Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick oskarżyciela :Unbroken

Nick oskarżonego :Skalpel

Powód skargi :obraza

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):

Proponowana kara :Ban na 1 dzień bo to by chociaż trochę nauczylo ludzi kultury ;v

Wyjasnienia :Cała sprawa miała się tak, na mirku poszedlem do kuchni(strona ct) pozniej nie majac butow szybkosci wrocilem na spawna, Skalpel zrushowal i sie do mnie przyczepil ze jestem na spawnie, tu kilka wycinkow z konsoli, jak widać na początku odnosiłem się kulturalnie.

IP/SID oskarżonego: "Skalpel" 1956 VALVE_0:4:567573621  12 55:54   43    0

*DEAD* [VIP] Skalpel : wyjazd z resopa

unbroken !

*DEAD* Unbroken : grzeczniej kolego

*DEAD* Unbroken : bo wrocilem na niego      (z kuchni/marketu jak zwał tak zwał)

*DEAD* [VIP] Skalpel : nie jestem twoim kolega

[VIP] Skalpel : i po drugie wyjazd z respa smieciu

[VIP] Skalpel : idz sie umyj w koncu bo jebie na serwerze iozmek :D

mam nadzieje ze kolega zostanie jak najszybciej ukarany, ziomek vipa kupil i chyba czuje sie bezkarnie xD

Edytowane przez strzeleczakazabijaka
  • Haha (neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że to nie jedyny raz kiedy oskarżony gracz kogoś obraża - przykładowo z dzisiaj: " *DEAD* [VIP] Skalpel : nie wierze ci kurwa pajacu ze nie na odpale lecisz, przychodzisz chj wie skąd na serwer i niby dobrze grasz..".

Nakładam na gracza bana na 1h -  między innymi ze względu na to, że nie posiada żadnych banów za obrazę.

Skalpel rozumiem Twoje zdenerwowanie w niektórych sytuacjach, ale nie ważne czy gracz rzeczywiście kampi czy jest odpalony - to nie jest usprawiedliwieniem dla Twojego zachowania.

Nie wolno obrażać i koniec.

Mam nadzieje, że poprawisz swoje zachowanie, jak nie to będą dłuższe bany aż dotrą to Ciebie.

• Dzięki! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.