Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick OSKARŻONEGO : Fatality Robi Kating

2. Steam ID / IP (Na VALVE nie zbanujemy!) : http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:4003158

3. Nazwa serwera:FFA

4. Link do demka :http://www81.zippyshare.com/v/jfGUyI4F/file.html

5. Rodzaj wspomagacza: wg mnie wh + anty smoke i fb

6. Rozpiska dema:

pistoletowka, akcja smoke srodek do przyjecia.

Druga minuta przypalamy glupa za duzo ludzi nie zyje i mnie oglada.

3.00 zbyt pewnie ze nie ma w choinkach a wczesniej jak odwaznie w choinkowych.

4.20 spoko. standart skan. Na romana jednak za pewnie z tym celownikiem wyskakiwal.

5.30 bardzo ladnie, wyczekiwany przeciwnik.

6.50 a celne o strzele sobie przypadkowo w brame a co mi tam.. moze akurat.

7.17 dziwnie dluga przyczajka, ale wskoczyl przeciwnik.

8.47 ja musze pocwiczyc chyba refleks.

8.54 to juz intuicja, albo rutyna.

11.45 nie wiem czmu na demku nie ma ale bylo pelne mleko. Po moim komentarzu nawet badluck napisal "widzialem" + sliczna korekta celownika.

12.54 zbyt pewnie ze tam jest, coprawda mogl go slyszec. jednak wczesniej sie tam nie czail..

13.22 mega smoke tam byl dalej nie wiem czemu na demku u mnie tego nie widac i mega refleks.

Edytowane przez paulinkaABC
  • Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#15 `F4tality robi Kat!ng. STEAM_0:0:4003158  188.146.132.54  Steam  ZmienneIP

Macie ip i steam

@BadLuck dodaj od siebie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy moge, jakbym mogl wtracic zdanie o choinkach :D w choinkach jezeli sie wcelowuje widac na niebiesko nick na srodku ekranu, wiekszosc akcji na wyczucie, skany na srodku hmmm... kolega ustawia sie tam co runde trudno nie skanowac tego :D jak juz mowie duzo intuicji jest + polecam kupic dobre sluchawki.. a co do anty flesha i anty smoke to nie skomentuje :D jezeli macie monitory ktore posiadaja najmniejsza ilosc hz to wasze smoke wygladaja jakby wylac smole na ekran, na nowszych monitorach szybciej znikaja fleshe, sa jasniejsze no i granaty dymne nie sa az tak geste, pozdrawiam i mam nadzieje ze demko bedzie rozpatrzone z głowa! :D Uszanowanie

#Edit 

prosze Cie chociaz napisz dobrze moj nick :/ 

Edytowane przez The Loop
  • Minus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierdolisz głupoty. Demko z dusta2 do 15 minuty styka na bana. Zbyt pewne movementy, chwilami 2 rundy pod rząd wbijasz na pewniaka np longiem, a w 3 już wyczekujesz na model którego nawet nie słychać.  (ogólne sformułowanie)

Przy 11:45 spaliłeś totalnie jak ten gej Paulinek już wspomniał.

jakby bylo malo to next dziwne akcje + movementy z dziś: 

http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1712051747-de_train.dem.zip

http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1712051554-de_eldorado.dem.zip

Gdzieś miałem jeszcze demko z azteca i z niedzielnego tuscana zdaje się to najwyżej później podrzuce z konkretną rozpiską :) 

Polecam obserwować reakcje na modele, jak sie zachowują, jak cofa na cichaczu lub korekty z Scrolla (celownik jedzie w dol gore gdy model np podchodzi na kucaka)

Na wyczucie to możesz laske bajerować :x Co do FB to nie ma czegoś takiego jak szybsze zanikanie... tak samo działają na 60 czy 120 hercach więc pozdro z podłogi :) informatyk od 7 boleści :m1 

+b jak nic

Edit: 

Rozdziałki i wszystko inne robi tylko tyle że masz szerszy ekran... czas trwania FB na KAŻDYM PC/monitorze/rozdziałce jest taki sam, musiałbyś ingerować w procesy aby skrócić czas FB z 5 na 3 sekundy Np :facepalm2: 

