Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

тнιѕ ιѕ мє . ™

CS:GO - Nowy update - Co wprowadza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co wprowadza update ? 

Po pierwsze na mapie de_mirage są wymienione skrzynki gdzie widoczne są np. w Connectorze, bądź na site A. Zmieniona jest także mapa blisko CT, która widoczna jest po wejściu na site A. Na site B, koło ,,forestu" został zmieniony murek. Od strony Terrorystów w kierunku bombsite B został zmieniony wózek z deską na schody, którymi możemy dostać się na pałace. Po drugie w broni M4A1-s amunicja w broni została zwiększona o jeden magazynek ( 20 kuli czy strzałów ) 

Edytowane przez vlqp
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szkoda, że te 200mb pobiorę w 2 h  bo chce zagrać jak najszybciej tego mirka i jeszcze ta m4a1-s z dodatkowym magazynkiem :urq. Szkoda jedynie, że CZ jest znerfiona :/

@vlqp tylko ty masz kilka mb/s a ja mam w kb/s XD

Edytowane przez Diamyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na YT jest pełny opis albo w zakładce "Aktualności" na steam m.in mniejszy dmg z CZ i teksturki poprawione jbc itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Diamyy napisał:

Szkoda, że te 200mb pobiorę w 2 h  bo chce zagrać jak najszybciej tego mirka i jeszcze ta m4a1-s z dodatkowym magazynkiem :urq. Szkoda jedynie, że CZ jest znerfiona :/

;/ ja miałem 3,5 minuty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.