Pius XIII

 Moderatorzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1731
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane dni

  18
 • Wpisów na Chatboxie

  347

Pius XIII ostatni raz wygrał w dniu Maj 31

Pius XIII miał najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1198 Niesamowity

O Pius XIII

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Serwer
  PB

Ostatnie wizyty

7616 wyświetleń profilu
 1. A ja myślałem, że już wziąłeś urlop dawno temu, tak mało ciebie tutaj było . Powodzenia i wracaj szybko!
 2. ZADANIE 8 Nie omieszkam powiedzieć, że jest to jedno z najtrudniejszych zadań, aczkolwiek jestem meeegaaa ciekaw waszych prac . Waszym zadaniem będzie... interpretacja. Nie ma to być sztywna analiza, lecz wasze przemyślenia, co odczuwacie podczas oglądania dzieła (mogą być trochę luźne, ale nie przesadzajmy ). Do wyboru macie: - interpretację filmu "Sztuka spadania" (ang. Fallen Art); - interpretację obrazu Salvadora Dali "Oblicze wojny". Wasze interpretacje mają zawierać min. 300 słów. Prace będą sprawdzane pod kątem merytorycznym (oczywiście nie da się sprawdzić czy dana interpretacja jest prawidłowa, bo każdy ma swoje "własne" przemyślenia, ale nie plećcie bzdur, że np. "Oblicze wojny" to bunt przeciwko rozwoju technologi medycznej ), sprawdzę je również pod względem interpunkcji/ortografii. Z racji, że zadanie jest obszerne daję wam czas do czwartku 22:30. Postaram się je jak najszybciej ocenić i zaczniemy zadanie 9 (poprowadzi je najprawdopodobniej @Daffy_Fragers.). KAŻDA DRUŻYNA MUSI WYSTAWIĆ DWIE PRACE! (MOGĄ BYĆ O TAKIM SAMYM TEMACIE LECZ MUSZĄ SIĘ RÓŻNIĆ) PRACE WSTAWIACIE W TYM TEMACIE. UWAGA! Z racji ostatnich wypadków zastrzegam, że osoby, które "połaszą" się na skopiowanie "słowo w słowo", bądź fragmentów prac z internetu będą karane warnami za plagiat i wypierdolone z zabawy w trybie natychmiastowym. Szanujmy się .
 3. Wygrała drużyna 3, bo przesłała najszybciej wszystkie 17 linków . Wszyscy osobnicy z tej drużyny posiadają więc immunitet ;d. @Domka. eliminujecie jednego członka+ jeszcze jednego za poprzednie zadanie. Inaczej ja wybiorę . @Endrjuuu ♡_♡ eliminujecie jednego członka lub używacie nietykalności. Kolejne zadanie postaram się dodać jeszcze dzisiaj, ew. jutro.
 4. O kurde, tego bym się nie spodziewał . Powodzenia w ogarnięciu serwera .
 5. ZADANIE 7 Waszym zadaniem jest znalezienie poniższych wstawek w dziale redakcji! W wybranych tematach w dowolnych postach wstawione jest: SURVIVOR 2017 Dla utrudnienia - dotyczy to wszystkich tematów dodanych kiedykolwiek przez kogokolwiek w dziale redakcji. Liczby wstawek również nie podam, lecz szacuję ją na więcej niż 10, a mniej niż 40 . NIE WSZYSTKIE SĄ JESZCZE UZUPEŁNIONE, DOPIERO PO 20 MOŻECIE ZACZĄĆ ROBIĆ ZADANIE . Czas na wykonanie zadania: wtorek 21:00. Wygrywa pierwszy team, który prześle rozwiązanie! UWAGA! LINKI PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO MNIE NA PW!
 6. Spóźnione, ale wszystkiego najlepszego !
 7. UWAGA! Drużyny są już zmienione, możecie je znaleźć na 1 stronie . Z racji niepodzielnej liczby uczestników musieliśmy "uszczknąć" którejś drużynie członka i dać jej prawo do nietykalności. Los zechciał, że to prawo zyskuje Drużyna 5. Wszyscy "przeniesieni" dostają IMMUNITET. Do jutra daję wam czas na zaklimatyzowanie się w nowych drużynach . Jutro po południu nowe zadanie .
 8. ZADANIE 5 To zadanie jest bardzo proste, ale ma na celu sprawdzenie aktywności wszystkich osób . Każdy członek z drużyny musi narysować coś... w sketchtoy'u! Podkreślam: każdy musi narysować "coś" związanego z podanym dla danej drużyny tematem! Drużyna 1 rysuje rybę. Drużyna 2 - kota. Drużyna 3 tworzy słonia. Drużyna 4 psa. Drużyna 5 (z racji, że jest drużyną "pisiorków") ptaszka . Czas macie do soboty 12:00. UWAGA! Z zadania odpada każdy kto nie wstawi efektu pracy (oprócz osób z immunitetem). W tym zadaniu nie przyznajemy immunitetu. Po tym zadaniu drużyny zostaną prawdopodobnie przegrupowane . Do tematu musi wstawić obrazek osoba, która go wykonuje (czyt. wstawi link).
 9. Nie, Sam&Max?
 10. Nie pamiętam, w którą, ale w którąś z pierwszych . Jak już w temacie bijatyk: Injustice?
 11. Nie, Mahjong?
 12. Nie, Kamirov?
 13. Drużyna 3 (PatolaTeam) wygrywa! Czekamy na przyznanie immunitetu ! Drużyna 1 jako pierwsza zdobywa tytuł gamonia! (Choć gdybyśmy je przyznawali od pierwszego zadania, na waszym koncie byłyby już dwa ) Prosimy was o eliminację jednego członka ! @Daffy_Fragers. czekamy na zadanie 3 .
 14. Nie, Hotline Miami?