Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext276886711239576.png.2fe7a8f3ff5f931931f0017c272ec817.png

cooltext276886753498337.png.377c806a9114f477405c37a2fe37cded.png

Cytat

Imię:

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:

Znajomość ortografii i interpunkcji:  

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy?:

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić:

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Przekonaj nas do siebie:

cooltext276886762277229.png.c59f5f561d54195df4e9de443725e54f.png

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngMinimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.)

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngDuża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. Zgłaszanie nam istniejących problemów.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngStaż na forum co najmniej kilka miesięcy.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngMinimum 16 lat.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngBrak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.)

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngBezkonfliktowość.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngSprawiedliwe podejście do spraw. Brak "kolesiostwa".

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngRozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.)

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngUmiejętność pracy w zespole.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngSzacunek do użytkowników sieci.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngChęć pomocy użytkownikom.

cooltext276886966422027.png.5411df739279f4924228360a5cb87853.pngKultura osobista.

Będziemy zwracać uwagę na Wasze zaangażowanie na forum, chęć tworzenia tej sieci jak najlepiej. Docenimy kreatywność i nienaganne zachowanie. Chciałabym aby moderatorzy byli widoczni w każdym możliwym dziale. Postarajcie się proszę z podaniem, nie róbcie tego na kolanie i z nudów. Szukamy kandydatów, którym możemy zaufać.

Czas wstępny do: 15 lipca

Powodzenia!

• Super! (+) 4
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 5-6h, wchodzę o różnych porach.

Znajomość ortografii i interpunkcji:  8/10 nie narzekam, staram się doskonalić z tego zakresu, ponieważ piszę teksty piosenek i wiersze.

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy?: Działy dotyczące serwerów, reklam cs'a z innych sieci.

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: Na niwelacji spamu, zbędnych tematów, trzymaniu porządku w działach oraz dbania o kulturę pisanych przez graczy postów czy wiadomości na sb.

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Przekonaj nas do siebie:  Jestem otwartą osobą, chętnie pomagam nowym czy nawet doświadczonym graczom. Zawsze staram się być sprawiedliwi i rozsądnie podejmować decyzję, nie patrząc na to jak bardzo kogoś lubię, więc nie faworyzuję tylko słucham każdej ze stron. Forum śledzę cały czas, może nie udzielam się zbyt mocno, ale to się zmieni. Bardzo zależy mi na szansie sprawdzenia się w tej roli po raz kolejny, gdyż pełniłem już tą funkcję na innym forum. Jestem bardzo związany z tym forum i chciałbym po prostu zostać jego częścią, aby je wspomagać. Na Kuleczkach byłem również opiekunem dawnego zombie moda, oraz adminem na paru serwerach stąd po prostu nie chcę by ta przygoda się skończyła. Liczę na szansę, Pozdrawiam Szymon.

• Super! (+) 1
  • WTF? (Neutral) 3
  • Minus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Piotrek

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: kilka godzin dziennie. Zaglądam praktycznie kilka razy w ciągu godziny.

Znajomość ortografii i interpunkcji: bardzo dobra.

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy?: Działy naszych serwerów,gdzie ilość tematów i postów jest bardzo duża.

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: chciałbym się skupić na pilnowaniu użytkowników aby przestrzegali regulamin naszego forum. Na wielu forach moderatorzy mają tendencję do nadmiernego karania użytkowników za łamanie regulaminu forum,tym samym zniechęcają ich do udzielania się. U nas na forum nie widzę żadnego moderatora posiadającego przysłowiowego "kija w dupie" i podoba mi się takie podejście. Moderator też człowiek dlatego będę stawiał na komunikację z użytkownikami i "uczenie" ich jak powinni się zachowywać w przypadku złamania jakiegoś punktu regulaminu poprzez rozmowę a nie wlepianie bezmyślnie warnów.

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Przekonaj nas do siebie:

Mam bardzo dużą zaletę,która jest przewagą nad innymi kandydatami. Mam na myśli to,że nikogo z forum nie znam na podłożu mocno koleżeńskim. Zaglądam tu często,udzielam się jeszcze częściej,ale nie będę miał problemu z pilnowaniem forum,bo nie grozi mi kolesiostwo z innymi użytkownikami. Nie ma tu osoby,która lubię bardziej czy mniej. Wszystkich traktuję  równo.

Dodam,że na poprzedniej sieci (która się rozleciała) pełniłem już funkcję moderatora,później miałem awans na Global moderatora (coś pokroju tutejszego [email protected]) także mam już doświadczenie w moderowaniu i pracą z ludźmi. Tak,praca moderatora to przede wszystkim praca z ludźmi,trzeba mieć do nich odpowiednie podejście i sprawić aby moderator był osobą,którą będą lubić i szanować. Ja będę do tego dążył. 

Pozdrawiam,wasz kandydat na moderatora. 

• Super! (+) 2
  • WTF? (Neutral) 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Arkadiusz

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Różnie to bywa czasem jestem  po kilkanaście godzin, a czasem 20 minut. Wszystko zależy od trybu życia.

Znajomość ortografii i interpunkcji: Staram się wszędzie pisać używając polskich znaków, z przecinkami podstawę znam, a w szkole z polaka ta 3/4 była kiedyś.

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy?: Przeważnie te z ssami bo ludzie czasem mylą serwery, porządek na SB bo czasem tam jest za ostro i lecą różne prowokacje oraz "mięcho" i reszta bałaganu.

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: Nie chciałbym się skupiać na 1 konkretnej rzeczy, lecz ogólnikowo na tym co w danej chwili jest nie tak. Na tym gdzie potrzeba najwięcej pomocy moderatora.

