Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z małą aktywnością w dziale redakcji, postanowiłam otworzyć rekrutacje.

Zapraszam do składania podań. ( w tym temacie) :love2 

Wzór Podania:

1. Imię:

2. Wiek:

3. Staż na forum: 

4.  Co chcesz wnieść jako Redaktor? W których sekcjach byłbyś najbardziej aktywny?: 

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): 

6. Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.):

7. Próbny tekst:

8. Spełniasz wszystkie poniższe warunki? (TAK/NIE):

Wymagania:

- odrobina wolnego czasu; 

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność; 

- znajomość języka polskiego; 

- minimum 15 - 16 lat; 

- brak warnów;

- minimum 30 postów;

- kultura osobista oraz szacunek do drugiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Wiktor
Staż na forum: Konto posiadam od 5 listopada 2017r , lecz na forum wróciłem jakieś dwa miesiące temu.
Co chcesz wnieść jako Redaktor? W których sekcjach byłbyś najbardziej aktywny?:  Na pewno codziennie jakieś newsy ze świata bądź Counter Strike. Myślałem też nad wprowadzeniem PLEBISCYTU, polegającego na comiesięcznym wybieraniu TOP UŻYTKOWNIKA, MODERATORA, ADMINA itd.
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Mam sporo wolnego czasu, a w redakcji ostatnio nie jest jakoś za ciekawie i postarał bym się to zmienić. Wywiady z użytkownikami bądź administracją starał bym się dodawać nie mniej niż co tydzień. Myślę, że poradzę sobie na tym stanowisku.
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Na dawnym swoim forum pisałem różne newsy i wywiady.
Próbny tekst: 

RECENZJA FILMU 
,,
SZYBCY I WŚCIEKLI"

Reżyser: 
Rob Cohen
CZAS TRWANIA: 107 minut ( 1 godzina i 47 minut )
Data premiery: na Polskich ekranach film pojawił się po raz pierwszy 21 września 2001 roku
W rolach głównych występują: 
- Paul Walker ( Brian O'Conner )
- Vin Diesel ( Dominic Toretto ) 
- Jordana  Brewster ( Mia Toretto )
- Michelle Rodriguez ( Letty )
-  Matt  Schulze ( Vince )
- Rick Yune (Johnny Tran)

Opis: Jest to amerykańsko-niemicki film fabularny i sensacyjny przedstawiający zmagania samochodowych gangów. Szefem jednego z gangów jest Dominic Toretto, który uważa, że jest najlepszym kierowcą jeżdżącym ulicami miasta. W młodości stracił ojca, który miał zamiłowanie do wyścigów, po nim ,,odziedziczył" tą miłość do wyścigów i samochodów. Jego ojciec na wyścigu wypadł z toru, a osobę która przyczyniła się do tego zabił prawie kluczem francuskim. Bierze on udział w napadach na ciężarówki. Policja podejrzewa kto stoi za tymi napadami ale nie ma dowodów. Wysyłają swojego szpiego Briana O'Conner'a ( Paul walker), który szybko zyskuje zaufanie Dominica Toretto i  wzbudza intrygę jego siostry - Mia Toretto ( Jordana Brewster ). [...] 
 Moja opinia: Film mi się bardzo spodobał oglądałem go kilkanaście razy i oglądam cały czas, kiedy jest możliwość i leci w TV. Wszystkie szczegóły są dopracowane i zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli tego filmu do obejrzenia go.
Jeśli dostanę się na stanowisko redaktora napiszę tą recenzję, lecz opis będzie dłuższy, ponieważ ten był pisany na szybko :) . Pozdrawiam
Spełniasz wszystkie poniższe warunki? (TAK/NIE): TAK

Edytowane przez vlqp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@vlqp, nie ukrywam że zapewne stać Cię na wiecej. Ale w związku z tym, że trzeba nam nowych rąk do pracy, to przyjmuje Cię na okres próbny 2 tygodnie. Jesli spelnisz  sie i bedzie zainteresowanie Twoimi pracami, zostaniesz z nami :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi