Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za wszystkim co wyżej wymienione. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko spoko, z tym dzialem typera zróbcie jeszcze osobna tabelkę tj "Ostatnie posty/Tematy" czy cos. Nie będzie tak przyslaniac tematów z serwerów eventow itd ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rekrutacje na moderatora, MA, redaktorów, grafika. Na tak

Donejty przepisane na moje konto= ciekawe nagrody i więcej konkursów. Ofc

Wprowadzona zostanie ranga Premium. Wiecej pieniedzy na konkursy itd +

VIPy za różną kwote i na różny okres czasu. Wiecej osob bedzie kupywac vipy 

Donator, dla każdej kwoty ale czym więcej pieniążków tym większy okres czasu- do ustalenia.  SPoko

Jeśli uda mi się ogarnąć aplikacje to wprowadzimy użytkownika miesiąca. No nie wiem takie srednie

Osobny dział na głosowanie na serwery. Dla nowych graczy 

Nowe banery od serwerów. Odwiezenie forum + 

Kontynuacja LottoMani / Hardcorowych /Przesłuchania. No + 

Nowa, graficzna reklama Kuleczek. +

Dział dla ub/ss, każdy serwer swój podrozdział ale byłoby to w jednym miejscu. + dla nowych

Nowa odsłona Miesięcznika Kuleczek. nwm czy ktos to bedzie patrzyl 

Odznaki za ilość postów. Jakaś grafika zamiast tych kropek pod avkiem. spoko ale to bedzie zamieszania z tym, widzialem na forach 

Nowe banery pod rangi- tu mam problem, muszę znaleźć kogoś kto potrafi. jezeli znajdziesz to jak najbardziej na tak 

Powstała już grupa na fejsie. 

Wybory Miss i Misstera. + zobaczymy czy ktos bedzie chetny 

Tematyczne ikony przy działach, zamiast tych dymków. +

Eventy na TS3. + tez potrzeba chetnych 

Więcej KuleczkoMani. +

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można by było dodać coś takiego w profilu jak "Urlop" Powinien on być widoczny, tak by każdy wiedział, że go masz. Klikasz i już masz urlop. Zbyt duża ilość graczy mi pisala w sprawie vipow itd,  jak byłem w łebie. Możliwe, że by się to przyjeło :)

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodałabym do tego tylko jedną rzecz: stworzenie dodatkowego działu, na okres letni, związanego z wakacjami (np. "WAKACJE Z KULECZKAMI" CZY "KULECZKOWE WAKACJE" <- tytuły wymyślone na szybko, można by było dać jakąś lepszą nazwę). I tam można by było umieszczać przeróżne rzeczy związane z wakacjami, na przykład:

-tutaj by można było umieścić tą miss i misstera kuleczek

-konkurs na najlepsze zdjęcia z wakacji (może być dodatkowo wymóg, że z napisem "kuleczky" w tle czy coś w ten deseń)

-jakieś porady na wakacje (co warto zwiedzić, jak tanio podróżować itp.)

-ciekawostki związane z wakacjami albo najczęściej odwiedzanymi miejscami na lato

-temat, w którym każdy by mógł napisać coś o swoim mieście -> chodzi mi o wypisanie miejsc w danym mieście, które warto zwiedzić + ewentualnie jakieś zdjęcia (żeby zachęcić, można dać jakąś nagrodę w postaci vipa czy coś)

I mnóstwo innych podtematów (w tym konkursów) do tego działu można by zrobić, ja jedynie napisałam kilka pomysłów, które teraz przyszły mi na myśl. 

Jeżeli byś chciała, to jako redaktor, mogę Ci w tym pomóc, jeżeli się zdecydujesz coś takiego zrobić. :) 

Edytowane przez Nikola:)
  • Super! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do "Dział dla ub/ss, każdy serwer swój podrozdział ale byłoby to w jednym miejscu."

Jestem na nie, a co z obserwowaniem tematu? Mam sprawdzać serwery które nie należą do moich obowiązków bo i tak nic nie zrobie?

Za resztą nie mam nic przeciw. :)

• Haha (neutral) 1
  • WTF? (neutral) 2
By Daffy_Fragers.,

Chyba źle zrozumiałeś, sprawdzałbyś tylko to co należy do twoich obowiązków, wszystkie serwery miały by osobne działy.

By moose`,

Dokładnie tak jak napisał Daffy :d Każdy serwer miałby swój podrozdział. Byłoby to tylko wszystko obok siebie. Łatwiej dla nowych użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, że ktoś się za to bierze, małe rzeczy też cieszą. Na czym miałaby polegać ranga premium? Możesz powiedzieć coś więcej?

By moose`,

Będzie tylko do kupienia, będzie miała więcej uprawnień i swój kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, moose` napisał:

Dział dla ub/ss, każdy serwer swój podrozdział ale byłoby to w jednym miejscu.

To jest bardzo dobry pomysł. Najlepiej w widocznym miejscu gdzieś nad serwerami z drukowanych liter i z bannerem podobnie jak wyglądają działy poszczególnych serwerów.

No i czekam na te konkursy forumowe. Po każdej wpłacie dajecie temat,że użytkownik X wpłacił pieniądze,które zostaną przeznaczone na rozwój forum. Oprócz opłat za forum-co jest obowiązkiem a nie rozwojem nic nie widać. @moose` weź się za majka! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podoba mi sie pomysl z tym oddzielnym dzialem na ss...jak dla mnie zbedne duzo zamieszania tak to kazdy serwer ma *un ban/ss i jest jasne wszystko. Co do reszty nie mam zadnych zastrzezen fajnie ze wraca lottomania brakowalo mi jej, miesiecznik kuleczek tez bardzo spoko brakuje go zawsze lubialam przeczytac  co sie dzieje na serwie typu kto jaka range dostal na co awansowal komu cos odebrano no i mysle ze w miesieczniku wzmianka o nowych konkursach mnie zaciekawi bo ilekroc jakis konkurs jest to dowiaduje sie o nim w ostatniej chwili. Dzial na glosowanie serwerow bardzo spoko..ulatwi to glosowanie nie bede musiala szukac po serwerach w ogolnych potem w glosowanie znajdz jeszcze link do glosowania (denerwuje mnie to) a jak dzial bedzie to klikne dwa razy i gotowe (niech link bedzie widoczny zeby go nie szukac gdzies tam w ktoryms poscie strone do tylu).

