majkovsky

Spotkanie/zlot(?)/wspólne piwko/grill

38 postów w tym temacie

Witajcie,

w końcu (chyba) doszło do tego, że z Łukaszem -  @Natrios'em postanowiliśmy zaplanować jakiś integracyjny wypad. Temat wisiał od jakiegoś czasu w dziale ukrytym, mogli wypowiadać się tam moderatorzy, opiekunowie serwerów oraz junior admini.

Z dniem dzisiejszym temat jest wrzucany na forum publiczne.

A więc - w dniach około weekendowych 18-20 sierpnia planujemy pojechać sobie nad jezioro w dość specyficzne (pod względem lokalizacji) miejsce. W planach z polecenia Natriosa, który zna to miejsce i był tam kilka razy ( od razu zaznaczę, że to nie jest żadne miejsce ani zamieszkania Natriosa, ani nikomu nie dajemy specjalnie zarobić, Natrios sam ma tam 250 km ) miejsce to to Okuninka - https://www.google.pl/maps/place/Okuninka/@51.5027195,23.5012308,13.96z/data=!4m5!3m4!1s0x4723c2da601ab08b:0x6941b8c49b63898f!8m2!3d51.506343!4d23.5217371 

O 23.05.2017 at 13:30, Natrios napisał:

Jak wygląda jezioro:

3122.jpg

50465cdef37fd_o.jpgH02116.jpgo1.jpg

4e312a274754d_o.jpg

rodzinny-klub-wypoczynkowy-niebieskie-migdaly_34436.jpgZdjęcie-73440.jpg

Jeśli chodzi o nocleg to można znaleźć od 35zł/os za noc, oczywiście nie w hotelach przydrożnych. 

Są kwatery, gdzie można wynająć pokoje, bądź segment domku itd. (Wszystko co do życia potrzebne w nich jest xD)

Z tego co wiem, nad same jezioro jeżdżą busy, co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś dojedzie do Włodawy (Centrum - większa miejscowość w pobliżu),

to na pewno znajdzie się ktoś kto wyjedzie autem po tę osobę (10km).

Można zawsze się zgadać, żeby osoba która nie ma jak dojechać po prostu dojechała do jakiejś większej miejscowości pociągiem, a potem jak ktoś będzie jechał po drodze ją zabierze.

Trochę ten temat jest pisany na spontanie, ale czas najwyższy chociaż poinformować, a nuż ktoś będzie miał ochotę lub jakaś grupka graczy/adminów z danego serwera planuje/planowała coś.

Sprawa wygląda tak, że Łukasz zbiera sobie ekipę od siebie z serwerów CS:GO, druga ekipa to Ci którzy się pojawią z administracji ( ja + moderatorzy/[email protected]/ ew opiekunowie ) no i reszta jest, że tak powiem do ustalenia.

Ogólne postanowienia:

- to nie jest żadna impreza masowa;

- nie ma żadnego organizatora oficjalnego;

- nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności;

- preferowany wiek +18, nikt z administracji/moderacji nie będzie dbał o młodszych ( wiadomo o czym mowa );

- aczkolwiek rekreacyjnie poniżej 18 na grilla także zapraszamy ( z noclegiem poniżej 18-stu chyba są problemy - nie jestem w temacie );

- planujemy raczej jakieś domki, coś na uboczu, żeby normalnie móc włączyć jakąś muzyczkę, napalić grilla, kto będzie w stanie i będzie chciał to pójdzie sobie na plaże - podobno 15 min spacerem wśród kebabów i innych budek :P ;

- planujemy jako osoby pewne ( czyli te, które na 99% się pojawią, zakładam, że to będą osoby, które organizuje Natrios + te, które zorganizuję ja z administracji/moderacji forum ) zebrać zaliczkę i zarezerwować coś odpowiednio wcześniej i ewentualnie podać info, czy dostępne są jeszcze jakieś wolne miejsca w tym samym ośrodku dla kolejnych osób;