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Przekonaj nas do siebie: No to zacznę od wieku. Jak widać dzieckiem już nie jestem i się już wyszalałem. Kolejną argumentacją jest mój staż na forum już sporo ponad rok z Wami jestem, do tego nigdy nie miałem warna. Po ostatniej rekrutacji na moderatora/multiadmina zostały wybrane osoby moim zdaniem mało kompetentne. Dostały rangi, kolory, a po tygodniu może 2 odeszły + narobiły ambarasu. Oczywiście nie pisze tu o tych osobach co z nami zostały. Wybór powinien być przemyślany i wybrany drogą najlepszych kandydatów, a nie "kolesiostwem" liczy się też ten słomiany zapał- który gaśnie w oczach. Oczywiście funkcja moderatora nie jest mi obca. Więcej nie mam co pisać bo parę osób już mnie tu zna i to chyba na tyle. Najważniejsze powody przedstawiłem. 

Minimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.) +

Duża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. Zgłaszanie nam istniejących problemów. +

Staż na forum co najmniej kilka miesięcy. +

Minimum 16 lat. +

Brak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.) +

Bezkonfliktowość. +

Sprawiedliwe podejście do spraw. Brak "kolesiostwa". tu w szczególności +

Rozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.) +

Umiejętność pracy w zespole. +

Szacunek do użytkowników sieci. +

Chęć pomocy użytkownikom. +

Kultura osobista. +

Edytowane przez Aro[C21 H30 O2]
  • Super! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kamil

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Nie jestem w stanie tego określić ale sporo. Mam dużo wolnego czasu, więc  przesiaduje na forum. Nawet jak nie ma mnie przy kompie to jestem dostępny na telefonie. Lubię być na bieżąco. 

Znajomość ortografii i interpunkcji:  8/10. Każdy popełnia błędy. Jesteśmy tylko ludźmi.

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy?: Ta naprawdę każdy dział wymaga interwencji. Zauważam jednak najwięcej do roboty przy unbanach/ss, są wstawiane często w złe działy, lub ktoś potrzebuje pomocy. Jako użytkownik nie wypada mi się tam wypowiadać ale czasem kusi aby pomóc. Dość często widzę również reklamy innych sieci, wstawione tam gdzie być ich nie powinno. 

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: W pracy modka nie ma "głównie", należy skupiać się na wszystkim. Jestem gotowy reagować na wszystkie zgłoszenia, wyszukiwać tematy i posty niezgodne z regulaminem i odpowiednio reagować. Lubię gdy na forum jest porządek i użytkownicy widzą, że ktoś o to forum dba, zajmuje się nim. Albo robisz coś na 100% albo nie rób tego wcale!

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Przekonaj nas do siebie: Cześć, jestem Kamil i mam 16 lat. Jestem zaangażowany w to co robię. Lubię swoje sprawy doprowadzać do końca, nie zostawiam ich niezałatwionych. Jestem również gotowy do działania, chciałbym dalej rozwijać sieć bo to jeszcze nie jest jej koniec, jak niektórzy uważają. Jestem osobą, która myśli dwa razy zanim coś napisze, nie boję się również prosić o pomoc gdy czegoś nie wiem, co idzie w drugą stronę- nie odmawiam pomocy, jeśli coś potrafię. Nie wdaje się w konflikty, to nie w moim stylu, staram się je rozwiązywać jak tylko potrafię. Nie faworyzuje użytkowników, trzymam ze wszystkimi tak samo, co za tym idzie będę odpowiedzialnie przyznawał warny. Swoją osobą wniosę do grona moderatorów odrobinę "świeżej i młodej krwi", jestem dość młody porównując mnie do kandydatów ale czy to nie jest odpowiedni wiek aby się rozwijać? Uważam, że wręcz idealny, bo szybko mi się to nie znudzi, ponieważ nie mam jeszcze tylu obowiązków. Za poprzednim zdaniem idzie argument, że mam zatem dużo wolnego czasu aby w pełni poświęcić się pracy na forum. Jestem gotowy na podjęcie się tego obowiązku. Zrobię wszystko co w swojej mocy abyście byli zadowoleni w razie ewentualnego przyjęcia mnie do grona moderatorów.

WYMAGANIA:

Minimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.)  Z czasem nadrobię. Jak widać nie próżnuję w ostanim czasie.

Duża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. Zgłaszanie nam istniejących problemów. Od jakiegoś czasu staram się mocniej udzielać na forum co myślę, że mi wychodzi. Często zgłaszam coś @moose`

Staż na forum co najmniej kilka miesięcy. Jestem z Wami do września minionego roku.

Minimum 16 lat. Załapałem się.  :D 

Brak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.) Jestem czysty w tej kwestii.

Bezkonfliktowość.  Nie kręci mnie wdawanie się w konflikty.

Sprawiedliwe podejście do spraw. Brak "kolesiostwa". Jak najbardziej, wyżej o tym wspominałem.

Rozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.) Tak, zawsze zanim coś zrobię zastanawiam się czy jest to na pewno dobre wyjście w danej sytuacji .

Umiejętność pracy w zespole. Oczywiście. Jestem osobą, która lubi pomagać innym. Jak my wszyscy- lubię czuć się potrzebny.

Szacunek do użytkowników sieci. Jak najbardziej. 

Chęć pomocy użytkownikom. Jak tylko potrafię.                 

Kultura osobista. Nie ma ze mną problemów na forum więc wnioskuję, że takowa jest. :D 

Edytowane przez skiba007
  • Super! (+) 2
  • WTF? (Neutral) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.