Atomówka

Internetowe Love

5 postów w tym temacie

Piękne aż mi łeska się uroniła, gdyż prawdziwe :). Fajnie i przyjemnie się czytało oby więcej takich felietonów :D.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam znam taką osobę, poznała pewnego ktosia i są do dziś razem, a poznali się przez internet. 

Ogólnie coś trochę na ten temat wiem, i w połowie z tym mogę się zgodzić - nie będą one trwać wiecznie/długo, zależy też to od osoby i od zaangażowania (bym się wypowiedział trochę w moim przypadku, by lekko wzbogacić wersję, ale mi się nie chce hehs) 

A więcej na ten temat mógłby powiedzieć nam @BadLuck:m1

no ale nie powie bo ma cykora;x. 

Edytowane przez dej men
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....przyjaźnie internetowe...ehhhh..jak to mawiał pewien kaznodzieja "internet to samo zło , tu czyha szatan "  :m1 .. ot teza prawdziwa .. ile z nas się nacięło  na to co kto prezentuje po drugiej stronie ekranu monitora , telefonu .. a później ...zonk....ale czy w owych czasach jesteśmy w stanie się od tego uchronić? ..........miłość przez internet....zdarza się   znam parę która się poznała przez internet i są małżeństwem wiec tak też można :) ... ale pamiętajmy ...ostrożność to podstawa ... :cgunzabezpiecz się na pierwszej randce !!!!! :59abd2a054f0d_):

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja akurat mam najmniej do powiedzenia w tej kwestii :m1 to ze wyzywam dziewczynki od puszkow a one sie z tego śmieją i chcą więcej to juz nie moja wina (bo wszystkie mnie kochają :m1

PS. Kulfonie nie powiem kto ma cykora :m1 chyba zapomniałeś kto mnie prosil abym do kogoś nie napisał w sprawie xyz :m1 flet rudy sral w gacie :m1

Edytowane przez BadLuck
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.