Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext276886711239576.png

cooltext276886738535073.png

cooltext276886753498337.png

Cytat

Imię:

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:

Znajomość ortografii i interpunkcji:  

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy:

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić:

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty?:

cooltext276886762277229.png

cooltext276886966422027.pngMinimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.)

cooltext276886966422027.pngDuża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach.

cooltext276886966422027.pngMinimum 16 lat.

cooltext276886966422027.pngBrak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.)

cooltext276886966422027.pngBezkonfliktowość.

cooltext276886966422027.png Sprawiedliwe podejście do spraw. 

cooltext276886966422027.pngRozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.)

cooltext276886966422027.pngUmiejętność pracy w zespole.

cooltext276886966422027.pngSzacunek do użytkowników sieci.

Czas do: 2 marca

• Super! (+) 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kuba

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Na forum jestem prawie cały czas, zazwyczaj wychodzi to około 4-6h. 

Znajomość ortografii i interpunkcji:  Wiadomo, orłem nie jestem, wydaje mi się, że około 7/10.

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy: Wszystkie działy są zadbane więc, ciężko jest mi jednoznacznie to określić. Zdarza się, że z nudów czytając różne tematy, spotykam się z np. otwartymi od 2 lat propozycjami w dziale danego serwera. 

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: Głównie chciałbym się skupić, na niesieniu pomocy graczą. Jest wiele przypadków, w których gracze nie wiedzą gdzie wstawić ssy, jak odwołać się od bana itd. Druga rzeczą byłoby sprawdzanie tematów, sprzed jakiegoś tam czasu, czy są zamknięte etc. 

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty?: Mam na imię Kuba I mam prawie 18 lat. Pochodzę ze Szczecina i interesuje się piłka nożna oraz lezeniem w łóżku :m1 Obecnie chodzę do drugiej klasy technikum o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Mimo wybranego zawodu, nie mam zamiaru być w przyszłości kucharzem. Bardziej ciągnie mnie do armii, lub do straży pożarnej tudzież policji. 

Minimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.) Jest ponad 700. 

Duża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. Jestem bardzo częstym użytkownikiem tego forum. 

Minimum 16 lat. 17

Brak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.) Brak. 

Bezkonfliktowość. Wiadomo nikt nie jest święty, ale wydaje mi się, że z nikim nie mam konfliktu. 

Sprawiedliwe podejście do spraw. Oczywiście. 

Rozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.) Warn to byłaby ostateczna decyzja. 

Umiejętność pracy w zespole. Jak najbardziej. 

Szacunek do użytkowników sieci. Nie wszystkich trzeba lubić, ale wszystkich trzeba szanować. 

• Super! (+) 1
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateuszek

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: tyle na ile pozwala mi praca

Znajomość ortografii i interpunkcji:  auto korekta w telefonie kocha mnie trollowac 

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy: Leinad I belvitek wysprzatali. Teraz po prostu trzeba pilnować by ich nie zaśmiecać ponownie.

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: utemperowanie Leinada

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty? Nie wiem, zrezygnowałem z moda jak małe dziecko na pw u Dzonego, ale chyba jestem dobry.

Minimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.) +

Duża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. +

Minimum 16 lat. +

Brak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.) +

Bezkonfliktowość. Toc ja chodzący konflikt jestem

Sprawiedliwe podejście do spraw. 

Rozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.) + nigdy nie sugeruje się znajomościami, nie to co niektórzy z aktualnego składu. 

Umiejętność pracy w zespole. GRAM W CEESA, GRAM ZESPOŁOWO

Szacunek do użytkowników sieci. Brak

• Super! (+) 6
  • Haha (neutral) 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W związku z małym zainteresowaniem tematu, złoże i tu podanie :D

Imię: Arkadiusz

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: Dziennie minimum 2,5h

Znajomość ortografii i interpunkcji: przecinki wiem gdzie stawiać, a orto przeglądarka poprawi 

Które działy według Ciebie potrzebują najwięcej pomocy: Hmm moose wzięła się za robotę, to mało tego, ale głownie te działy spamerskie. Co robią odkopy tematów z przed 2 lat :D

Na czym głównie chciałbyś/chciałabyś się skupić: Mi to obojętnie, napiszecie które to ogarnę to w dzień :D

Coś więcej o sobie, dlaczego Ty?: Widzę, że stara ekipa odeszła lub odchodzi w dal. Następuje kolejność rzeczy i "młoda krew" wbija taka kolej rzeczy. Czemu ja? Mam czas i lubię takie zabawy w tym stylu. Do tego nie wadzę nikomu i jestem loozakiem- ale nie obibokiem

Minimum 250 postów na forum (Będziemy przymykać oko, gdy będzie widać zaangażowanie na forum.) +

Duża aktywność na forum. Udzielanie się w tematach. +

Minimum 16 lat. +

Brak warnów na koncie. (Do momentu zakończenia rekrutacji.) - +

Bezkonfliktowość. +/-  +

Sprawiedliwe podejście do spraw. +

Rozsądne przemyślanie decyzji. (Głównie chodzi o warny.) +

Umiejętność pracy w zespole. +

Szacunek do użytkowników sieci. +

Edytowane przez Aro[C21 H30 O2]
  • Super! (+) 3
  • WTF? (neutral) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.