Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Karól

2. Wiek: 20

3. Staż na forum: (niecałe) 4 lata na forum, 3,5 roku aktywności "przerywanej" w redakcji.

4.  Co chcesz wnieść jako Redaktor? W których sekcjach byłbyś najbardziej aktywny?: Newsy filmowe w formie tygodniowego przeglądu, recki i (od czasu do czasu) felietony i artykuły. 

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Byłem tutaj już kilka razy redaktorem, 2 razy opiekunem, 2 razy moderatorem. Wiem, że jeszcze do niedawna nie byłem zbytnio aktywny, a z rangi opiekuna redakcji zrezygnowałem kilka miesięcy temu, ale cóż... wena wróciła (podziękujcie @Endrjuuu ♡:urq). Poza tym jestem sympatyczny (tak myślę), sumienny (staram się), no i potrafię się z każdym dogadać. Obecną ekipę w redakcji raczej znam i nie powinno być problemów. Wiecie raczej czego po mnie się spodziewać ;).

6. Posiadasz jakieś doświadczenie? (gazetka szkolna, blog itp.): Sporo tego jest, ale głównym moim doświadczeniem tak jak wspomniałem jest praca w redakcji na naszym forum.

7. Próbny tekst: *cały dział redakcji*

Aczkolwiek poniżej świeżutki, jeszcze ciepły tekst.

http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/87488-próbna-recenzja-jagten-pol-polowanie-2012/

8. Spełniasz wszystkie poniższe warunki? (TAK/NIE): NIE DO KOŃCA

Wymagania:

- sporo wolnego czasu; +/- (z tym bywa różnie, ale wrzucić 1-2 teksty na tydzień nie powinno mi w niczym przeszkadzać);

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność +/- (nie lubię ludzi, jestem bardzo niecierpliwy, a systematycznie to ja tylko zmieniam skarpetki :(); 

- znajomość języka polskiego +/- (Patrzta, nawet błund w imieniu popełniłem);

- minimum 15 - 16 lat + (staruch ze mnie, chlip!); 

- brak warnów + (czyste konto w internecie od 1997!);

- minimum 50 postów + (no jest);

- kultura osobista oraz szacunek do drugiej osoby + (cham, prostak, świnia - nawet siebie nie szanuję, a co dopiero innych!).

• Super! (+) 2
  • Haha (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak. OŁ JEA!  :urq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dodatkowo niech wróci jako Opiekun Redakcji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie biorę czynnego udziału w forum ale jestem na TAK

znany każdemu i może wnieść coś do redakcji :)

14 minut temu, LeiNad napisał:

Tak, dodatkowo niech wróci jako Opiekun Redakcji!

Opiekunem redakcji? ahahhahahahahha :m1:m1:m1

Widać że ktoś nie docenia wkładu Atomówki :ok

By LeiNad,

A czy ja gdzieś powiedziałem, że nie doceniam jej wkładu? Zwykły żart, w dodatku Karol wie o co chodzi, bo to stary temat z którego sobie żartujemy, zluzuj trochę ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

Ciekawa próbna praca

Doświadczenie 

Staż 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi skarpetkami to nie był bym taki pewien xD

Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:m1 

taj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjęty. :D 

Zapraszam na pw.  :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podanieprzyjete.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.