FenRi.

skarga

5 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Data:  01.08.2017

Godzina : start około 16:10 (moze kilka minut wcześniej) i dalej

Mapa: mg_mario_party, mapa póżniej po mg_mario party (nie znam nazwey), mg_schooufi_course_fixed

Osoba oskarżona: Muminek, Yebany, Jeff z 1 jednego konta i patyczak z 2 konta

Opis sytuacji: Rozmawiałem z Natriosem i kazał tylko napisać oficjalną skarge i obejrzy demko dokładnie. Wiem że po tej skardze zacznie się nagonka na mnie i będą wyciągane stare brudy jak wyzywałem innych, ale mi to tam lotto ważne żeby ukarać rycerza serwera który stara się być smiesznym a zarazem poważnym na jego rozumienie-Jeff'a.

Muminka dodałem tutaj jak w/w osoba oskarzoną bo po tym jak zrezygnował z admina powiedział coś w stylu'' najgorszy został czy też przeżył'' coś takiego ja natomiast napisałem ''to daj mi bana", a on do mnie ze sprutą zacząl wyzywać i pod koniec mapki też.Gdy w nastepnej mapce wbił rudy wąs to przeklinał i wyzywał mnie. Po pewnym czasie dostał mute na 30 minut ale myśle że to co zrobił to naprawde było nie w porządku.

Co do Jeffa wbił na mapke shooufi i coś tam na mnie gadał.Ja z nim dyskutowałem i mówił yerba cwel yerba cwel i tak co chwile (myśle ze tak mówił nie tylko że chce mnie usrać, próbuje podnieść swoje ego i mnie nie lubi XD, ale też że z muminkiem pisaliśmy już tak pół serio-pół żartem a chyba Yebany mówił żeby dać nam gaga bo się kłócimy-dyskutowaliśmy jak już ;) )

Po czym Jeff z konta patyczak czy coś takiego dostał w końcu mute na 30 minut. 

Nie dokończył co mówił a ja napisałem żeby dokończył a potem że ''sory nie możesz'' I on napisał poczekaj 2 minuty i wbił na Jeffa i wyzywał znowu że jestem cwelem itp. Wszystko na demku i stworzył hasło FC-fenri cwel. Dziwiło mnie zachowanie rudego gdzie nie raz sie pośmiechiwał i nie dawał ostrzeżenia wcześniej. Ale mniejsza, chociaż jego najczęściej widze z adminów.

Myśle że za to wyzywanie Jeffa który robi to nie raz , zależy mi najbardziej (coś w stylu ukarania seby). Prosze Natriosa żeby poważnie ''zbadał'' sprawę i obejrzał całe demka. ;)

Najbardziej zależy mi na ukaraniu Jeffa i Yebanego-pozdro jeff czekam na ssy <3

Dowód:demko i ssy takie w sumie nw poco jak i tak będzie wszystko widać a raczej słychać na demku

20170801165145_1.jpg

20170801165206_1.jpg

Edytowane przez FenRi.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiast opowiadać całą historie napisz kto i co zrobił, wtedy będę wiedzieć na co mam zwrócić uwagę podczas oglądania demka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótko:

Jeff wyzywał na mapce shooufi_course_fixed od cwela i innych i tym samym wymyślił fc a yebany pisał też na czacie fc masz ss'a

Muminek na mario party pod koniec wyzywał. (Tylko jak wbiłem na serwer rozegrałem chyba 1 runde i wylosowało bronie na respie i sie wtedy zaczeło) No i mape póżniej też ale nie pamiętam nazwy coś w stylu headshot losowe bronie i mapki .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dziecinada, tyle czasu gram i nigdy nie miałem takiego problemu, wielokrotnie byłem świadkiem takich sytuacji, lecz nigdy uczestnikiem. Jak? Nie prowokować, nie flamować, nie wdawać się w dzikie dyskusje z dzikimi dzieckami. Dla takich ważne jest centrum zainteresowania. Ignorowanie sprawi, że ów dzieciak albo przeniesie się z zachowaniem na kogoś innego, albo zamilknie.

A dzieckom ciężko jest zmądrzeć, po tygodniu, miesiącu taki wejdzie i dam sobie rękę uciąć, że będzie robił dokładnie to samo. 

Tyle ode mnie. :)

Edytowane przez soQl
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba nie muszę tego komentować..... Blokady rozdane, zamek.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.