Edytowane przez BadLuck

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Traktujecie niektore sytuacje jakbyscie grali z silverami albo kims kto przegral 10h w csa :D niestety niektore ruchy, sytuacje idzie przewidziec :D a co do flesha wyglada inaczej na 144 a inaczej na 60 wiec głupot nie pierdole :P rozdzialki, wszystko robi swoje niestety :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, The Loop napisał:

a co do anty flesha i anty smoke to nie skomentuje :D jezeli macie monitory ktore posiadaja najmniejsza ilosc hz to wasze smoke wygladaja jakby wylac smole na ekran, na nowszych monitorach szybciej znikaja fleshe, sa jasniejsze no i granaty dymne nie sa az tak geste

hmm gram na 100Hz monitor +najlepsza jakość obrazu, smoke są normalne, nie zauważyłem różnicy kiedy  to  grałem  na 75 Hz. Co do oskarżonego to  dziwna sytuacja, raz wchodzi i gra bardzo dobrze, aż nie można w to  uwierzyć, innym razem  przeciętnie, wiem , że są lepsze i gorsze dni w te gre , ale reflex, info  jak gdyby był PRO( dosłownie).
Moim skromny zdaniem Pan się po prostu co jakiś czas, mapa odpala , żeby  sobie top podbić, ale mogę się mylić, niech lepsi zerkną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, beelzebub napisał:

hmm gram na 100Hz monitor +najlepsza jakość obrazu, smoke są normalne, nie zauważyłem różnicy kiedy  to  grałem  na 75 Hz. Co do oskarżonego to  dziwna sytuacja, raz wchodzi i gra bardzo dobrze, aż nie można w to  uwierzyć, innym razem  przeciętnie, wiem , że są lepsze i gorsze dni w te gre , ale reflex, info  jak gdyby był PRO( dosłownie).
Moim skromny zdaniem Pan się po prostu co jakiś czas, mapa odpala , żeby  sobie top podbić, ale mogę się mylić, niech lepsi zerkną :)

Belzi, ja widze roznice jak gralem na 40pare hz i 100+, smoke sa mniej hmmm jak to powiedziec takie zwarte w calosc... a fleshe nie sa fleshami na 10sec jak na mniejszych hz... nieraz skupie sie i gram lepiej a czasem (mam mlodsze rodzenstwo i troche osob w domu) wszyscy mi truja dupe, nie wiem co mam grac i jak i jest tak ze czesto na jedna mape wchodze na serwer po kilka razy :] to juz na tyle, oceniajcie demo z glowa i doswiadczeniem... pozdro :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, BadLuck napisał:

Pierdolisz głupoty. Demko z dusta2 do 15 minuty styka na bana. Zbyt pewne movementy, chwilami 2 rundy pod rząd wbijasz na pewniaka np longiem, a w 3 już wyczekujesz na model którego nawet nie słychać.  (ogólne sformułowanie)

Przy 11:45 spaliłeś totalnie jak ten gej Paulinek już wspomniał.

jakby bylo malo to next dziwne akcje + movementy z dziś: 

http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1712051747-de_train.dem.zip

http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1712051554-de_eldorado.dem.zip

Gdzieś miałem jeszcze demko z azteca i z niedzielnego tuscana zdaje się to najwyżej później podrzuce z konkretną rozpiską :) 

Polecam obserwować reakcje na modele, jak sie zachowują, jak cofa na cichaczu lub korekty z Scrolla (celownik jedzie w dol gore gdy model np podchodzi na kucaka)

Na wyczucie to możesz laske bajerować :x Co do FB to nie ma czegoś takiego jak szybsze zanikanie... tak samo działają na 60 czy 120 hercach więc pozdro z podłogi :) informatyk od 7 boleści :m1 

+b jak nic

Edit: 

Rozdziałki i wszystko inne robi tylko tyle że masz szerszy ekran... czas trwania FB na KAŻDYM PC/monitorze/rozdziałce jest taki sam, musiałbyś ingerować w procesy aby skrócić czas FB z 5 na 3 sekundy Np :facepalm2: 

Przecież to kupa 2k4.

