Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: Kacper Amator
Dlaczego Ty: Ponieważ gram z rana i jest brak adminów , a dużo odpałów , chcę pomóc graczom oraz adminom aby był porządek na serwerze.Rzadko widzę adminów na serwerze.
 Doświadczenie: Miałem parę razy admina 
 Znajomość AMX [1-10]:4
 Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze: 3-5h
Jak długo jesteś z nami:okolo 6 miesięcy  
Umiejetność rozpoznawania czitów wh etc.. [1-10]:9
Posiadasz sprawny mikrofon (TAK/NIE):Tak
Składka miesięczna w tym darmowy VIP? [7,38zł] (TAK/NIE): Jasne, że tak 
 Link Do Game Tracker: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.230:27295/top_players/?query=Kacper+Amator
Masz steam? (TAK/NIE):TAK 
Link do Banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:429730952

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brać go !!! Na tak.

• Super! (+) 1
  • Dzięki! (+1) 1
  • WTF? (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
  •  W sumie nie znam go zbyt dobrze  ,ale jak z nim grałem wo-gule się nie denerwował  nawet upomina o kulturze jak  na swój wiek jest dojrzały . :))

Na TAK  

Edytowane przez ModriC
  • Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze warto dać 2-gą szansę Jestem na tak! 

-Poprawił swoją aktywność.

-Był adminem.

-Aktywny!!

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można mu w końcu dać admina, widać że się stara zmienił się od ostatniego czasu. Udziela się na czacie, upomina za kulture itd. i przede wszystkim  jest aktywny :D

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

- potrafi się zachować mimo wieku 

- jest często aktywny

- upomina o kulturę słusznie innych

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na NIE
-Znam z innej sieci jako admina, robił z siebie za przeproszeniem debila, wszedł po alkoholu(tak mi powiedział) i robił z siebie idiotę na say'u (14 latek) jako admin, nie wiem, może się zmienił, w co wątpię.

Edytowane przez Vegaz
  • Super! (+) 1
  • Haha (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Twój Szef @AprilLady

@swietateresa511

@Aleksandra [x]@OrEnReNIPs@Freeze@Mruffkaa@0ldziana@Malgoska.

Bardzo proszę adminów o wypowiedzenie się - to Wy oceńcie czy chcecie współpracować ponownie z Kacprem. Proszę bez określeń typu "NEUTRAL" - każdy z Was powinien podjąć decyzję.

Dzięki!

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może być

trzeba dać szansę drugą .

mam nadzieję że się ogarnoles i nie będę załgiwał  swojej decyzji 

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie na NIE. 

Mimo ciągłych odrzucen bez przerwy zakładasz nowe podania, chyba tylko po to, aby w końcu pojawiła się u nas myśl "dajmy mu już tego admina i niech nam więcej nie truje dupy.", czy może raczej tylko ja to tak widzę? Poza tym nie sądzę aby w przeciągu tych kilku miesięcy jego charakter się zmienił (ale wiadomo że nie ujawni tego na początku). Wiele błędów w życiu nie jest się w stanie zmienić. Możliwe że ten był taki pierwszy, niech wyciągnie z tego odpowiednią lekcje, która i tak jest łagodna jak na "naukę życia". 

• Dzięki! (+1) 1
By Kacper Amator,

Wiesz wszytko zawsze jest możliwe

By  vivor,

Ty już nie pij xD.

By Kacper Amator,

Kto XD

By  vivor,

Freeze xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram na PB, ale dostaje od niego dużo zgłoszeń na priv steam odnośnie cziterów. Sprawia wrażenie kulturalnego, miłego gościa. Ja jestem na Tak, o ile ta wypowiedź okaże się pomocna i miarodajna (znam go tylko ze steam i zgłoszeń).

• Dzięki! (+1) 1
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo gadek o drugich szansach, o przemianach na miarę nawróconego, ja jestem NA NIE - w imię zasady, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz. 

