Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Kacper Amator

zaakceptowane Podanie na Admina :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick na Serwerze: Kacper Amator
Dlaczego Ty: : Gram od paru lat w cs ,jestem aktywny na [email protected] , czesto widze jako gracz gdy inni gracze łamia regulamin,czesto gram gdy nie ma zadnego admina na serwerze,a gdy go nie ma jest chaos na serwerze.
 Doświadczenie: Miałem dwa razy admina.
 Znajomość AMX [1-10]: 4,5
 Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze: 3/4 weekend 3/7
Jak długo jesteś z nami:  półtorej miesiąca
Umiejetność rozpoznawania czitów wh etc.. [1-10]: 8
Składka miesięczna w tym darmowy VIP? [11.07zł] (TAK/NIE): TAK
 Link Do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Kacper Amator/80.72.33.230:27295/
Masz Steam (TAK/NIE): TAK
Link do Banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:429730952

Nie biorę admina po to by sie nim chwalić i go nadużywać , biorę go po to by pomagać :)

Edytowane przez Kacper Amator
  • Super! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznając się z Twoimi podaniami mogę śmiało odrzec, że usilnie chcesz wpłynąć jedną treścią nie myśląc, by może zmienić koncepcję i napisać coś "świeższego", lecz nie o tym będę dywagować, tylko o tym czy się nadajesz na pozycję Administratora Paintball+4FUN

Z mojej obserwacji dokonywanej podczas rozmów Steam jak i na serwerze jestem pozytywnie zaskoczony, że dokonała się w Tobie zmiana - choć do pełnej dojrzałości Ci daleko (nawet mi daleko :marti).

Przytaczając moją wypowiedź we wcześniejszym podaniu moja opinia wobec Ciebie była negatywna, wytykając parę szczególnych aspektów - tych ważnych i mniej ważnych.  "Chamsko" stwierdziłeś, że Admina często nie ma co mnie bardzo zdegustowało, lecz to co obecnie mamy przerasta wszelkie oczekiwania. Administratorzy wysyłają skargi na Administratorów, wchodzę przykładowo na serwer i słyszę zażalenia, że jakiś administrator nieetycznie postępuje na serwerze. 

Jedynie, co mi wadzi w tym podaniu to obecny wiek, aczkolwiek jest to bariera do przekroczenia, a gracze jakoś szczególnie na to nie patrzą.

Tym razem jestem przychylny ku Twojemu podaniu, więc definitywnie jestem na TAK

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK
Ogarnięty, często jest na serwie... Z tego rudzielca będzie dobry admin :smirking<3

• Super! (+) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy policzycie mój głos ale w przypadku Kacpra jestem na TAK ponieważ jest bardzo aktywny na serwerze, używa mikro oraz nie wpada w konflikty z graczami. Jeszcze raz

TAK !

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm.. Jestem na tak. Często go widzę na serwerze, kulturalny, bezkonfliktowy. Gra także rano, a wtedy jest wysyp cziterów i dzieci z mikro, co utrudnia grę. Przyda się! Bardzo!

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak powody up. 

PS nie banuj jak ktoś napisze ''kurwa''

• Haha (neutral) 1
  • WTF? (neutral) 2
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak 

//Ahnour: Postaraj się i następnym razem napisz coś więcej ;)

Edytowane przez Ahnour
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

Często widuję na serwerze, raczej dość spokojny facet, lecz trzeba go nauczyć, że nie od razu się banuje tylko na początku przymyka oko i pierw daje się tylko ostrzeżenia (zwłaszcza jeżeli chodzi o kulturę) ;) 

Regulamin zna, co do amxa to się podszkoli xd 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w dalszym ciągu jestem na NIE

-Masz 15 lat i w dodatku bez mutacji!

Wystarczająco nasłuchałam się , że  "NIBY" dzieci na naszym serwerze mają adm a kiedy ty zaczniesz mówić bez mutacji przez te mikro nie nie nie i jeszcze raz nie !

Co do tego amx w pierwszym podaniu miałeś 8,5  w drugim 6 a teraz 4,5 WTF ...Jak to z tobą w końcu jest:marti

• Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niestety, ale jestem na nie.

