IMPERATOR

Ban

11 postów w tym temacie

Nick oskarżyciela : IMPERATOR.

Nick oskarżonego : Zola

Powód skargi : Ban - 1 dzień

Wyjasnienia : Admin napisał na de_kabul_32 "resp max 40 s.", a ja pod wpływem lekkich emocji, bo TT w ogóle nie współpracowało ze mną tylko kampiło, napisałem na ogólnym czacie: "pizda, a nie 40 sekund", Zola to nie była żadna obraza pod Twoim kierunkiem, bo nie napisałem bezpośrednio "pizdo", nie miałem nawet takiego zamiaru. Po prostu w regulaminie jest:

"- TT np. mapa de_dust2 respawn 30-40 sekund, de_nuke skałka nad hangarem do minuty itp.
- CT np. mapa cs_office respawn 30-40 sekund, cs_bikini wąwóz przy respawnie do minuty itp."

Nie ma tam żadnej wzmianki o kabulu, a admini zawsze piszą resp maksymalnie do minuty.

Także to nie była żadna obraza pod Twoim kierunkiem, a pod wpływem tego co TT grało, była taka reakcja, nikogo nie krzywdząca. Źle odebrałeś. Z mojej strony po prostu było zwykłe bluźnierstwo, za które przepraszam. Przeklinanie takie jest na porządku dziennym, co czyni większość graczy. Przepraszam jeszcze raz.

Dziękuję za uwagę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że w ciągu tego jednego dnia Twoje emocje znacznie opadną i przed kolejnym zwracaniem mi uwagi zastanowisz się dwa razy jakich słów użyć.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ale przecież w żaden sposób Cię nie obraziłem, nawet nie miałem takiego zamiaru w żadnym wypadku. Zabluźniłem i Cię za to przeprosiłem.

Nie zgodziłem się z tym, resp jest do minuty, a nie 40 sekund.

Edytowane przez IMPERATOR
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdanie " pizda , nie 40 sekund" to takie podważenie zdania , naśmiewanie się , lepiej takie coś  @IMPERATORprzemilczeć , poco robić pod górke , rozumiem emocje i te sprawy , sam mam czasem problem z ich opanowaniem , ale jeszcze jak nie byłem adminem to starałem się to tłumić lub wyładowywać w inny sposób.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobrze, racja, ale wedle regulaminu mamy czas do minuty. Napisałem, że mnie poniosło, ale nikogo nie obraziłem, rozumiem swój błąd, przeprosiłem.

Proszę o skrócenie bana, więcej się taka sytuacja nie powtórzy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ban jak najbardziej słuszny. Jeżeli nie za tą konkretną sytuację to na pewno za całokształt. Zarówno na Kuleczkach jak i na poprzedniej serwerowni, na której razem graliśmy, wielokrotnie obrażał innych graczy. Między innymi przez to stracił tam admina. Jak widać dalej nie panuje nad emocjami.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem za skróceniem bana , zrozumiał ,przeprosil , jest stałym graczem , dajmy mu drugą szanse :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uważam,  żeby skrócić bana do 3h <----- Wystarczająco

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam nadzieję, że na przyszłość się ogarniesz i będziesz myślał nad tym co i do kogo piszesz. Ban skrócony ; )

Edytowane przez ZOLA
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, IMPERATOR napisał:

No dobrze, racja, ale wedle regulaminu mamy czas do minuty...

Według Regulaminu do 40-tu sekund na respie i tu podane np. czyli NA PRZYKŁAD a nie stricte te dwie mapy.

Edytowane przez Kota
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No trudno @IMPERATORczasem tak bywa 

Ale moim zdaniem @ZOLAdać  bana na dzień za coś takiego to jest przesada nie obraził cię w żaden sposób a z tego co on pisze to mogę wnioskować że większość ludzi nie wykonywało celów tak jak się powinno i zapewne kampili na granicy z respem co dla mnie jest to samo . po prostu ban za długi !!! 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.