Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Co ciekawego na Kuleczky.pl ?

Zapraszamy do konkursu Maniak FFA! Graj i zgarnij super nagrody !
Otwarte są rekrutacje na grafika, redaktora forum oraz redaktora fanpage!
Odwiedź koniecznie dział redakcji i bierz czynny udział w życiu na forum, czekają na Ciebie ciekawe wywiady/konkursy/newsy oraz różne serie z użytkownikami Kuleczky.pl

BelVitek

Redaktor Fanpage - Rekrutacja #8

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Otwieramy rekrutację na Redaktora Fanpage.

Obowiązki przyszłego redaktora FanPage:

- dodawanie newsów z zycia forum( Otwartych rekrutacji na forum, zmianach na forum, nowych serwerach, awansach, degradacjach itp)

- dodawanie newsów z życia serwerów ( tylko najwazniejszych typu: konkursy na serwerach, zmiany modów, jakieś eventy np noc ffa czy jb )

- dodawanie informacji odnośnie konkursów na forum

- dodawanie informacji na temat premier "większych" (czyt. bardziej znanych) gier, dodatków, turniejów

- dodawanie informacji na temat wyprzedaży w popularnych sklepach z grami online( np. wyprzedaże na steam, kinguin, origin itp.)

- wrzucanie faili/filmów/fragmovie/gifów/zdjęć odnoszących się do większych wydarzeń w świecie esportu ale i nie tylko. Głównie chodzi mi o gry takie jak League of Legends, Overwatch, FIFA 17, Counter Strike 1.6 no i Counter Strike Global Offensive.

Dodam, iż to nie jest tak, że przyszly redaktor musiałby robić wszystko to co wypisalem u góry oraz codziennie siedzieć i wrzucać posty, 1-3 posty dziennie w zupełności by wystarczyły.

Co przyszły redaktor musi umieć aby być branym pod uwagę w aktualnej rekrutacji:

1. Język polski - przede wszystkim dobra znajomość ortografii i interpunkcji, nie popełnianie błędów w tworzeniu postów ;

2. Kulturalny język, porozumiewanie się bez wulgaryzmów i przekleństw

3. Kreatywność

4. Umiejętność przekazania informacji krótko zwięźle i na temat( ludzie na Fejsbuku nie będą czytać 10 zdaniowych postów, ważne dla nich informacje przekazane od razu i bezpośrednio, bez zbędnego "pier*olenia"  )

5. Poczucie humoru

6. Minimum 16 lat

Wzór.

Cytat

Imię:

Doświadczenie:

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10):

Co chciałbym robić przy fanpage:

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage:

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?:

Wyjaśnienia co do wzoru:

"Co chciałbym robić przy fanpage:" - sprawy forum, sprawy serwerów, esport, sklepy z grami online, inne - zaproponuj co

"Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage:" - z reguły wiem, że nie potrzeba na to więcej czasu niż 10-15 minut jeśli jest się w temacie, oczywiście być w temacie - śledzić forum/działy serwerów/esport/sklepy/premiery w zależności od tego co się będzie robić 

P.S - Wszelkie pytania odnośnie rekrutacji proszę kierować na PW, każdy post w tym temacie inny niż podanie może zostać ukarany warnem.

Edytowane przez BelVitek
  • Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Adrian

Doświadczenie: Brak

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): 8

Co chciałbym robić przy fanpage: Są podane obowiązki, wszystko po trochu. Głównie "Życie forum" - rekrutacje, nowości.

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: Samo prowadzenie pewnie dużo czasu nie pożera, sprawy forum śledzę na bieżąco.

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?: League of Legends, Counter Strike 1.6.

Co przyszły redaktor musi umieć aby być branym pod uwagę w aktualnej rekrutacji:

1. Język polski - przede wszystkim dobra znajomość ortografii i interpunkcji, nie popełnianie błędów w tworzeniu postów ;

3. Kreatywność

4. Umiejętność przekazania informacji krótko zwięźle i na temat( ludzie na Fejsbuku nie będą czytać 10 zdaniowych postów, ważne dla nich informacje przekazane od razu i bezpośrednio, bez zbędnego "pier*olenia"  )

5. Poczucie humoru

6. Minimum 16 lat

Raczej wszystkie te punkty spełniam. :m1

No i jeszcze skromny jestem. :-

• Super! (+) 3
  • Haha (neutral) 3
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kinga

Doświadczenie: Redaktor na forum się liczy? :giggle: 

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10):  9/10.

Co chciałabyś robić przy fanpage: Chciałabym pisać informacje o nowościach na forum, serwerach. 

