majkovsky

Wymień punkty na nagrody!

10 postów w tym temacie

Na serwerze ostatnio pojawiły się prezenty wypadające z zabitych wrogów. Po ich zebraniu dostajemy punkt.

Prezenty na serwerze pozostaną do 3.01.2017. Do tego czasu możecie je zbierać, żeby po 3-cim stycznia wymienić na Vipa.

Potrzebowałem trochę czasu, w czasie gdy piszę ten post minęły ponad 24h od dodania prezentów, z tego co zauważyłem niektórzy mają już ponad 250 punktów - pomogło mi to stworzyć ten przelicznik. Nie jest łatwo - ale stały gracz będzie w stanie sobie na tego vipa zapracować :)

Do 3.01 mamy jeszcze 8 pełnych dni wiec pozwoli to zdobyć 1400 punktów ( średnio, dla stałego gracza ). Nie chcę aby każdy miał , bo wiadomo  - jest to przywilej, większość za niego płaci, wiec zdobyć go nie może być też łatwo.

Przelicznik:

Ponad 1000 punktów = VIP/Przedłuzenie admina na 2 miesiące

Ponad 800 punktów = VIP/Przedluzenie admina na 1 miesiąc

Ponad 600 punktów = VIP/Przedluzenie admina na 15 dni

Wzór

Nick:

Ilość punktów:

SS potwierdzający po wpisaniu /punkty:

Zgłaszamy się dopiero od 4.01.2017 w tym temacie.

Wszelkie uwagi na PW/Steam/TS3

Ilość punktów możecie sprawdzać na serwerze wpisując /punkty

5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

*Aktualizacja - mniej punktow do zdobycia :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konkurs zakończony... po nagrody nikt się nie zgłosi, bo to nie realne w taki krótki czas uzbierać tyle prezentów. Można zamknąć już. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiast zbierania prezentów podnosząc je to powinny wpadac punkty automatycznie na nasze konto za kazdego zabitego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@Bluncikmi chodziło o to aby było widać że są świętą obiecuje że do następnych świąt ogarne coś takiego po 1 porawa pluga po 2 automatyczna wymiana pkt na vipa po 3 rozbudowa aby nie tylko 1 pkt dostawac a w momencie podnoszenia jest losowanie od 1-4 pkt 

to była dopiero wersia 1.0 :D 

szkoda tylko że tak się stało :( 

Edytowane przez ptaku
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma sprawy, ja tylko chcialem zwrocic uwage na to jak mozna byloby uzbierac realna liczbe pnktów :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dolnej granicy nie uzbierałem ale tak sobie myślę, że za to że codziennie na serwer głosuję i miałem 3/4 z 600 punktów to chociaż Vipa na  tydzień dostanę - choć za samą rezerwację slota też nie pogardzę ^^

Nick: emileczek (jak się zgodzicie mnie nagrodzić to Vipa dajcie mi na nick)

Ilość punktów: 451

SS potwierdzający po wpisaniu /punkty: http://i.imgur.com/0PiHnUR.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdobyłem ponad 700 punktów ale screena mam jak miałem ponad 690 czy dalej można je wymienić? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Może któryś by tak odpowiedział na Pytanie @Tomcio ....

Bo z tego co widze, brak zainteresowania.

Edytowane przez roboo
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Co do zaległego konkursu, lepiej późno niż wcale:

@emileczek , za 451 pkt nagradzam 15 dniowym VIPEM (Proszę o kontakt na steam lub forum)

@Tomcio.za 690 pkt nagradzam 30 dniowym VIPEM (Proszę o screen, kontakt na steam lub forum)

Był to pierwszy tego typu konkurs. Następnym razem Liczba punktów będzie bardziej dostosowana do możliwości ich uzbierania i wszystko będzie ogarniane na bieżąco. Człowiek ciągle się czegoś uczy i wyciąga wnioski. Temat zamykam i jeszcze raz proszę zwycięzców o kontakt PW do mnie :) .

Edytowane przez Adrri
2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.