Skocz do zawartości

Witaj na Kuleczky.pl

Stale rozwijany projekt którego początki działalności sięgają listopada 2013 roku. Serwery tworzone z pasją przez ludzi z ogromnym doświadczeniem. Znajdziesz u Nas serwery Counter-Strike, głosowe oraz innych gier. Na forum każdy znajdzie miejsce dla siebie. Możesz tu stale rozwijać swoją karierę! Dziękujemy, że Nas odwiedzasz oraz tworzysz stale rosnącą Społeczność Graczy Kuleczky.pl !

pekU.

Podanie na Opiekuna PB+4FUN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: PaeK

Dlaczego Ty: Jeśli jest możliwość żebym został opiekunem to się nadam, ponieważ mam dużo wolnego czasu więc mogę pomagać.

Doświadczenie: Bardzo duże

Znajomość AMX [1-10]: 10

Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze: Obecnie 1 lub 2 h (nie jestem pewien)

Jak długo jesteś z nami: Noo już dłuższy czas

Umiejetność rozpoznawania czitów wh etc.. [1-10]: 8 w porywach do 9 Składka miesięczna w tym darmowy VIP? [11.07zł] (TAK/NIE): TAK

Link Do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/PaeK/80.72.33.230:27295/

Steam (TAK/NIE): TAK

Link do Banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:213579449

//Jeśli nie jest poszukiwany opiekun na serwer proszę o zamknięcie tematu

Edytowane przez PaeK
  • Minus 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pochwal sie tez czemu masz nowe konto i czemu na stare siadl VAC :m1 o skryptach na ABH (AutoHotKey) nie wspomnę xddd

• Plus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytania ode mnie.

- Dlaczego chcesz zostać opiekunem tego serwera.

- Na serwerze Cię chyba ani razu nie widziałem a sądzę iż to też jest ważne nawet przy opiekunie.

- Wstaw linki z GT :)

Twoja aktywność na Forum również pozostawia wiele do życzenia :D

Edytowane przez Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz czasu na zajmowanie się obecnym serwerem a chcesz wziąć się za kolejny.  Do tego widzę że nie chcesz zająć się od strony technicznej serwerem a forum, co robi już obecny opiekun Przemek. Co najwyżej starać się możesz o admina ziomus. 

• Plus 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W GT nie widzę,  aby była chociaż 1h dziennie,  wiec nawet na admina trochę słabo, a co dopiero na opiekuna.  Aby zajmować się serwerem od strony technicznej uważam, że trzeba na nim grać,  chociaż godzinę dziennie,  aby wykrywać błędy,  bugi itp.  Z tego co widzę,  po Twoim podaniu,  chcesz ogarniać serwer pod względem forum,  a to robi już Przemek. Na PB jest potrzebny opiekun od spraw technicznych ( tak mi się wydaje),  a Ty nie masz czasu nawet zająć się dobrze jednym serwerem,  na którym masz opiekuna,  a co dopiero dwa ogarniać.  Jeśli chcesz pomóc to polecam pograć i złożyć podanko o admina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę sensu tego podania dlatego na chwilę obecną zamek

Jeśli coś się zmieni to niech Opiekunowie bądź [email protected] otworzą temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.