Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam was przyjaciele chodzi mi o ,ten problem http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90875-ssy-3/&tab=comments#comment-533671 jeżeli nie interesujesz sie możesz opuścić temat :2na10 Jeżeli chodzi ci o tą pakę w 1 ssy to tak ona jest mi wyświetlana dlaczego ? Pobrałem plik o nazwie bomb-cdhack link macie https://www.cdhack.com//bomb-hack-seen    uważajcie jeżeli nie macie zabezpieczonego komputera może wam strona ukraść hasło lub coś w tym stylu ten hak działa tak ,że z daleka widzę pakę tylko pakę  nie wiem czy za to jest ban jak tak to mogę jakoś to wyjaśnić jak ,bym miał wh lub jakiś plik z hakiem to by ,było widać kumpla z przeciwnej drużyny tu się chowa de_zovine0004 a tu już się schował de_zovine0005 link do ssy macie już w temacie . Mogę rozpisać demko w ,którym momencie jest niby spalony ! ++Dlaczego pobrałem ten plik cd-hack bomb ?! ze względu na to ,że nie lubię patrzeć na radar gdzie jest paka raz tak miałem i zostałem zabity bo mój radar jest mało widoczny w świetle i muszę czasem w dół spojrzeć żeby ,było bombę na radarze widać ,wiem że jest taka komenda  że widać od razu cały radar dobrze że nie muszę patrzeć w dół  lecz jak ją wpisuję i wyłączam cs:a to muszę znowu to robić a mi sie nie chce ciągle wpisywać tego ! 

Pozdrawiam

• Haha (neutral) 1
  • WTF? (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie dlaczego pakę widać na pierwszym ssie, a na reszcie już nie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Radar mało widoczny? wystarczy wylaczyc przezroczystosc mapki. Wymyśl coś innego. :) widzisz pakę przez ściane. To wystarczy. Powiedziałeś co używasz. I według mnie nie ma co dyskutować. Nie należe do tego serwera, ale dwa słowa mogę od siebie dorzucić. 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po prostu masz wh.

Na SS widać wh a na innych nie, ponieważ gdy zobaczyłeś napis Paintball (SS) to wyłączyłeś wh przez klawisz. 

Poza tym skoro używał tego wh na paki to przecież jest to czitowanie, bo używałeś wspomagaczy.

Ban powinien tak i siak zostać 

Edytowane przez Smiles

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Smiles napisał:

Po prostu masz wh.

Na SS widać wh a na innych nie, ponieważ gdy zobaczyłeś napis Paintball (SS) to wyłączyłeś wh przez klawisz. 

Poza tym skoro używał tego wh na paki to przecież jest to czitowanie, bo używał wspomagaczy.

Ban powinien tak i siak zostać 

Zapraszam cie na demko mordo  http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/90891-rozpisane-demko/&tab=comments#comment-533801

-ponieważ gdy zobaczyłeś napis Paintball (SS) to wyłączyłeś wh przez klawisz. 

-Nawet nie wiem o co ci chodzi z tym :/ a skąd taki pewien jesteś ? ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ^^Mati Zawodowieccc napisał:

-ponieważ gdy zobaczyłeś napis Paintball (SS) to wyłączyłeś wh przez klawisz. 

-Nawet nie wiem o co ci chodzi z tym :/ a skąd taki pewien jesteś ? ! 

Grasz na NS, większość Wh jest poprzez klawisz np: F8. 

Widząc, że dostałeś pierwszego SS (zobaczyłeś napis na dole po lewo) kliknąłeś klawisz z wh (F8) 

I wyłączyłeś go przez co nie widać było paki na 0001,0002,0003 itd...

Ale na radarze tez widać jakieś czerwonego kropeczki, a to jest Radar WallHack, czyli używałeś wspomagaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Smiles napisał:

Grasz na NS, większość Wh jest poprzez klawisz np: F8. 

Widząc, że dostałeś pierwszego SS (zobaczyłeś napis na dole po lewo) kliknąłeś klawisz z wh (F8) 

I wyłączyłeś go przez co nie widać było paki na 0001,0002,0003 itd...

Ale na radarze tez widać jakieś czerwonego kropeczki, a to jest Radar WallHack, czyli używałeś wspomagaczy. 

Nie chcę się kłócić lecz ta kropka to bomba a ten niby klawisz to nawet nie wiem do teraz o co chodzi coś kumam ale nie do końca .

-Nie wiem czemu ale tylko na 0001 nie widać kropki to znaczy paki ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ^^Mati Zawodowieccc napisał:

-Nie wiem czemu ale tylko na 0001 nie widać kropki to znaczy paki ! 

Niby tak ale używałeś wspomagaczy, ban powinien być.

Nie będę się dręczyć, zostawię to opiekunom. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Smiles napisał:

Niby tak ale używałeś wspomagaczy, ban powinien być.

Nie będę się dręczyć, zostawię to opiekunom. 

Chciałem to samo napisać jak chcesz porozmawiać lub cos wyjaśnić zapraszam pw !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smiles Ta czerwona kropka na radarze to naprawdę paka. Później również się pokazuje. 

@^^Mati Zawodowieccc  mam taki sam radar, i wcale nie muszę patrzeć w dół aby sprawdzić gdzie ona jest, bo nawet na jasnym tle tą kropkę widać bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Freeze napisał:

@Smiles Ta czerwona kropka na radarze to naprawdę paka. Później również się pokazuje. 

@^^Mati Zawodowieccc  mam taki sam radar, i wcale nie muszę patrzeć w dół aby sprawdzić gdzie ona jest, bo nawet na jasnym tle tą kropkę widać bardzo dobrze. 

Masz wpisaną komendę na bardziej widoczny radar lub jak masz na steam to automatycznie ci się to robi ! 

-Ja mam no steam i muszę ciągle ją wpisywać i dlatego pobrałem hak na bombę ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Freeze napisał:

@Smiles 

@^^Mati Zawodowieccc mam taki sam radar, i wcale nie muszę patrzeć w dół aby sprawdzić gdzie ona jest, bo nawet na jasnym tle tą kropkę widać bardzo dobrze. 

No tak każdy ma te kropki XD zapomniałem. 

Ale na SS widać pake przez sciane

By moose`,

Zwrcam uwagę. Odnośnie tego co napisała niżej Weronika. Na razie ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie to zamykam bo widzę, że spam się zrobił.

@Smiles Naucz się, że w tematach w dziale UB jeśli temat Ciebie nie dotyczy to się nie wypowiadaj! Szczególnie, że nie napisałeś nic pomocnego.

Jak chcesz z nim dyskutować piszcie na priv, a nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przykro.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.