- każda inna osoba/grupa osób ( oprócz tych, które wybierzemy jako pewne i tych, które wpłacą zaliczkę odpowiednio wcześniej ) będzie musiała we własnym zakresie znaleźć nocleg, zarezerwowa, wpłacić zaliczkę ( to nie będzie problemem, jeżeli w każdej grupie znajdzię się tzw. lider ) w tym samym osrodku ( jeżeli jeszcze będą dostępne miejsca ) lub gdzieś w pobliżu, żeby móc chociaż się jakoś zobaczyć ( no chyba, że nie będziecie chcieli to dalej :D ) ;

- liderów grup prawdopodobnie chciałbym znać i nieco zweryfikować - dobrze by było gdyby były to osoby na forum z dłuższym stażem bo prawdopodobnie Ci, których sobie wybierze ewentualnie się pod niego podepną będą musieli  mu powierzyć jakąś tam gotówkę na poczet zaliczki, dlatego najlepiej jakby dane grupy tworzyły osoby, które tu na forum się znają i szanują tj. admini serwerów, jakieś klany, gracze stali itp. ;

- powstanie specjalny dział lub forum oraz specjalna ranga ( która będzie miała dostęp do tego działu ) dla potwierdzonych osób, w którym na bieżąco będą umieszczane informacje nt. tego spotkania, czyli kto będzie, gdzie, co i jak, kto skąd jedzie, kto jedzie samochodem, kto może kogoś zabrać, co będzie potrzebne, co planujemy ( bo planujemy przygotować jakieś gadżety dla chętnych tylko za cenę ich zrobienia - bez żadnych prowizji, być może koszulki z nickami );

Tak więc - jeżeli ktoś ma jakieś przemyślenia, propozycję to proszę pisać tutaj w tym temacie.

Jednak kilka odpowiedzi udzielę już z góry:

1. Miejsce nie jest wybierane pod nikogo, sam mam 600 albo 400 km ( w zależności skąd będę musiał jechać ), a Natrios ma 250.

2. Termin nie ulega zmianie, jeżeli ktoś będzie mógł to się pojawi, niestety nie jesteśmy w stanie wszystkich pogodzić,  a ten termin Nam pasuję.

3. Wszystko jest do zapłacenia we własnym zakresie, lecz z tego co się orientuję nie jest to żaden kurort i można znaleźć nocleg w cenie 25 zł/os.

Resztę odpowiedzi na bieżąco.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytanie odnośnie spotkania - proszę pisać PW @majkovsky .

Każde sugestie mile widziane. Pozdr.

4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

RXdLLDD.png

w1OI9bH.png

Lokalizacja nie ulegnie zmianie, co do centralnej części Polski -

- pokażcie mi miejsce w centralnej PL ( a więc Łodz, Wawa, Torun, Poznan, Śląsk - z łatwym dojazdem ), które na jeden z sierpniowych weekendów nie będzie zawalony mieszkańcami tych właśnie miast, nie będzie miało cen pod mieszkańców tych wlaśnie miast ( a więc obstawiam ponad 50 pln za nocleg ), będzie przy wodzie, nie będzie już zarezerwowane oraz będzie na lekkim uboczu od centrum danego miasteczka. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

300 km nie jest źle :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, `nihil novi napisał:

300 km nie jest źle :D

Ja mam jakieś 1400:d ale może bd miał urlop :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja będę wtedy w Holandii, wiec nie wiem  czy bee mógł :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ładny kawałek 670 km :D może dam rade ale niczego nie obiecuje. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tej lokalizacji to ja mam małą propozycję :D

https://www.google.pl/maps/place/Ośrodek+wypoczynkowy+Skorzęcin+Złota+Plaża/@52.4546249,17.8817821,15.38z/data=!4m5!3m4!1s0x4704bea85ba5b569:0x610807a3a3b90ea1!8m2!3d52.456691!4d17.8954357

Nie sugerujcie się tym, że zaznaczony jest ośrodek wypoczynkowy, po prostu mi się tak zaznaczyło. Według mnie lepsza lokalizacja, bo bardziej centrum Polski, ceny też są spoko, bo jeżdzę tam od 2 lat i jest mega! Problemu z domkami nie ma, ceny nie są wygórowane, miejsce na uboczu jest żeby rozpalić grilla, puścić muzyczkę i kulturalnie się najebać :D Jeżeli wybierzecie Skorzęcin to ja również się pojawię!