A z tymi hercami to już dojebane do pieca na maxa :D

Dramat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://f1.hltv.org.pl/srv34437/HLTV-1712051639-de_dust2_xmas.dem.zip

00:33 - 0:35 - kontrola modelu przez skrzynie,celownik siedzi na nim przez dwie sekundy, gdy model zaczyna wybiegać to równo za nim celownikiem, pewnie strzela, pewnie zabija. Tyle tylko, że coś mu się pomyliło, bo model był za bramą, a nie przed. Perła na sam początek +
00:44 - 1:15 - cała akcja modelowa, ale chcąc zachować pełen profesionalizm wyszczególnie czasówki:
00:52 - 00:54 - zbyt pewnie modelowo przez brame po łbie +
00:55 - przeciwnik wybiega powoli na gali, jeszcze go nie widzi a już celownik przygotowany na wybięgniecie. Zbyt pewna synchronizacja w tej akcji +
00:57 - totalny brak koncentrancji, aż taki brak wyobraźni, krycia ? celownik z gali zjeżdża mu totalnie na daleko w ściane na głęboko aż przy trupie i zatrzymuje się równo na modelu będącym na środku od strony B. Nie powiem aż się zaśmiałem przy tym :D +
1:00 - 1:02 - tutaj znów modelowo przez brame gościa oskanowuje oraz jest wyraźna punktowa reakcja na model wybiegający z respa CT +
1:13 - 1:14 - perfidnie równo po modelu ciśnie +

Zbyt pewnie, zbyt modelowo, 90% skanów idzie po modelach na pewniaka

Ogólnie mogę ogłosić tego Pana jako rekordziste, nie pamiętam by jakikolwiek gracz ze steam miał u nas na FFA pozamiatane już po rozgrzewce.

Ale by rozwiać wszystkie jasności obejrzałem demko aż do 10 tej minuty:

1:27 - niby normalne wcelowanie w środek bramy, ale to bicie na smoku na krótko w model aż do jego zabicia jest zbyt pewne. +
02:45 - w ręke bierze flesza, powoli wychodząc na gale, gdy widzi Cteka wcelowanego się w to miejsce cofa +/-
02:49 - wchodząc na gale od razu idzie celownikiem głęboko na modele. Odpuszcza wszystkie nie obstawione miejscówki. +/-
02:50 - wchodząc po schodach widzi wyłaniającą się głowe CT`eka na daleko przed galą od bsa, ale celownik schodzi mu równo na model będący za skrzynią, w momencie gdy ten model zaczyna robić ruch w stronę wychylenia +
04:07-04:10 - pełna kontrola modelu za lewą częścią bramy, w momencie gdy przeciwnik dobiega do bramy celownik schodzi mu synchronicznie w dół na ubicie, z tym że CT`ek nie wychyla, nawet się nie pokazuje, a wycofuje na głęboko w kąt bramy. Po czym ten mu równo celownikiem pojechał i ubił równo na głęboko przez brame. Totalnie spalona akcja. +

04:21 - no ok, leci za skrzyni granat, ale on go po chwili ubija kucającego prostu w łeb, w punkt na pewniaka -/+
04:27 - 04:45 - zadziwiająca jest ta skuteczność sprawdzania akurat tych zajętych miejsówek. Nie sprawdza natomiast nie obstawionego dolnego piachu oraz skrzyni na długiej. +/-
04:46 - 04:48 - jako, że całą poprzednią akcje szło na siłe wytłumaczyć, to tego najechania celownikiem na model przy bramie i tego wyczekania aż on wybiegnie nie podaruje. Gdyby nie smoke byłby pewny kill, ale po smoku wydygał +
05:19 - pewnie na głęboko, idealnie pod kątem w punt w model za bramą +
05:21 - model się przesunął to i on też, znów to samo co wyżej +
05:29 - bez krycia, perfidne wh +
06:43 - to samo co wyżej, co ciekawe strzela tam tylko wtedy jak jest model, gdy jest czysto nie ma prób +
06:47 - 06:48 - Ctek biegnie od respa, a celownik od razu przygotowany pod niego i bęc +

Podsumowując: Jest to demko z gatunku tych prostych. Jawnie widać na nim, jazdę po modelach, punktowe zagrania z ogromną niewytłumaczalną nad wiedzą, idealną synchronizacją, z powtarzającymi się poprawkami przesunięciami na movement rywali. Tutaj absolutnie nie ma mowy o żadnym doświadczeniu. Ban

• Plus 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.