Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Cos o Tobie: Mam na imię Adrian. Mam 17 lat. Mieszkam w Krośnie. Raczej wszyscy mnie kojarzą z forum.

Typ Serwera: ONLY AWP | ANTY RUSH | RANGI | RUNDY |

Ilosc Slotow: 21 (20 + HLTV)

Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.107:27150/

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyc: Do innej raczej nie pójdę. Brakuje takiego serwera na Kuleczkach, więc pomyślałem, że zrobię. Wiadomo, admini, gracze, wszystkie sprawy można załatwić na forum.

Rozkręcony: Nie

Kontakt: Forum/GG/Steam

Przepisujesz serwer na konto sieci: Tak.

Czy jesteś w stanie udostępnić usługi serwera na rzecz konkursów organizowanych na forum?: Tak.

Reklama działa od wczoraj, gracze wchodzą, czasami jest nawet po 10+. Postanowiłem, że dopiero po przyjęciu serwera będę dalej inwestował swoje pieniądze w reklamę, bo przecież nikt nie chce wydawać ich w błoto. Na razie wykupiona jest na tydzień, ale mam pieniążki aby ją przedłużyć. Reklama nie jest za dobra, ale zawsze można ją polepszyć. Serwer po przyjęciu przepisuje. Jest na hostingu 1s1k.

AWP1.png

Na serwerze jest wgrany "ANTY RUSH" czyli płotek na środku mapy przez który nie można przechodzić. Rs`y, rundy których jest 20, a po przegraniu 20 rund zmieniają się Team`y.

20180118220013_1.jpg

To by było na tyle. Dodam, że jest jeszcze VIP z:

- Podwójnym skokiem

- Szybkością

- Cichym bieganiem

- Modelami do broni i postaci

- szansa na zmartwychwstanie

- Inne, czyli prefiksy, przywitanie etc.

Przepraszam, że nie rozpisałem się za dużo :P

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o ten anty rasz bedziesz mial milion tematow xD 

tego vipa to mozesz usunac bo napinacze beda plakac 

na taki serwer bardzo sie przydaje psychostats 

a tak ogolnie to tak

By  Batman.,

Brakuje tylko działu: Propozycje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale na ten serwer bd musial sam wykladac regularnie kasę bo sie nie bd zwracal. Co do samego serwera jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem na tak, VIP wydaje się dość OP, ale podejrzewam, że to będzie ewentualne źródło zarobku na serwer =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, LeiNad napisał:

Osobiście jestem na tak, VIP wydaje się dość OP, ale podejrzewam, że to będzie ewentualne źródło zarobku na serwer =D

Wiele to nie zarobi. :v

Do podania tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyjinty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podanieprzyjete.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.