A propo konkursow to bym je jakos uwidocznila bo ich nie widac i nie ma odzewu takiego jak by sie chcialo.  Jest dzial konkursy a w nim widoczna tylko lottomania i kuleczkomania i konkursy zakonczone :o nie wiem jakis podtytul AKTUALNE KONKURSY wchodze i mam wszystko a tak to gdzie mam szukac typowanie meczy, grasz czy nie grasz, mistrzowie chinczyka czy tam domina. Dowiaduje sie o konkursach z faktu ze na telefonie lukam nieprzeczytane tematy i nagle jest jakis nowy konkurs i oczywiscie jak do niego dolacze to juz za pozno.

• Super! (+) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani, źle Wam to wytłumaczyłam, dział z ub/ss zostaną tam gdzie teraz sa :) postanie tylko dział który bedzie zawierał przekierowanie do tych działów :P ułatwi to nowym użytkownikom zakładanie tematów o ub, bo wiele osób ma problem ze znalezieniem. Wiec bedą dwie możliwości, link przekierowująca z osobnego działu bądź po staremu w każdej strefie danego serwera.

@nacpana ?! @NormiQ

Reszte propozycji jak najbardziej do przemyślenia. Dział wakacyjny juz jest w toku przygotowań a urlop dobry pomysł, musze tylko przypomniec sobie jak sie to robiło. Ostatnie tematy z ligi typerow rowniez do zrobienia, przemyśle gdzie moznaby było go wczepic.

• Super! (+) 2
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie wszystkie tematy są spoko. Ruszy się trochę forum i może kolejne nowe osoby przyciągnie w nasze szeregi. Fakt faktem roboty przy tym trochę jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@moose` czcionka na tych nowych bannerach jest mało wyraźna,fajnie by było jakbyś to trochę wyostrzyła. Szczególnie na telefonie to widać. Taka sugestia mała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@moose` nie wiem czy ktos zauwazyl ale nie widac rangi VIPA przy profilu 

@skiba007 to u mnie nie widac ...

@moose` a ja nie widze u nikogo  VIp ciekawe czy tylko ja mam ten problem. 

Edytowane przez nacpana ?!
By skiba007,

Widać widać

By moose`,

ja też widze u Ciebie ;p

By vivor,

ja dzisaj widzialem a teraz nie widze u nikogo rangi vip :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jestem za - przydadzą się ręce do pomocy

2. Jestem za - nagrody i konkursy mogą przyciągnąć ludzi na forum

3. Jestem przeciw - moim zdaniem zbędna ranga

4. Jestem za - sama od jakiegoś czasu kupuję VIP'a na forum

5. Neutral

6. Ciekawe wyróżnienie na forum

7. Zbędne - nie jest problemem wejść w dział danego serwera i na niego zagłosować

8. Jestem za - nowości przyciągają oko 

9. Jestem za - rozrywki na forum nie może zabraknąć 

10. Jestem za - nowa i dobra reklama może przyciągnąć większą rzeszę ludzi

11. Jest już coś takiego na forum z tego co kojarzę 

12. Odnośnie miesięcznika na Twoim miejscu przeprowadziłabym najpierw ankietę w celu sprawdzenia jakie jest nim zainteresowanie wśród forumowiczów. Jeśli miałby duże poparcie wtedy wprowadziłabym go w życie bo bez sensu jest wprowadzać coś co może się nie cieszyć powodzeniem - szkoda czasu na zajmowanie się takimi rzeczami. 

13. Widać już te odznaki tylko przydałoby się jeszcze ich znaczenie

14. Nowości nigdy za wiele 

15. Nie trzeba komentować :P 

16. Moim zdaniem te wybory są zbędne, zalatuje to dowartościowywaniem się pod względem wyglądu jaki to ja /jaka to ja jestem zajebisty/zajebista - wygląd to nie wszystko. Poza tym wiadome jest, że ta zabawa nie będzie uczciwa, gdyż znajdzie się ktoś kto będzie nawiał innych do głosowania na siebie bądź danego/daną kandydata/kandydatkę. Trochę taka dziecinada dla gimbazy - wielkie NIE.

17. Mnie tam te dymki nie przeszkadzają

18. Neutral

19. Neutral 

Odnośnie zmian jeśli jakiś pomysł wpadnie mi do głowy bądź zauważę co można było by jeszcze zmienić to wtedy coś napisze póki co pomysłów żadnych nie mam :P Swoje zdanie na temat zmian wyraziłam powyżej :) 

P.S. Póki co widać, że zaangażowanie forumowiczów w Twoje zmiany nie jest jakieś powalające... Raptem wypowiedziało się tylko kilka osób. To przykre bo starasz się coś zmieniać, a inni nawet nie wyjdą z żadnymi inicjatywami, pomocą czymkolwiek. Mnie by się nie chciało na Twoim miejscu aż tak bardzo angażować jak bym widziała takie podejście innych. Cały czas wprowadzasz jakieś zmiany, robisz coś, żeby to wszystko szło do przodu, poświęcasz swój czas, a innym się nawet nie chce tutaj wypowiadać i dawać jakiś propozycji... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi