SZAlas

rasz na resp 1:45 Verso non stop

12 postów w tym temacie

Nick oskarżyciela : Szalas

Nick oskarżonego : Verso

Powód skargi : notoryczny Resp odrazu po starcie... nowi gracze nie mogą kupić broni... 1:45 już jest na respie i wszystkich killa.. ludzie uciekają. wiele razy zgłaszane adminom bez konsekwencji, ostatnio temat poruszony na forum i nadal nic się z tym nie robi. 

Najbardziej cierpią ci bez odznak bo przy 1:50 oni dopiero wybiegają z respa!! a po 3s on juz jest,,, 

Dowody (Screeny/Demko z HLTV):

Proponowana kara : Ban na tydzień bo niczego się gość nie uczy!!

Wyjasnienia :

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchaj raz zola mi zwróciła uwagę a skoro biegłem z gali skakałem na dół aby biec na długą i 1:40 widzę typów stojących afk to ich chyba zabijam tak ? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie raz. bo sam zostałem specjalnie na respie żeby zobaczyć jak jest faktycznie!! Zola upominał Cię dwukrotnie i ja mu tez o tym pisałem. Kazał pisac skargę zeby nie było do niego pretensji to masz!! Badluck też wie że robisz to notorycznie. Ja mam to gdzieś bo zdarzę uciec ale inni nie!! i nie są wcale afk... biegniesz od respa tt drzwiami i na resp ct co zajmuje ci 4s.... wiec? Byłes upominany i robisz wkółko tak samo tłumacząć się bieganiem do BS zawsze przez respa ct żeby fragów nałapać w 1:48-1:40

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahahaha kurwa dojebałeś typie japierdole nie biegłem ani razu przez środek na resp ct :D:D:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poczekam aż sie inni wypowiedzą!! np ZOla... 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogarnijcie ten spam. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tak więc decyduj, już raz upominałem, spamowałem tematami na forum. Ban na tydzień czy czyścić konto ? nie Zamierzam się patyczkować. Mogę sprawdzić demo, ale wtedy kasuje wszystko jak leci + banuje na miesiąc :) Decyzja należy do Ciebie ile można to samo tłumaczyć ? Ślepi chyba nie jesteście. Mówiłem że mam wyjebane na ten cały rasz, ale macie się trzymać z daleka od respów. To chyba nie jest aż tak ciężkie do zrozumienia :) Chyba że mam czyścić konta do skutku, a przywrócenie dawnego statusu będzie wynosić 20-30zł w PSC/Przelew (będzie na reklame)

Edytowane przez BadLuck
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

o ktorej to godzinie było mniej więcej ? zobacze demko jeżeli faktycznie tak było dostanie bana :) dobra już widze ze Bad sie tym zajmie :D 

Edytowane przez Marian Terminator1
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

godz 14:20-14:30 do obejrzenia 10MIn i wszystko będzie jasne

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, verso bez admina na serwie rasz i koniec gry jest. Ja czekam do 1:30 na wejście do respa tt pod wejściem do trupa od spawna, verso 1:4 coś już na tt kosi. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od siebie dodam, że niektóre osoby będące na serwerze to zwykłe boty które tak czy inaczej nie wychodziły z respa - zdarzyło mi się nawet zabić kilka osób z bs-a B które stały na respie, normalni gracze zdążyli dojść nawet do trupa. Akurat w tym przypadku uważam, że ban na 1 dzień będzie słuszny, ponieważ nie był to tak rażące jak raszowanie np. PapaJointa, Yberka czy innych osób które wyleciały na tydzień.  Jeśli to nie pomoże to lepiej wyczyścić odznaki, zaboli bardziej niż 7 dni przerwy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zmieniliśmy zasady, od teraz powracają stare @Marian Terminator1je zna na pewno tak jak @Maximus GM* oraz reszta starych wyjadaczy :)

Kampienie zabronione "Nie kampimy, Zwiedzamy" 

pozdrawiam :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.