Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Kowalloss

niezbanowany STEAM - TRZY PALCE W NATALCE

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick OSKARŻONEGO : TRZY PALCE W NATALCE

2. Steam ID / IP (Na VALVE nie zbanujemy!) : ?  STEAM_0:1:437277342

3. Nazwa serwera: FFA

4. Link do demka : http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1806030256-de_tuscan.dem.zip

5. Rodzaj wspomagacza: wh, coś więcej?

6. Rozpiska dema:

• 7:17 - bardzo szybka reakcja, przeskok celownika (przeciwnik na ulamek sekundy wychyli się, ale smoke utrudniał dodatkowo widoczność)
  • 8:33 - sprawdzenie plecow?? (wyczekiwanie na rywala zza plecow, poprzez wczesniejsze spogladanie do tylu)
  • 12:10 - od razu skanowanie drzwi (bardzo szybka reakcja na przeciwnika na srodku, podobnie jak 11:54)
  • 16:27 - skan?
  • 20:40:80 - ruch celownika na model

7.Link do tematu, w którym w/w gracz został wspomniany: http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/79426-król-ffa-wyniki-kwiecień/&tab=comments#comment-445745

"*Z aktualnej 15 stki jeden z graczy, z pozycji nr 9 Trzy palce w Natalce został przeze mnie przyłapany na czitowaniu. Demko spalone i screeny nie wstawione. Poszedł Perm i dyskwalifikacja w jednym.

Przestrzegam również innych w przyszłości przed tego typu występkami. Prędzej czy później i tak wszystko wyjdzie na jaw."

Edytowane przez Hodun
Dodanie Steam ID STEAM_0:1:437277342
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demo czyste ;)

7:17 słychać, wychylił i dopiero potem padł strzał, żadnego przeskoku nie widzę - - 
8:33 jak dla mnie to on cofał od granata, nic tu nie widzę - -
12:10 - -
 16:27 - -
20:40 tupią ja słonie - - 

@Adrri @roboo trzeba IP porównać z tym banem, bo nie wiem czy traktować to jako Aktywny Ban czy jak, bo teraz niby gra na Steamie, a za to demko nie zbanuje :D 

Aktywne bany (1)

DataGraczSteamIDAdminPowód BanaDługość

28.04.2017TRZY PALCE W NATALCEVALVE_0:4:1521103187AdrriSSY NA KULECZKY.PLNa zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby na Steamie,ale dziś grał koles na non steamie na FFA o takim samym nicku,więc to mogą być dwie osoby. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten z top15 gra only steam :) Więc to są 2 różne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2121.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.