Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

asdf1986

odbanowany Złapany admin z WH

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick OSKARŻONEGO : MaM WyjebanE          admin de_dust2 only cs 1.6

2. Steam ID / IP (Na VALVE nie zbanujemy!) : 1205 STEAM_0:1:1560353   proponuje od razu ip banować 

3. Nazwa serwera:de_dust2 only cs 1.6

4. Link do demka :http://d1.hltv.org.pl/srv21482/HLTV-1804022001-de_dust2.dem.zip

5. Rodzaj wspomagacza:wh

6. Rozpiska dema: zaczynamy wystarczy nam akcja którą sie kolega ADMIN spalił na amxa jak tylko to możliwe  !  Zaczynamy czas 12:36 i oglądamy  12:50 juz po tym jak walil po teksturach ucieka w dol i robi perfidne OFF bo mu napisalem,ze sie spalil !  Chce dodac,ze wbiegli we dwoch rzucili mi granat ktory nie zabral ani 1 dmg ,ct zagladnal i polecial w dol a co ro bi ADMIN prosze zobaczyc !!!!!  Masakra a juz mu kiedys mowlem,ze go złapie :) ewidetnie sie wycofał bo mnie widzi,ze stoje za sciana do rashu... Panowieeeeee LOGIKA jego zachowanie samo mówi za siebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko gorszej rozpiski nie widziałem błędy w opis masakra ( a sama rozpiska brzmi troszkę jak płacz) ale proszę o ocenę panów z BL ::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostajeszub.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.