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko 497 km :v

Ale fajne miejsce na "Wakacje" :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

117km nie jest źle :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie tam zaliczki i orientacyjnie koszt zakwaterowania? Do kiedy się deklarować? okuninka - 224 km nie jest źle :]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Ted Bundy napisał:

Jakie tam zaliczki i orientacyjnie koszt zakwaterowania? Do kiedy się deklarować? okuninka - 224 km nie jest źle :]

Pod koniec lipca wszystko dokładniej rozpisze, na razie temat dla zainteresowanych oraz dla tych co być może chcą się zainteresować :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam bardzo chętnie, oczywiście kwestia gdzie, ważne że wiadomo kiedy :] Adri niech przyjedzie - piwo chciał pić z tego co pamiętam xd

Trzeba będzie tam z czasem jeszcze transport dogadać - zwłaszcza tych cięższych rzeczy hehe

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.google.pl/maps/place/Sielpia+Wielka/@51.1111562,20.3351147,14.75z/data=!4m5!3m4!1s0x4719ce67e5fe141b:0x3729afe800671752!8m2!3d51.1133297!4d20.3462934 ja osobiście polecam tutaj , świetny klimat , krajobraz i dużo miejsc noclegowych w promieniu kilkudziesięciu kilometrów , dojazd bardzo dobry (Sprawdzcie sami) .
to Tyle , Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stare twarze też mogą się pokazać ?:P

0

Przez Charles.,

No jasne :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale miejsce jest już ustalone i nie bedziemy zmieniać bo wiadomo jak sie to skończy. Pytanie tylko kto chce wpaść

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Dzony napisał:

Ale miejsce jest już ustalone i nie bedziemy zmieniać bo wiadomo jak sie to skończy. Pytanie tylko kto chce wpaść

jak ja Cie szanuje w tym momencie

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo piękne jeziora ale troszku za daleko :e15

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, zmieniamy miejsce zlotu (20 razy), tylko dlatego, bo ktoś ma za daleko, albo nie ma jak dojechać. Temat powstał, aby osoby, które są zainteresowane wypadem właśnie w miejsce, które zostało przedstawione w pierwszym poście tutaj napisały, aby zorientować się ile byłoby chętnych na taki zlot.

Teraz, po wyborze miejsca, informujemy o zlocie publicznie, temat nie służy do tego, aby proponować miejsca na wypad i tak każdy podaje miejsca pod siebie, żeby mieć jak najbliżej. :facepalm5 

O 18.06.2017 at 19:47, majkovsky napisał:

Temat wisiał od jakiegoś czasu w dziale ukrytym, mogli wypowiadać się tam moderatorzy, opiekunowie serwerów oraz junior admini.

Nie jest to ostatni zlot kulek, więc można spodziewać się, że będziemy celować w różnie lokalizacje, więc jeśli teraz jest za daleko to następnym razem będzie bliżej. :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak Okuninka -.- to ja tam mam 38 km do tego miejsca ;) jak chcecie patrzeć jak ludzie biją się po ryju to miłej drogi życzę, to jest zlot wieśniaków tyle z mojej inicjatywy ;) nie polecam tego miejsca dlatego, że tam 3/4 osób to są osoby bez kultury i walą w gaz a potem szukają problemów :3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeździłem od kilku lat i nie byłem świadkiem, żadnej awantury, pod koniec sierpnia zawsze jest spokojniej.  :like:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Simsen mówi,że też wpadnie xD

0

Przez  suS,

Zapraszamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Natrios napisał:

Jeździłem od kilku lat i nie byłem świadkiem, żadnej awantury, pod koniec sierpnia zawsze jest spokojniej.  :like:

Ja tylko piszę swoje zdanie ze swojego punktu obserwacyjnego, jeśli ma być tam spokojnie to najlepiej walić w gaz i siedzieć w domku ;# 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@BadLuck pojedzie to nie mamy się co bać :D:m1 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak nie ma mordobicia to ja nigdzie nie jade :m1 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak @BadLuck tam będzie to ja też jadę żeby mu wreszcie wpierdolić :m1:m1:m1

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.