• Super! (+) 1
By Kacper Amator,

Nie tylko raz tylko na dłużej :)

By Kacper Amator,

Na zawsze wsm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kacper Amator

Nie dodawaj więcej notatek do postów w tym temacie. Zaśmiecasz tylko wypowiedzi innych tym świecącym paskiem. Nie potrafisz tego używać to tego nie używaj. Zresztą chyba jasne jest, że odpowiedzi do czyichś postów w podaniu zamieszcza się poprzez EDYCJĘ SWOJEGO PODANIA. 

• Przykro mi (neutral) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

Ps. Nie sądziłam , że złożysz jeszcze kiedyś podanie po tym wszystkim  (sam wiesz ) IKS DE !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK TAK I JESZCZE RAZ WIELKIE TAK! Widzę w Nim wzorowego admina , który dopilnuje porządku na serwerze.

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za okresem próbnym. Możemy sprawdzić jak będzie wyglądała współpraca z nim.

Zawsze można zrezygnować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam:bry

Zacznę od tego, że nie zamierzam brać pod końcową ocenę wszystkich głosów które w tym temacie się znajdują. Wypowiadały się tu bardzo żarliwie osoby, które albo w ogóle nie grają na serwerze, albo robią to rzadko . Nie mniej jednak dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

Co do samego podania, jest to już któreś z kolei. To co mnie najbardziej Kacprze w Tobie razi, to bardzo dziecinne zachowanie. Ciągle spamujesz komuś w sprawie tego podania, użalasz się nad sobą na Shoutboxie forumowym oraz w prywatnych wiadomościach, juz nie mówiąc o obgadywaniu innych i mówieniu złych rzeczy. Wiedząc to wszystko, bardzo ciężko jest nam ponownie Ci zaufać i pozwolić sobie, abyś znowu robił problemy na serwerze - wykłócanie się, nieogarnianie amx'a, brak umiejętności używania google, ciągłe sprzeczki i skarżenie się na innych na prywatnych wiadomościach - serio, to nie wygląda dobrze. Odszedłeś ze stanowiska admina bo miałeś zostać adminem na innej sieci - zostałeś, ale serwer w ogóle nie istniał, prawie nikt tam nie grał. Popełniłeś błąd, któremu jeszcze zaprzeczałeś i się wykłócałeś że tak nie było. Nie potrafiłeś wziąć tego na klatę i nas winiłeś że nie chcemy Ci dać szansy.

Pisząc to wszystko, boję się, że popełniliśmy błąd, ale jednak zdecydowaliśmy się dać Ci szansę. Dostajesz od nas okres próbny, który w twoim przypadku nie będzie trwał tydzień, a miesiąc. 

Przez ten czas każda skarga na Ciebie która okaże się słuszna, spowoduje że stracisz admina. Również jeśli zobaczymy że zachowujesz się nieodpowiednio względem innych adminów lub graczy; pożegnamy się.

Jak widać wyżej wiele osób nie jest chętnych żebyś wracał na stanowisko, ale postanowiliśmy z Weroniką że zaufamy Ci po raz ostatni. 

Mam nadzieję że warunki są dla Ciebie jasne. Nie chce słyszeć że z kimś się kłócisz, że komuś dokuczasz, z kogoś się naśmiewasz, na kogoś się obrażasz. 

Masz zachowywać się jak odpowiedzialna, dojrzała osoba.

Bycie adminem w cs'ie to nie jest coś nadzwyczajnego i bardzo odpowiedzialnego, ale jakieś minimum powinniśmy wszyscy wykazywać.

Możliwe że będziesz sugerować że admini będą chcieli robić Ci na złość lub Cię prowokować - no to ja powiem tylko tyle, że mam nadzieję że nikt nie będzie tak robił. A nawet jeśli, to powinieneś pokazać że jesteś mądrzejszy i się nie dać sprowokować. To Ty odpowiadasz za swoje czyny, nikt do niczego Cię nie zmusza, nikt Ci nic nie każe robić. Dorosłe życie takie jest że każdy próbuje Ci podstawić nogę...takie jest życie i tacy są ludzie; trzeba się do tego jak najszybciej przystosować i przyzwyczaić.

Z mojej strony zobowiązuję się dopilnować żeby admini Ci nie dokuczali i cię nie prowokowali - ale to Ty i Twoje podejście zadecyduje czy inni Cię polubią i zmienią podejście.

Pozdrawiam:bry

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.