majkovsky

Spotkanie/zlot(?)/wspólne piwko/grill

38 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Dobra wszystko cacy tylko małe pytanie. Formalnie 2 tygodniowy urlop już mam zaklepany wraz z małymi planami rekreacyjnymi itd jak i zdrowotnymi (lekarze) więc taki wyskok to dla mnie nie problem ponieważ chyba mam dość blisko, jedyny problem to chyba tylko benzyna i spaliny :m1 . Pytanie tylko czy to zlot tylko dla osób z forum, że dana osoba i tyle czy można też ewentualnie wziąć osobę towarzyszącą dziewczyne/chłopaka/żone/męza/psa/kota/chomika itd :m1  (wiadomo o co chodzi, żeby sztywno nie było :m1 ). Jeśli dobrze pójdzie to jak już wspomniałem moge podrzucić za free te 2-3 osoby.

PS. Tak na boku mój udział nie jest pewny :giggle: 

Edytowane przez BadLuck
0

Przez Dzony,

Chomika bierz, z chomikiem jeszcze nie piłem

Przez Charles.,

Tylko weź też dużo taśmy, by się nie rozleciał :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiem, że też przyjadę!!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Szkoda że tak daleko :( w końcu okopał bym tego chuja @BadLuck i wypił se z nim :D

Edytowane przez Na ' Vi
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 18.06.2017 at 19:47, majkovsky napisał:

Ogólne postanowienia:

- nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności;

- preferowany wiek +18, nikt z administracji/moderacji nie będzie dbał o młodszych ( wiadomo o czym mowa );

- aczkolwiek rekreacyjnie poniżej 18 na grilla także zapraszamy ( z noclegiem poniżej 18-stu chyba są problemy - nie jestem w temacie );

długo mnie tu nie było ale temat ciekawy to się wypowiem :P  

1. preferowany wiek - wiadomo jest obawa, że przyjedzie jakiś gimbus (14-15 lat) i nawali się do nie przytomności bo rodziców nie będzie blisko.. ale 18+ ? mi to osobiście brakuje z nieco ponad pół roku do 18 wiadomo kaktusem nie jestem wypić też lubię (i proszę nie mówić, że w tym wieku to nagle każdy abstynent był i zaczął równo z 18 rokiem życia...) i jakby taki sobie 17 letni chłopaczek przyjechał to też byście dali mu kiełbaskę z grilla i cześć? no trochę nie fajnie :/ po to się tam wybierze żeby się integrować a wiadomo przy czym się najlepiej integruje :P + można by pomyśleć w sumie żeby ktoś zabrał jakąś piłeczkę i by się troche przy okazji pokopało żeby to nie było przez cały weekend tylko siedzenie przy np. grillu i chlanie taka moja propozycja :) 

ps. młodzi ludzie (ok.17 też się potrafią normalnie bawić choć nie da się ukryć, że coraz trudniej o to XD) 

ps2. jakby już wam ten wiek aż tak nie przeszkadzał to paru "starych graczy" 17+ z pb może by też dało się ogarnąć ;) 

ps3. XD jak już sie wypowiecie o tym wieku to jakby ktoś jechał z okolic gdańska i miał miejsce dla sympatycznego 17latka miło by było się zgadać ;)

Jak ktoś wytrzymał do końca to dziękuję :P  zapraszam do dyskusji i miłego dzionka życzę !!! :):D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego tylko ze jak niepelnoletni sie napije i powiedzmy przyjadą bagiety to zamiast dostać mandat ty dostaną osoby pełnoletnie które z tobą piją.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co wiem zależy też od tego na jakiego się trafi ja nie dawno piłem z osobą starszą o 2 latka panowie funkcjonariusze się zjawili, spisali nas i poprosili żebyśmy tylko się normalnie zachowywali i browarów na widoku nie trzymali (piliśmy na placu szkoly XDD ) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Każdy jest mile widziany, ale pamiętajmy o jednej ważnej kwestii, to nie jest piknik u Ciocki Kloci gdzie będziemy siedzieć grzecznie przy stole i zajadać suchary popijając herbatą, preferowany wiek został ustalony taki, a nie inny ze względów wiadomych, jesteś dorosły w świetle prawa - sam o sobie decydujesz, sam za siebie odpowiadasz, tak jak Majkovsky wspomniał, nikt nikogo nie będzie pilnował jeśli kogoś melanż poniesie. A co do osób "trzecich" to jestem za tym aby nie przyjeżdżać z dziećmi na wczasy rodzinne - reszta jest im obojętna. :)

Edytowane przez keler
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi o mandaty , mogą pozwać resztę za demoralizacje xd paru moich znajomych miało taki przypał dzięki mnie więc wiek 18+ jest tam oczywisty :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadnę!
Oczywiście nie z pustymi rękoma i portfelem :giggle:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra,

kto się piszę to ma napisać mi na PW, że ma ochotę jechać, dzisiaj powstanie ranga i dział dla 'zlotowiczow' tam ja i Łukasz wrzucimy więcej info.

Jedyny wymóg jaki na tę chwilę będzie to prawdopodobne przelanie zaliczki za nocleg - kwota ta to będzie raczej koszt 1 noclegu więc 30 pln za osobę ( oczywiście potem koszt całkowitego noclegu będzie o to pomniejszony, więc jak ktoś będzie miał ochotę na 2 noce, to na miejscu dopłaci tylko za jedną. ) ****

*** - czemu jest ta zaliczka? Bo nikt nie wynajmie Nam w wakacje noclegu bez zaliczki oraz po to, że na miejscu nikt z Nas nie będzie świecił oczami, że umawialiśmy się na załóżmy 25 osób, a przybyło 15 :)

Wszystko będzie udokumentowane co do wpłat.

1

Przez Natrios,

Jak ekipa będzie zebrana, będzie można wtedy umówić się na tsie, żeby wszystko sprawniej ogarnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe super pomysł :D<3 

0

Przez  suS,

hehe, nie spamuj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xD Mam tylko 150 km XDDD

0

Przez  suS,

hehe super

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam jeśli mogę się wypowiedzieć na temat tego miejsca które bardzo dobrze znam od dzieciaka, bo bardzo często z rodziną tam jeździliśmy. Okuninka nie jest czystym jeziorem, a okres 18-20 sierpnia będzie bardzo oblegany, jest to drugi centralny punkt ich sezonu. Fakt faktem że może do wielu miejsc jest bardzo blisko i wiele rzeczy pod ręką, to z taniością różnie bywa, znam przypadki i przestrzegam was, że w niektórych miejscach noclegowych strasznie kombinują, najpierw wezmą zaliczkę i umówią się z wami na kwotę powiedzmy 35PLN a później na koniec zażyczą sobie znikąd dopłaty bo coś tam, przed tym przestrzegam. NO i nie polecam tego miejsca, od dawna tam nie jeżdżę na wzgląd ile śmieci jest zostawiane w tym jeziorze. 

0

Przez Natrios,

Ciekawe spostrzeżenie, jednak chciałbym przypomnieć, że temat nie jest po to, aby wypowiadać się na temat miejsca. btw. problem z dopłatą? to chyba bardziej zależy od wyboru miejsca noclegu, a nie od całej miejscowości. Co do czystości jeziora uczęszczam tam co roku, nie ma co narzekać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.