Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

_Info_Od_Boga_

zaakceptowane Podanko na Redaktora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Jakub

2. Wiek: 17 [ 20 grudnia ] 

3. Staż na forum:  około 2 lat

4.  Co chcesz wnieść jako Redaktor? W których sekcjach byłbyś najbardziej aktywny?: Chciałbym przywrócić do życia niektóre działy np.

Newsy z E-Sportu i z Gier

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź):  Chciał bym pomóc. Przywrócić do życia niektóre działy.

6. Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka szkolna, blog itp.): Pomagam prowadzić szkolną stronę internetową.

7. Próbny tekst: 

http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/86035-esl-pro-league-2017-sezon-6/

http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/86051-próbny-wywiad-info-od-boga-atomówka/#comment

8. Spełniasz wszystkie poniższe warunki? (TAK/NIE): Tak

Wymagania:

- sporo wolnego czasu; +

- umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność; +

- znajomość języka polskiego; +

- minimum 15 - 16 lat; +

- brak warnów; +

- minimum 50 postów; +

- kultura osobista oraz szacunek do drugiej osoby. +

@moose` Dzięki za podpowiedź :-)

Edytowane przez >>Info Od Boga<<
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak 

+ wywiad spoko

+ wiek

+ estetyczne prace.

Edytowane przez uvzen.
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No za dużo to się to nie rozpisałeś :m1. Ale wymagania spełniasz i praca próbna mi się podobała więc.

JESTEM NA TAK.jpg

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem co wy macie za manie robienia tęczy z tematów. Czy to podania czy gdziekolwiek. :P Poprawilabym troche kolorystykę, w próbnych pracach i byłoby całkiem spoko. Bo mi oczy krwiawią. Prace powinny byc estetyczne, kolorystyka tez sie zalicza do tej kategorii. To jednak kwestia edycji tematu w razie potrzebny, jak dobry tekst to nie ma co sie az tak czepiać ;d Myśle, że przyda sie nam pomoc, bo tak naprawdę to zostałyśmy we dwie. Może jakiś okres próbny? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.