Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

^^Mati Zawodowieccc

zbanowany ROZPISANE DEMKO

Rekomendowane odpowiedzi

Demko :  http://d1.hltv.org.pl/srv29133/HLTV-1806131932-de_zovine.dem.zip

Nick: ^^Mati Zawodowieccc

Data i godzinna : 19:32  - 19:53   2018-06-13

Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 6524531 ' 
Twoje IP : ' 94.254.155.169 ' 

-Pierwsza sytuacja od 1 minuty do 1 minuty 20 sekund   idę sobie  spokojnie chowam się  prawie zawsze tak robię żeby wyczekać widać strzały zabija mi dwóch partnerów z drużyny i od razu strzelam i słyszę trochę kroki to realne ! 

-Druga sytuacja  od 1 minuty 21 sekund do 1 minuty 34 sekundy   widzę strzały po prostu wyczekałem znam mapę więc wiem gdzie jakie kroki słychać więc usłyszałem takie tupniecie i wiedziałem ,że tam idzie patrzyłem na prawo nagle gościa zauważyłem na lewo przy ,tej metalowej budce do strzelania jak kampi to do niego strzelałem .

-Trzecia sytuacja od 2 minut do 2 minut 5 sekund po prostu słyszę kroki obracam się widzę ,że nikogo nie ma patrzę się prosto i wychodzą .

-Czwarta sytuacja od 2 minut 44 sekund do 2 minut 47 sekund wychodzę za rogu idzie mój na lewo ,widzę ze typ do niego strzela i od razu do niego też strzelam żeby szybciej go zabić.

-Piąta sytuacja od  3 minut  4 sekund do 3 minut 24 sekund   ciągle się obracałem jak zawsze rozglądam się idę w stronę re-spa i typek strzela z mojego re-spa  jak ,bym go widział to bym od razu tam strzelał a nie i w ,tym momencie  dostałem bana daniel napisał na czacie zobaczycie sami bo tego bana na czacie  nie widać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba źle zrozumiałeś słowa Przemka. Jeżeli tak, to spójrz jeszcze raz na chatboxa. Napisał, że możesz się tu odwołać z demkiem aby KTOŚ Ci je rozpisał. Rozpisywanie demka ma za zadanie pokazanie na nagraniu spalonych sytuacji. A nie, tak jak Ty aktualnie to zrobiłeś swojej niewinności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Freeze napisał:

Chyba źle zrozumiałeś słowa Przemka. Jeżeli tak, to spójrz jeszcze raz na chatboxa. Napisał, że możesz się tu odwołać z demkiem aby KTOŚ Ci je rozpisał. Rozpisywanie demka ma za zadanie pokazanie na nagraniu spalonych sytuacji. A nie, tak jak Ty aktualnie to zrobiłeś swojej niewinności. 

Tak ja zrozumiałem Przemka ,tylko dlatego rozpisałem demko dla pewności jeżeli nie zauważą nic to zobaczą gdzie co rozpisałem i będzie im łatwiej pozdrawiam ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dawajcie ub i zbanujcie na zakres. IP czy cos. @QUHEVNIK obiecał sie ogarnac i pozwoliłam mu zostać mimo ze miał multikonta. Miał ostatnia szanse. Niewykorzystal jej. To jest kolejne. Nie bede darzyć zaufaniem kogos kto mnie stałe oszukuje. Nie lubie tego robic ale wszystko ma swoje granice. Koniec. Panu podziękujemy. 

• Haha (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykro.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.