ZOLA

Propozycja zolusia

13 postów w tym temacie

1. Usunięcie już tej śnieżnej mapy

2. Dodanie pluginu umożliwiającego przechodzenie przez graczy, bo te boty w bramie blokuja

3. Dodanie pluginu który nie pozwala na oślepianie granatami swojego teamu

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Tuptuś Domci ;3 napisał:

1. JA wolę tą wersję :v 

2. Tak

3. Tak

Jest też taka fajna mapa dd2, ale przerobiona, takie jakby płytki chodnikowe. Tutaj jak siedzisz kilka godzin to po ściągnięciu słuchawek łeb szumi :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. ja tam problemu nie widzę

2. to musiała by się większość osób wypowiedzieć, bo ma to związek np ze strzelaniem. Jak strzelasz w enemy to kule nie będą trafiały w osobe ktora stoi za nią, tak ten plugin działa, już był taki temat i było tam wyjaśnione ładnie :]

3. to akurat wymyślił bydlakl z tymi fleshami moim zdaniem zbędne :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, ZOLA napisał:

1. Usunięcie już tej śnieżnej mapy

2. Dodanie pluginu umożliwiającego przechodzenie przez graczy, bo te boty w bramie blokuja

3. Dodanie pluginu który nie pozwala na oślepianie granatami swojego teamu

1. TAK
2. TAK
3. NIE

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Od lutego ogarnę może 2 mapki, CZ i jakąś jeszcze, poki co mogę ustawić map cycle z dust2 i snow :P

2.Nie

Godzinę temu, [URLOP] JP NA STO napisał:

3. to akurat wymyślił bydlakl z tymi fleshami moim zdaniem zbędne :D

Przecież Ty to wgrałeś zanim jeszcze Opiekuna dostałem... Tobie się kolorowych fleshy zachciało... :facepalm2: 

Jak dla mnie nie ma różnicy, to była propka dla Was bo nakurwialiście tymi ssami i później płacze że spalony albo na AntySS jedzie, gdzieś był temat, ale nie chce mi się szukać :) Więc niech Admini decydują, ale jak będą kolejne sapy, ROZPISUJECIE DEMA. NIe ma spamowania na steam abym sprawdzał demo, sprawdzę jak będzie rozpiska :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, BadLuck napisał:

1. Od lutego ogarnę może 2 mapki, CZ i jakąś jeszcze, poki co mogę ustawić map cycle z dust2 i snow :P

2.Nie

Przecież Ty to wgrałeś zanim jeszcze Opiekuna dostałem... Tobie się kolorowych fleshy zachciało... :facepalm2: 

Jak dla mnie nie ma różnicy, to była propka dla Was bo nakurwialiście tymi ssami i później płacze że spalony albo na AntySS jedzie, gdzieś był temat, ale nie chce mi się szukać :) Więc niech Admini decydują, ale jak będą kolejne sapy, ROZPISUJECIE DEMA. NIe ma spamowania na steam abym sprawdzał demo, sprawdzę jak będzie rozpiska :)

chyba cie poejbalo, ty to wgrales

ewentualnie ja za prośbą Nikoli :P:D 

Edytowane przez [URLOP] JP NA STO
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, [URLOP] JP NA STO napisał:

Ja tego nie wgrywałem... Nie miałem nawet dostępu do FTP kiepie :m1  Więc Ty coś mieszasz :P

-1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, [URLOP] JP NA STO napisał:

Plugin miał być na próbę, na okres świąteczny. Nikt wcześniej żadnych przeciwwskazań do tego nie miał :) 
Co do propozycji:
1. TAK

2. NIE

3. NIE

Same ułatwienia byście chcieli wprowadzić na serwer. Myślę, że już odznaki są dużym wspomagaczem. 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, Nikola:) napisał:

Plugin miał być na próbę, na okres świąteczny. Nikt wcześniej żadnych przeciwwskazań do tego nie miał :) 
Co do propozycji:
1. TAK

2. NIE

3. NIE

Same ułatwienia byście chcieli wprowadzić na serwer. Myślę, że już odznaki są dużym wspomagaczem. 

mapcycle zostal juz zmieniony, reszte poprawie w lutym :) z zadaniami itp i resetem :)

Czekam do jutra na opinie innych administratorów i zamykam :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.