznam, że po przeczytaniu "nie może Cie zabraknąć na naszym shoutbox`ie" zaśmiałem się w głos :marti Ale w pozytywnym sensie, bo rozumiem że pracowałaś o późnej godzinie, przy zmęczeniu i ciężko było wymyśleć coś ciekawszego.

Ja osobiście zaprosiłbym notką do uczestnictwa w życiu redakcji, która w ostatnim czasie na prawdę świetnie funkcjonuje:

"Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl"

lub krótsza wersja: "Odwiedź koniecznie dział redakcji, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz rozmaite serie z użytkownikami Kuleczky.pl"

;)

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pomysł fajny - treść powinna zawierać najciekawsze wydarzenia na forum i serwerach zachęcając odbiorców do uczestniczenia w życiu forum i serwerów. Treść związana z Maniakiem na FFA mnie się podoba. Ja jako odbiorca i nolife :giggle: ( nie mówię o sobie tylko z perspektywy osoby, która do nas zawita na forum ) zapewne bym się skusiła i wzięła udział w zabawie. Natomiast ostatnie zdanie jest bardzo słabe... :nno

Popieram pomysł @Adrri dotyczący Redakcji :) 

Od siebie dodałabym na początek bądź sam koniec " Wpadnij do Nas, a na pewno zostaniesz z Nami na długo " albo coś w tym stylu ;) 

@pahin heh... zabawne w uj... wymyśl coś lepszego mądralo bo rzucić pomysłem nie jest problem :bad:bad 

Edytowane przez Shut Up And Dance!
By pahin,

Albo "Wpadnij do Nas, a na pewno zostaniesz z Nami do końca-naszego albo twojego" Hahaha,to by było ciekawe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imo też dobry pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście fajny pomysł. Miejsca jest sporo to można działać z tym :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.09.2018 o 10:55, Adrri napisał:

"Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl"

lub krótsza wersja: "Odwiedź koniecznie dział redakcji, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz rozmaite serie z użytkownikami Kuleczky.pl"

;)

Zmienione :D 

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi