Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

asdf1986

odbanowany Złapany admin z WH

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick OSKARŻONEGO : MaM WyjebanE          admin de_dust2 only cs 1.6

2. Steam ID / IP (Na VALVE nie zbanujemy!) : 1205 STEAM_0:1:1560353   proponuje od razu ip banować 

3. Nazwa serwera:de_dust2 only cs 1.6

4. Link do demka :http://d1.hltv.org.pl/srv21482/HLTV-1804022001-de_dust2.dem.zip

5. Rodzaj wspomagacza:wh

6. Rozpiska dema: zaczynamy wystarczy nam akcja którą sie kolega ADMIN spalił na amxa jak tylko to możliwe  !  Zaczynamy czas 12:36 i oglądamy  12:50 juz po tym jak walil po teksturach ucieka w dol i robi perfidne OFF bo mu napisalem,ze sie spalil !  Chce dodac,ze wbiegli we dwoch rzucili mi granat ktory nie zabral ani 1 dmg ,ct zagladnal i polecial w dol a co ro bi ADMIN prosze zobaczyc !!!!!  Masakra a juz mu kiedys mowlem,ze go złapie :) ewidetnie sie wycofał bo mnie widzi,ze stoje za sciana do rashu... Panowieeeeee LOGIKA jego zachowanie samo mówi za siebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O matko gorszej rozpiski nie widziałem błędy w opis masakra ( a sama rozpiska brzmi troszkę jak płacz) ale proszę o ocenę panów z BL ::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

a już myślałem, że będzie jakaś sensacja, a tu totalnie NIC.

12:36 - 12:50 - po jakich teksturach ? tam żadnych tekstur nie ma, w dodatku mega lag

Co do całego demka, wszystkich akcji: Celownik nie ogarnia modeli, refleks szachisty, zero tajmingu, hejki "w pole", flesze to chyba na wiwat, wychylenia na kilometr od modelu, cierpliwość na wolną strefę aż przesadzona. Już dawno nie widziałem tak czystego, zgłoszonego dema.

Edytowane przez Adrri
  • Haha (neutral) 4
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostajeszub.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.