Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

pahin

Octopus Film Festival

Rekomendowane odpowiedzi

Siema kuleczkowe świry. Chciałbym wam zaprezentować pewien festiwal,który odbędzie się w Gdańsku pod koniec sierpnia tego roku. Octopus Film Festival,to jak mówią sami autorzy- najbardziej nieokrzesany festiwal filmowy w Polsce. Co na nim znajdziemy? Powszechnie lubiane tytuły,nowości,których w polskich kinach nie zobaczyliśmy mimo swojej świetności oraz filmy "klasy B". To właśnie na tej ostatniej kategorii B chciałbym skupić największą uwagę.Z niecierpliwością czekam na jedną z największych atrakcji festiwalu czyli na pokaz filmu "the room". Film został okrzyknięty najgorszym filmem świata (mimo że produkcja kosztowała kilka milionów dolarów). Tłumaczyć na żywo będzie Kryśka Czubówna co jeszcze bardziej zachęca mnie do obejrzenia tego arcydzieła. Na Octopus'a karnety zostały wyprzedane w kilka godzin po ich wypuszczeniu do sprzedaży. Niebawem pojawią się bilety na pojedyncze projekcje. Cen jeszcze nie ma,ale na pewno rozejdą się jak świeże bułeczki.

Teraz pytanie do was. Ktoś ma ochotę wybrać się na taki festiwal? Interesują was takie rzeczy? Co o tym sądzicie? A może "The rooom" ma swoich fanów na kuleczkach? Czekam na wasze spostrzeżenia!

Podlinkuję wam kilka rzeczy,żebyście mogli sprawdzić i poczytać o co chodzi :D

A jak ktoś jest z Gdańska lub okolic i chce się wybrać,to uderzaj do mnie na PW i się zgadamy!

http://www.octopusfilmfestival.com/

https://www.filmweb.pl/film/The+Room-2003-252299

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krystyna_Czubówna

https://www.facebook.com/events/610826542612706/

• Plus 1
By NormiQ,

Zrobione xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow super inicjatywa, chetenie bym sie wybral :D

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeżeli o takie festivale to dla mnie to coś nudnego i bym na takie coś nie poszedł. 

@pahin w sumie to tak xd 

Edytowane przez Diamyy
By  pahin,

to nie jest artykuł tylko luźna informacja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisalem jakis komentarz. :marti

EDIT ->

ILE ZA BILET? XD

By  pahin,

Proszę aby komentarz wnosił coś do tematu,bo jak nie to za ucho wytargam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi o bilety to jeszcze nie ma konkretniej informacji. Widzę że zainteresowanie spore,wiec na pewno wam o tym przypomnę haha :D

@NormiQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie jestem tutaj jedną z niewielu osób, które obejrzały "The Room" (no tak na oko z 10 razy do tej pory) i jest to dla mnie film wręcz kultowy. 

Zobaczymy jak będzie z biletami na pokaz tego filmu z Krysią Czubówną, bo karnety na cały festiwal wyprzedały się w ciągu kilku godzin. Mam nadzieję, że chociaż na ten pokaz uda złapać się bilecik ;d.

Sam opis festiwalu to taka trochę średniawka, jak chcesz to na PW w wolnej chwili ci wypunktuję co mi zgrzyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmmm filmweb 2.8 imdb 3 z groszami, ale wiem że te oceny nie odzwierciedlają filmu. Jutro ściągnę i ocenię czy warto lookać. Podam swoją ocenę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby było za darmo i nie szkoda by mi było, jako polak cebulak i biedny student, na bilet na pociąg to może im bym się wybrała xddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi