Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

Rekomendowane odpowiedzi

Cos o Tobie: Witam, mam na imię Alan, jestem miły, oraz pomocny. Posiadam 15 lat. Moje zainteresowania to Sport, dokładnie piłka nożna, mieszkam w województwie Lubelskim, dokładnie w Lublinie.
Typ Serwera: MegaDrop+Gildie
Ilosc Slotow:W tej chwili posiadam 75, lecz mogę mieć nawet 1000.
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/151.80.108.92:27246/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyc: Ponieważ szukam sieci, ta mi odpowiada.
Rozkręcony:Tak dziennie po 30,40 osób, lecz teraz robimy nową edycje i jest whitelist.
Kontakt:Fb,gg,forum
Przepisujesz serwer na konto sieci [TAK/NIE]*:Właśnie tu jest problem, ponieważ nie da się przypisać serwera na inne konto, ale nie mam po co odchodzić, chce dołączyć, ponieważ sieć mi się podoba..
Czy jesteś w stanie udostępnić usługi serwera na rzecz konkursów organizowanych na forum?: Zależy na czym będzie to polegać, lecz myślę, że tak.

Edytowane przez Oryginalny
  • Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minecraft?

Żarty sobie robisz? XD
Oczywiście, że NIE.

• Minus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, LeiNad ツ napisał:

Minecraft?

Żarty sobie robisz? XD
Oczywiście, że NIE.

Oczywiście? Dla mnie nie bardzo, uargumentuj swoją bogatą wypowiedź. :o

Mam zastrzeżenie co do samego twojego podanie i co do twojej osoby, ale właściwie czemu nie warto spróbować? W razie gdyby kolega sobie odszedł z serwerem to sieć na niczym nie straci, a tak to może kilka chętnych z MC powbija na serwery cs. Można spróbować, bo właściwie czemu by nie.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, LeiNad ツ napisał:

Minecraft?

Żarty sobie robisz? XD
Oczywiście, że NIE.

Polecam zrobić lekki re-search na forum nim coś napiszesz, bo naprawdę i w postach, i na SB pokazujesz jaki jesteś ograniczony.

Oto tekst z stopki forum:

Kuleczky - Sieć serwerów gier multiplayer. Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. 

Co do samego podania, serwer 75 slotów na MC powinien być ciągle full. Ilość graczy, którą posiadasz na serwerze jest dość słaba co do możliwości tej gry. Ale patrząc jest to nowy serwer, masz chęć wykupienia dodatkowych slotów, więc nie widzę problemu byś "rósł" z nami. Niektórzy mogą mieć zastrzeżenia co do Twojego podania poprzez Twoje zachowanie na forum, czyli dużo zbędnych postów i typowy spam, lecz sądzę że chyba już się pan ogarnął, więc można dać Ci szansę. Sam jestem ciekaw czy administracja przyjmie serwer MC, życzę Ci powodzenia. Moje "Tak" masz w kieszeni, pozdrawiam.

• Plus 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc twoj wiek mnie troszke odrzuca, ale sam miałem 15 lat  :) Więc ode mnie masz na Tak.

Nadal lubie czasem pograc w MC, taka odskocznia od tego cs'a ;) 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wszyscy tu grają w cs, no ale niektórym po jakimś tam czasie może się to znudzić, i mogą szukać innych gier dla gry 4f. No i tu wychodzi propozycja serwer minecrafta, który jest ogarnięty, ma swoich graczy, jest reklamowany na YouTubie, na forach minecraftowych. Dużo graczy minecraft gra takze w cs, więc i oni wchodzili by na to forum, i zachęcani by byli do gry także w cs. Serwer jest ogarnięty, ma stałą, ogarnięta i doświadczoną administracje. Może dla niektórych zdaje się to zabawne 15 latkowi mają być ogarnięci, lecz wiek w niektórych przypadkach nie gra roli. Jeśli nas nie przyjmiecie ? Będziemy mysieli się z tym pogodzić, lecz dlaczego mielibyście odrzucieć tą propozycje. Przyjęcie naszego serwer do Waszej sieci niczym wam nie grozi, nie płacicie za to ani nic. Dajcie nam chociaż tą szanse, spróbować połączyć graczy własnie tutaj.
No więc ja jestem na tak :) Pozdrawiam.

Edytowane przez vlqp
  • Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niewiele sieci ma serwery minecraft, fajnie jakbyśmy my mieli coś takiego, dobre urozmaicenie dla sieci. :)  Proponuję jednak, najpierw zrobić ankietę, czy ktokolwiek gra na kuleczkach w "majnkrafta" jeśli ktoś gra, to czemu nie. :o 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Według mnie co może z tego wyniknąć: 

+będziemy się wyróżniać na tle innych serwerowni,

+może zachęci to innych do dodawania serwerów nie tylko z csa (np. H1z1, gmod)

Jak dla mnie zmiany jak najbardziej na plus więc ode mnie duuuuuże TAK

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam doświadczenie ponad 2-letnie, jeśli chodzi o serwer Minecrafta.
Mogę nawet się przyznać, że byłam jednym z opiekunów serwera, który niedawno upadł, a mianowicie SześciennyGlob.
Z miłą chęcią się dowiem, jak obecnie od wewnątrz wygląda serwer, czyli - jaki silnik używasz, czy posiadasz stronę, jakie pluginy na nim masz itp. :)

A jeśli będziesz potrzebowac pomocy, z miłą chęcią pomogę i podrzucę swoje pomyły, jakie miałam zrealizować na serwerze, którym się opiekowałam. :) 

Edytowane przez Endrjuuu ♡_♡
  • Plus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek jest jeszcze idealny na minecrafta, gralbym, jestem za. 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można dac szansę :nyes

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak,  chęć rozwoju,  urozmaicenie dla sieci,  nowi ludzie na sieci. 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno podjąć decyzje. Czekamy do "nowej edycji" (weekend), bo jak na razie pustki.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Natrios napisał:

Trudno podjąć decyzje. Czekamy do "nowej edycji" (weekend), bo jak na razie pustki.

Pustki bo tworzą nową edycję i jest whitelist.

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeiNad ツ dobre argumenty xDD.  

Jestem na tak. Nie ważne jaka gra. Ważne że będziemy się dzięki temu rozwijać. Przybędzie na forum mnóstwo nowych użytkowników itd. :)

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. Powody napisane wyżej. Nowe osoby, rozwój serwera itp...!

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.