Ile czasu dziennie mogłabyś poświęcić na prowadzenie fanpage: Tyle ile będzie trzeba. ;> 

Z jakich gier mogłabyś wstawiać newsy/filmy/gify? CS:GO. 

• Super! (+) 3
  • Plus 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oba podania zaakceptowane

• Super! (+) 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kacper

Doświadczenie:Brak , ale od czegoś trzeba zacząć :)

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): 9/10

Co chciałbym robić przy fanpage: chciałbym pisać  informacje o forum, oraz serwerach

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: 4 godziny dziennie , będzie trzeba więcej to będe więcej :)

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?:fifa, cs1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Owca napisał:

Imię:Kacper

Doświadczenie:Brak , ale od czegoś trzeba zacząć :)

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): 9/10

Co chciałbym robić przy fanpage: chciałbym pisać  informacje o forum, oraz serwerach

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: 4 godziny dziennie , będzie trzeba więcej to będe więcej :)

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?:fifa, cs1.6

Misiu kolorowy.. Rejestracja 5h temu. Daj się nam trochę poznać, posiedź na forum, wykaż się jakoś. Nikt Cię nie zna. Jak masz pisać  "informacje o forum", będąc na nim zaledwie jeden dzień? 

Odrzucone. Złóż podanie za jakiś czas.

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kuba 

Doświadczenie: Kiedyś prowadziłem z kolegą fanpage. Pisaliśmy tam o meczach naszej drużyny. Posiadam małe doświadczenie, aczkolwiek wszystkiego można się nauczyć. 

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): Nigdy nie byłem orłem, myślę że w okolicach 7/10.

Co chciałbym robić przy fanpage:  Chciałbym dodawać newsy z życia forum, ciekawe materiały z e-sportu oraz ciekawostki z ważnych wydarzeń sportowych.

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: Tyle ile będzie trzeba, około 5h dziennie. 

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?:CS 1.6, CS:GO

• Super! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kamil

Doświadczenie: Brak

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): 6.5/7

Co chciałbym robić przy fanpage:  Wstawiać wszelakie informację z forum, z gier, tak aby rozruszać fp bo na razie nudo wieję 

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: 3/4h

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?: Cs 1.6, mogę trochę poszukać cs:go ale stanowczo mniej.

3. Kreatywność

5. Poczucie humoru

6. Minimum 16 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kacper

Wiek: 15,wiem ,że od 16-ego wieku jest rekrutacja,ale postanowiłem spróbować :)

Doświadczenie:Brak, w końcu trzeba od czegoś zacząć :P

Znajomość ortografii i interpunkcji(1-10): 9-10

Co chciałbym robić przy fanpage: Dodawać newsy z życia oraz gier typu piłka nożna może cs1.6

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: 1h

Z jakich gier mógłbyś wstawiać newsy/filmy/gify?:cs1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek: 15,wiem ,że od 16-ego wieku jest rekrutacja,ale postanowiłem spróbować :)

Doświadczenie:Byłem raz redaktorem więc już jakieś napewno mam

Co chciałbym robić przy fanpage: Dodawać newsy z życia oraz gier typu piłka nożna może cs1.6

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: tyle ile będzie trzeba 

• Super! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako obecny redaktor FP daję ci NIE.

- Niedawne odejście i powrót - potrzebujemy kogoś BARDZO STABILNEGO do pomocy.

- Okropna interpunkcja i orto (i ty dajesz w swoim podaniu 9/10?)

- Niezadowalająca dotychczasowa praca na FP (szybki look w twoje wpisy i stwierdzam, że osiągały one małe zasięgi+kompletne "pustaki" o dupie Maryni ;)).

- Potrzebny nam ktoś kto mocno ogarnia scenę e-sportową, tym bardziej w GO (bo ile można wrzucać memy, czy wiadomości z forum...)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.07.2018 o 22:16, Kacper Amator napisał:

Wiek: 15,wiem ,że od 16-ego wieku jest rekrutacja,ale postanowiłem spróbować :)

Doświadczenie:Byłem raz redaktorem więc już jakieś napewno mam

Ile czasu dziennie mógłbym poświecić na prowadzenie fanpage: tyle ile będzie trzeba 

Wybacz ale przychodzisz, odchodzisz, przychodzisz, odchodzisz... Nie chce w ekipie kogoś kto za parę dni zrezygnuje a jak jednak się namyśli to znów złoży podanie. Chce zdecydowanych ludzi w moim teamie. Odrzucam.

• Super! (+) 1
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.