Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

strzeleczakazabijaka

przyjęta skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela :Unbroken

Nick oskarżonego :Skalpel

Powód skargi :obraza

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):

Proponowana kara :Ban na 1 dzień bo to by chociaż trochę nauczylo ludzi kultury ;v

Wyjasnienia :Cała sprawa miała się tak, na mirku poszedlem do kuchni(strona ct) pozniej nie majac butow szybkosci wrocilem na spawna, Skalpel zrushowal i sie do mnie przyczepil ze jestem na spawnie, tu kilka wycinkow z konsoli, jak widać na początku odnosiłem się kulturalnie.

IP/SID oskarżonego: "Skalpel" 1956 VALVE_0:4:567573621  12 55:54   43    0

*DEAD* [VIP] Skalpel : wyjazd z resopa

unbroken !

*DEAD* Unbroken : grzeczniej kolego

*DEAD* Unbroken : bo wrocilem na niego      (z kuchni/marketu jak zwał tak zwał)

*DEAD* [VIP] Skalpel : nie jestem twoim kolega

[VIP] Skalpel : i po drugie wyjazd z respa smieciu

[VIP] Skalpel : idz sie umyj w koncu bo jebie na serwerze iozmek :D

mam nadzieje ze kolega zostanie jak najszybciej ukarany, ziomek vipa kupil i chyba czuje sie bezkarnie xD

Edytowane przez strzeleczakazabijaka
  • Haha (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biorąc pod uwagę, że to nie jedyny raz kiedy oskarżony gracz kogoś obraża - przykładowo z dzisiaj: " *DEAD* [VIP] Skalpel : nie wierze ci kurwa pajacu ze nie na odpale lecisz, przychodzisz chj wie skąd na serwer i niby dobrze grasz..".

Nakładam na gracza bana na 1h -  między innymi ze względu na to, że nie posiada żadnych banów za obrazę.

Skalpel rozumiem Twoje zdenerwowanie w niektórych sytuacjach, ale nie ważne czy gracz rzeczywiście kampi czy jest odpalony - to nie jest usprawiedliwieniem dla Twojego zachowania.

Nie wolno obrażać i koniec.

Mam nadzieje, że poprawisz swoje zachowanie, jak nie to będą dłuższe bany aż dotrą to Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.