Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

BelVitek

Multi Admin - Rekrutacja #3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Jakub

Jak długo jesteś z siecią?: Łącznie około 2 lat

Dlaczego akurat ty?: Chciał bym pomóc. Często jak siędzę na forum na chatboxie zgłaszają cheaterów.

Umiejętności rozpoznawania wspomagaczy (1-10): Myślę że 8

Ile czasu jesteś w stanie poświecić?: W tym tygodni do 2 godzin. Od następnego ponad 2 - 3 godziny ( w zależności od dnia )

Link do Banid.pl do swojego konta: http://banid.pl/kto?to=0:0:419773732

Staż w Cs: W CS gram około 7 - 8 lat

Dodatkowe informacje o Tobie: Uczęszczam do technikum o kierunku Informatycznym. Lubię pomagać. Interesuje się informatyka, sportem jak i e-sportem 

W jakich godzinach byś mógł pełnić funkcję MA? : W tygodniu od 16 do 20-21. W weekendy od 10 do 21. ( Zależy czy będę miał treningi lub mecze )

Przepraszam że bez kolorków ale pisze na telefonie.

Edytowane przez FruxiQ
  • Super! (+) 2
  • Plus 3
By  Hodun,

Dodano nowe pytanie we wzorze, proszę o edycję postu i uzupełnienie "W jakich godzinach byś mógł pełnić funkcję MA?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Marcin

Jak długo jesteś z siecią?: 3 lata

Dlaczego akurat ty?: Jestem na forum praktycznie cały czas na PC lub na tel. Mam doświadczenie w adminowaniu, więc rozpoznać czitera to nie jest problem dla mnie. Chciałbym pomóc sieci pełniąc fuknkcję Multi Admina, gdyz nikt nie chce grać z cziterami. Jak cziter pojawia się na serwerze to on pustoszeje. Za miesiąc kończę szkołę, więc będę miał więcej czasu, aby wejść na serwery i nagrodzić cziterów banami.

Umiejętności rozpoznawania wspomagaczy (1-10): Dam sobie skromnie 8 :) 

Ile czasu jesteś w stanie poświecić?: 5 h w tygodniu, a w weekendy nawet do 10 h.

W jakich godzinach byś mógł pełnić funkcję MA?: Wracam ze szkoły koło 15, więc od 15 do 21 mogę pilnować, a w weekendy od 12-21. Na forum zobaczę zgłoszenie i wchodzę i banuję :)  

Link do Banid.pl do swojego konta: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:95453904

Staż w Cs: około 3 lat

Dodatkowe informacje o Tobie: Obecnie kończę 3 klasę liceum, potem planuję iśc na studia. Lubię tą siec, nie lubię grać z cziterami, dlatego chcę pomóc sieci banując takich graczy. Jestem osobą miłą i bezkonfliktową. Lubię pomagać ludziom.

Wymagania:

-Znajmość podstawowych i zaawansowanych wspomagaczy. +

-Duża aktywność na forum ( przyjmowanie zgłoszeń na chatboxie ) +

-Posiadanie steam z grą cs 1.6. +

-Czyste konto AC/BL/VAC i inne.. +

-Minimum 16 lat. (Wyjątki) +

-Minimum 100 sensownych postów. +

-Bezkonfliktowość. +

-Umiejetność podejmowania przemyślanych decyzji. +

-Umiejetność rozpisywania demek. +

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania. Dziękuję :) 

• Super! (+) 2
  • Haha (+) 3
  • WTF? (Neutral) 2
  • Plus 4
  • Minus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Patrycja

Jak długo jesteś z siecią?: od 21 maja 2016

Dlaczego akurat ty?: Jestem aktywnym użytkownikiem forum, co można zauważyć najczęściej na SB. Dużo razy była sytuacja, gdzie zostało zgłoszone podejrzenie o tym, że na jakimś serwerze grasuje osoba, która używa wspomagaczy bądź nie stosuje się do regulaminu danego serwera (głównie chodzi o JB). Jest to zazwyczaj w godzinach nocnych, gdzie zawsze mogłabym wejść i rozprawić się z zabłąkaną owieczką.

Umiejętności rozpoznawania wspomagaczy (1-10): Powiem szczerze, nigdy nie miałam styczności z rozpisywaniem demek, ponieważ każdy mój ban na serwerze był trafny i żadna osobą się nie odwołała.

Ile czasu jesteś w stanie poświecić?: Jedyne co robię w ciągu dnia to śpię i pracuję, po pracy przychodzę do domu, odpalam laptopa i wchodzę na forum. Siedzę bardzo dużo na ts3. Życia prywatnego jeszcze nie posiadam.

W jakich godzinach byś mógł pełnić funkcję MA?: (uczusz się/studiujesz/pracujesz na zmiany czy jak, proszę o rozpisanie mniej więcej godzin od poniedziałku do niedzieli, bo chyba najważniejsze) Obecnie pracuję 4-5 razy w tygodniu. Zmiany różnią się. Raz mam na 6 do 14, a raz od 14 do 22. Mimo tego, że mam na tą 6, to i tak siedzę na forum do 2-3. Mam problemy z bezsennością, więc może moją większą obecność zobaczyć w nocy. 

Link do Banid.pl do swojego konta: http://banid.pl/kto?to=0:1:157109150

Staż w Cs: około 2 lata

Dodatkowe informacje o Tobie: Mam na imię Patrycja. Znacie mnie. Tyle powinno wam starczyć. :) 

Wymagania:

- Znajomość podstawowych i zaawansowanych wspomagaczy. :nyes

- Duża aktywność na forum ( przyjmowanie zgłoszeń na chatboxie ):nyes

- Posiadanie steam z grą cs 1.6. :nyes

- Czyste konto AC/BL/VAC i inne.. :nyes

- Minimum 16 lat. (Wyjątki) :nyes

- Minimum 100 sensownych postów. :nyes

- Bezkonfliktowość. 

Staram się być bezkonfliktową osobą. Trudno jest mnie zdenerwować. 

- Umiejętność podejmowania przemyślanych decyzji. 

Zawszę, gdy banuję u siebie na serwerze, upewniam się trzy razy, sprawdzając zachowanie gracza.

- Umiejętność rozpisywania demek.

Myślę, że poradziłabym sobie z nimi.

@Hodun pomodliłam się. :yy 

Edytowane przez Endrjuuu ♡
  • Super! (+) 2
  • Plus 5
  • Minus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zajączek Endrjuuu ♡ przyjęta :) 

Uprawnienia dostaniesz w przeciągu kilku dni. 

• Haha (+) 1
  • WTF? (Neutral) 6
  • Przykro mi (neutral) 2
  • Minus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.