Nie spełniasz obowiązkowych wymagań takich jak: wiek +16 i mutacja.

Dla mnie obowiązkowe to obowiązkowe.

Reszta wymagań jest ok.

Wymagania od czegoś w końcu są, ale zawsze można zrobić "wyjątek", lecz czy tutaj tak się stanie tego nie wiadomo.

@sonor.force Fakt, że sama parę razy byłam na tak mimo, że nie spełniali tego warunku, ale brałam pod uwagę zachowanie. Jeśli chodzi o Kacpra nie znam go dobrze, ale na tą chwilę jak dla mnie zachowuje się dziecinnie i dlatego mam obawy co do jego administrowania.

Oczywiście wiek z zachowaniem w parze nie idzie, bo czasem taki dwunastolatek jest dojrzalszy od dwudziestolatka, lecz w tym przypadku mam inne wrażenie. Oczywiście jest, że tak to ładnie ujmę - "grzeczny" i kulturalny, ale dla mnie to za mało.

No i na koniec: To jest moje osobiste zdanie - nikt nie musi się z nim zgadzać ;)

Edytowane przez гєคקєг๏Ŧร๏ยlร
bleble
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

jestem na TAK

Gościu ogarnia

jedyny minus to wiek i miutacja.

//Aleksandra [x]  @hi.Podaj nick do GameTracker

//hi. Tak ciężko samemu sprawdzić?

//hi.  Freeze, jak już bawisz sie w detektywa to powiem tobie ze na serwerze gram na 100% dłużej od Ciebie, więc znam niektórych

graczy pewnie dłużej i lepiej od Ciebie. Jak chcesz to sprawdź sobie GT z pod nicku `WolfBlood. Ewt.fafa  pozdro;)

// Freeze, cóż... Wolfblood - 40 minut, fafa - 4178, Aktualne Hi. to 463, łącznie 4691, to jest poniżej połowy tego co ja mam. Zacząłeś wcześniej, a nie grałeś dłużej. Następnym razem polecam bardziej dobierać słowa 

Hi// kolego, po tym jak skończyłem grę pod Nickiem WolfBlood chwilę potem był reset GT, miałem tam 2 jak nie 3 razy Więcej minut niż teraz mam na fafie/hi. ;)

Z resztą twój wpis nic nie wnosi, mam 20h+, pozdro;)

Edytowane przez hi.
// Freeze W takim razie to jest Twoje gt: https://www.gametracker.com/player/HI./80.72.33.230:27295/ A więc idąc tym tropem nie możesz wypowiadać się w tym temacie. Czytając regulamin zauważyłbyś, że musisz mieć minimum 20 godzin, a masz zaledwie 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK.  Aktywny,  ogarnięty oraz jest poprawa od ostatniego podania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najwiekszym Twoim minusem jest to ze w kazdym podaniu, które napisales masz inną znajomosc amx, poza tym gdy pisalismy na steam nie znales kilku podstawowych komend, ale mysle ze z czasem ogarniesz ;) i dlatego jestem za okresem probnym.

Aaa, i dodam jeszcze cos od siebie, nie rozumiem tu osob piszących NIE mimo iż w innych podaniach, gdy ktoś nie miał 16, dawali TAK. 

//ViKeay

@sonor.force Może nie zauwazyłeś, ale zmieniły się wymagania na admina parę tygodni temu, polecam się zapoznać.

Edytowane przez przemek173
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogarnienty

+

zgŁasza na [email protected]

+

aktywny

Jestem na  TAK :59abd2a054f0d_):

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że za dużo w tej sprawie nie mam do powiedzenia ,ale mam trochę na jego temat do powiedzenia :llf

-Ogarnięty 

-[MUTACJI] brak lecz sam jej nie mam 

-Dobrze spostrzegawczy np: Haki typu WH leci od razu [email protected] [pomoc adminom]

-Daje skladke 

-Kultura

-Nie klući  się na Say: lecz nie zawsze :marti

-15 lat to minus ,ale w moim przypadku by to nie przeszkadzało :P 

-Aktywny 

@Jestem na  [email protected]

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przyjęty na OP. Kontakt pw na forum proszę.

Edytowane przez przemek173
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.