Vredny

Skarga na admina Paintball

12 postów w tym temacie

Nick oskarżyciela : Niewzruszony.!

Nick oskarżonego : KochamPauline

Powód skargi : Nie będę owijał w bawełnę tylko od razu pisze. Gram sobie na paintballu i grzecznie nie domagam tego że dwóch graczy cały czas siedzi na respie a admin nie zwraca na to uwagi wiec ja napisałem ze "ten i ten gracz jest cały czas na respie i ze admin ma to w du..". I z tego powodu dostałem bana za obrazę. Proszę mi powiedzieć gdzie ja w ttym momencie obraziłem tego admina?. Gram długo na tym serwerze wiec znam prawie wszystkich adminów i z żadnym innym nigdy nie miałem problemów. Admin nie jakiś wielki pan czy dama że może sobie robić co żywnie mu/jej się podoba.

Dowody (Screeny/Demko z HLTV): http://kujawa21.unixstorm.org/ban_list.php?bid=120097

Proponowana kara : Ja kary nie będę wymierzał. Niech osoby które graja na tym serwerze zdecydują co z Panem adminem zrobić.

Wyjasnienia : brak

IP/SID oskarżonego: 185.89.66.13

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Pozwólcie że wyjaśnię 

@SebaMessi

W regulaminie jest : 4. Obraza:
- admina - 3h | 1 Dzień | 1 Tydzień

Więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

@Vredny

Gracz na wyjście z respa ma 10, 15 sek to nie dziw się ,że jesteś w 5 sek. Czały czas są skargi na u@ na mapie dd2 ,że gracz buguje brame więc sam wszystkiego nie ogarne. Gdy byłem w terro zabiłem cię w tunelu jak ty byłeś na respie i napisałeś na say"u " Jprdl wyjazd z tego respa" czyli myślałeś ,że kampiłem na respie. Potem mnie wyzwałeś bodajże od debila przymknąłem na to oko . Potem na pedała więc już nie darowałem. A tak wgl to skargi na u@. tyle z mojej strony. Ban słuszny 

Edytowane przez Niewzruszony.!
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1 godzinę temu, Niewzruszony.! napisał:

Pozwólcie że wyjaśnię 

@SebaMessi

W regulaminie jest : 4. Obraza:
- admina - 3h | 1 Dzień | 1 Tydzień

Więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

@Vredny

Gracz na wyjście z respa ma 10, 15 sek to nie dziw się ,że jesteś w 5 sek. Czały czas są skargi na u@ na mapie dd2 ,że gracz buguje brame więc sam wszystkiego nie ogarne. Gdy byłem w terro zabiłem cię w tunelu jak ty byłeś na respie i napisałeś na say"u " Jprdl wyjazd z tego respa" czyli myślałeś ,że kampiłem na respie. Potem mnie wyzwałeś bodajże od debila przymknąłem na to oko . Potem na pedała więc już nie darowałem. A tak wgl to skargi na u@. tyle z mojej strony. Ban słuszny 

http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/62784-bany-na-serwerze Byłeś tu wgl ??

A wgl dodam do tego że kłamałeś w swoim podaniu że miałes tu adma 

http://www.kuleczky.pl/index.php?/topic/64394-odrzuconepodanie-by-niewzruszony/#comment-349818 

sorry ale nie miałes . 

Edytowane przez SebaMessi
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Niewzruszony.! Powiem tak nie mam szans w 5 sek dotrzeć z jednego do drugiego respa bo nie potrafię bh do perfekcji. Co do skargo to i tak nie nie reagowałeś więc moje pytanie "Po co zostałeś adminem?", żeby się wyróżnić czy komuś zaimponować. Co w tym w związku że nie zabiłeś w tunelu bo ja ciebie nie jedno krotnie w nim zabiłem. Ijak piszę jprd w skrócie to jest jakaś obraza chyba nie bo ja ogólnie do wszytkich pisałem a jak niektórzy siedzą na tym respie dłużej niż 10-15 sek to się tym nie interesujesz. I jaki pedał bo sobie nie przypominam żebym w twoim kierunku to napisałem tylko przez mikro usłyszałem pedał i to chyba było w kierunku mojej osoby.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@SebaMessi

Byłem tu adminem. Ten link co podałeś to jest odrzucenie ale potem złożyłem na szybką rekrutacje i moje podanie zostało zaakceptowane. 

A ten pierwszy link to nie wiem o co Ci chodzi. Mam banów nie dawać za obrażanie ? Staram się dawać ostrzeżenia tak jak w przypadku tego zamieszania. Dałem ostrzeżenie ale to zmarnował. 

@Vredny

Proszę bardzo przejrzyj sobie demko czarno na białym pisze. 

najpierw napisałeś admin ? za kilka sekund pedale ?

To była obraza.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Niewzruszony.!

Teraz jesteś w błędzie bo byś się nauczył czytać. To pedale to usłyszałem od ciebie bądź innego gracza więc napisałem "Pedale?" i chciałem się dowiedzieć do kogo to było. Więc po co na mnie znowu naskakujesz jak nie masz racji?!.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wypowiem, bo byłam w tym czasie na serwerze. Rzeczywiście padło słowo "pedał", w jakim kontekście to już odsyłam do demka 10:15-10:41 mniej więcej. Fakt, troche osób kampiło, ale też nie zawsze można ogarnąć wszystkich w jednym czasie, zwłaszcza jeśli jest się samemu. Nie wiem co zdarzyło się na u@, bo to tego wglądu już nie mam. 

A swoją drogą jestem pewna, że jeśli ten ban nie byłby w okresie świątecznym, to sprawy by nie było po prostu ;) 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Vredny napisał:

@Niewzruszony.!

Teraz jesteś w błędzie bo byś się nauczył czytać. To pedale to usłyszałem od ciebie bądź innego gracza więc napisałem "Pedale?" i chciałem się dowiedzieć do kogo to było. Więc po co na mnie znowu naskakujesz jak nie masz racji?!.

Też bym się tak tłumaczył. Nikt nie rozmawiał przez mikro oprócz gracza darek i AprilGirl i na say'u też nikt nie napisał ,, Pedale ? ". Dobrze zdajesz sobie z tego sprawe ,że napisałeś do mnie Pedale. Ban jest w 100 % słuszny zdania nie zmienię , tyle. Nie będę już spamował, niech inni się wypowiedzą. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opiekun wyjaśni. Zamykam na razie bo się robi gównoburza i spam. 

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

23:03:35 KochamPauline : jprd 
23:03:37 KochamPauline : admin?
23:04:00 KochamPauline : pedale?

Po czasach miedzy wiadomościami wnioskuje, że słowo pedale zostało napisane w zwiazku z inna sytuacją i nie chodziło o admina. Hltv nie nagrywa dzwieku z mikrofonu wiec nie moge powiedziec czy ktoś faktycznie użył tego słowa.

Sadzac po ilosci banów w bansie moge stwierdzić, że Niepowtarzalny coś tam działa na serwerze wiec nie jest tak jak napisałeś.

Ban minął wiec nic z nim nie moge juz zrobić jedynie moge powiedzieć, żebyście dali sobie na wstrzymanie bo są świeta ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.